Publikované: 04.09.2021

12-mesačná štúdia – žiadny COVID19!

Podľa 12-mesačnej rozsiahlej štúdii oficiálnych dokumentov sa ukazuje, že žiadny takzvaný COVID19 vírus vôbec neexistuje! A aspoň 100 inštitúcií (hlavne tých zdravotníckych a vedeckých) vo viac ako 20 krajinách neposkytlo ani necituje ani jeden záznam o izolácii/čistení ‘SARS-COV-2′ (dnes takzvaným COVID19 vírusom) kýmkoľvek, kdekoľvek a kedykoľvek na svete!

Takzvaný COVID19 koronavírus (FAKE-Demic) a s ním všetky rušivé vládne opatrenia (masky, blokovanie, dištancovanie sa od spoločnosti, dištancovanie sa od silne smrtiacich, jedovatých, ale i násilím tlačiacich vakcín, strata podnikania, strata zamestnania … atď.atď.) sa ukazuje byť jedným z najväčších podvodov zaznamenaných v histórii ľudstva a prepadlo tomu takmer až 7 miliárd ľudí!

Boli sme všetci úplne podvedení a sme na jednej strane zúriví s vládou, aj ich posluhovačov v médiách hlavného prúdu, úplne nekompetentný lekársky, ale aj vedecký priemysel (tu nehovoríme o veľkej farmácii, pretože predpokladám, že každý vie, že sú z pekelnej jamy) všetci spoluvinní hlupáci celebríti, ktorí sa s tým stotožnili a potom sa išli skryť niekde pod skaly. Chýba niečo dodať?

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Daniel Nosky

    Všetko, čo sa dnes v celom svete deje, je v dokonalom súlade s biblickým proroctvom! Hlavne udalosti v USA, UK a vo Francúzsku!

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?