Publikované: 02.02.2021

Áááaach, tie vyšetrovacie komisie

Ak si vláda nevie s niečím rady, zatvári sa dôležito a spravidla zriadi vyšetrovací výbor, komisiu. Vyšetrovacia komisia smrti generála Lučanského ex post (!) je zbytočná. Nevydá nič, čo vieme z médií. Tie a fejzbúk vedia „svoje“. Kolíková zriaďuje komisiu aj na vyšetrenie predávkovania liekmi Jankovskou (hypotéza: pokus o samovraždu).
Jankovská sa dostala k anxiolytiku zrejme nepovoleným spôsobom v nepovolenom množstve mimo lekárom určenú liekovnicu. Šlo o kontraband. Stíhaný bude zodpovedný príslušník zboru. Aj bez osobitnej komisie.
JUDr. Radačovský k očakávaným záverom vyšetrovania príčin smrti generála Lučanského:
https://picuscapital.sk/lucansky-pravda-o-vysetrovacej-komisii-radacovsky-to-uz-nevydrzal-dalej-tajit/
Kotleba sa v Lučanského cele pokúsil obesiť na teplákovej bunde. Zatiaľ mu to nevyšlo:
http://www.netky.sk/clanok/kotleba-sa-pokusil-obesit-v-cele-ako-lucansky-vravi-ze-urcite-neslo-o-samovrazdu
Vyšetrovacie komisie konšpirácie nezastavia. Už aj preto, že obvinený Lučanský sa neskrýval, neutekal, vrátil sa z dovolenky a prihlásil polícii. Otvorenou otázkou je dôvod väzby, a väzobné podmienky kolúznej väzby… (Slovensko má vo veci kolúznej väzby a jej trvania ľudsko-právne deficity). Advokát Jankovskej k incidentu s liekmi: “Bol to pokus o samovraždu.” K Lučanskému aj Jankovskej a podmienkam výkonu kolúznej väzby sa vyjadrujú nekompetentné persóny. (…)
K zdroju nákazy covid: Podobný výsledok dá aj komisia s misiou v Číne. Tiež som neporozumel, čo chcú USA v Číne (Wu-chan) spätne vyšetriť? Celosvětová nákaza Covid-19 má zřejmě svůj krycí název: EVENT 201 (uvádzam výňatok zo zdroja):
Poznámka: Ide o zisťovanie vzniku a prvotného zdroja nákazy a či bola z Číny zavlečená do USA alebo z USA do Číny… (iniciátor: Donald Trump).
Dnes to je už úplne jedno. Ide o globálny problém s daleko siahlymi následkami, až aké prinesie okrídlená fantázia a živá predstavivosť. Konšpirácie sa menia na realitu:
„Epidemie nákazy Covid-19 má podle všeho oficiální datum svého vzniku, kterým je 18. říjen 2019, což byl pátek. V ten den došlo ke dvěma zásadním událostem, které znamenaly zahájení globálního plánu na nasunutí NWO pomocí úderu na 5. prioritě pomocí virologické “události”.
V tento den totiž v čínském Wuhanu byly zahájeny Světové vojenské hry 2019, kterých se zúčastnila i početná delegace amerických vojenských sportovců. Právě tyto sportovce Čína podezřívá, že přivezli a zatáhli Coronavirus do Číny.
Jenže, v ten samý den, tedy 18. října 2019, proběhlo v USA cvičení, které přineslo návody a doporučení pro případ vypuknutí virální pandemie. Kromě The Johns Hopkins Center for Health Security pod záštitou a za finančního přispění nadace Bill & Melinda Gates Foundation se tohoto cvičení s názvem EVENT 201 (v překladu Událost 201) zúčastnili zástupci americké vlády, zdravotních organizaci, FEMA a dalších federálních orgánů.“
FEMA je Federal Emergency Management Agency (Federálna agentúra pre mimoriadne situácie); jej primárny účel: koordinácia reakcie na katastrofu, ku ktorej došlo v USA a ktorá preťažuje zdroje miestnych a štátnych orgánov. Guvernér štátu, v ktorom došlo ku katastrofe, musí vyhlásiť výnimočný stav a formálne požiadať prezidenta, aby FEMA a federálna vláda reagovala na katastrofu.
Pence a Trump na zasadnutí FEMA k kríze covid. V prípade krízy na území USA všetky právomoci preberá FEMA v spolupráci s CDC (Centers of Disease Control and Prevention) a prezidentom: https://www.cdc.gov/

                

V Nemecku zriaďujú zádržné cely pre neposlušných covidistov. Predbežne čosi ako „záchytky“. Povinnú karanténu v nich až na dobu 14 dní môže nariadiť súd. O FEMA systéme USA a táboroch, odkazujem na článok dole. Zádržné cely sa môžu zmeniť na penitenciárne prevýchovné tábory.
Obdobou FEMA je ÚVZ a Mikas. Má mandát od Matoviča. Ústavný súd oň ústavným zákonom prišiel. Generál Žilinka vec len “nahryzol”; zatiaľ opatrne. Je politický nominant. Môže byť odvolaný, ak svoju prácu nebude robiť ako má (hmm…); ÚVZ a Mikas je nad zákonom a prokuratúrou.
Zahájení 7. světových vojenských her ve Wuhanu, dne 18. října 2019 “Event 201” jako krycí označení a generálka na vypuknutí ostré nákazy Coronaviru v celosvětovém rozsahu kde je nejvíce nově evidovaných případů nákazy na světě. USA přeskočily Čínu a také Itálii v počtu nově nemocných.
A právě 18. října 2019 probíhalo v USA v rámci Univerzity Johnse Hopkinse cvičení na vypuknutí nové epidemie, tedy ve stejný den, kdy ve Wuhanu začínaly Světové vojenské hry a američtí vojáci pochodovali pod prapory a barvami globalistů na stadionu ve Wuhanu, kde to jenom hýřilo symboly globalistů.
“Událost 201” je tak ve skutečnosti tato pandemie, která nás právě zbavuje občanských svobod, volného pohybu, nasazuje nám na ústa hadry, abychom drželi hubu a krok, policie a drony hlídají ulice, vlády testují své občany na virus a dost možná tím sbírají krevní vzorky a DNA svého obyvatelstva. Vystrašení lidé udávají své sousedy, že kouří na balkóně bez roušky.
Článok bol AE/VK písaný 29. marca 2020 (odsek):
„Co by se stalo, kdyby Trump zůstal u moci bez voleb a vyhlásil by výjimečný stav kvůli viru a odklad voleb na neurčito? V USA by vypukla občanská válka, doslova vlhký sen globalistů na rozklad a rozpad USA za pomoci řízení částečně na páté (virus) a částečně na šesté (občanská válka) prioritě. A přesně pro tyto účely jsou po celých USA rozmístěny kempy a tábory pod správou FEMA, které mohou pojmout nejen miliony Američanů v nucené karanténě, ale i internovat miliony Američanů v případě bezpečnostní krize. Všechno zapadá do sebe najednou naprosto dokonale ve světe Eventu 201 a současné virové krize.“
Do tohto rámca chtiac-nechtiac zapadá aj objavný, tvorivý a kreatívny aktivistický „nápad“ ministra zdravotníctva Krajčího, ako príspevok do brainstorming, v boji za zdravie a životy v nelepšiacej sa situácii, na kontrolu pohybu občanov cestou SMS správ.
Otázkou je už len: „Chytí“ sa ho vláda a Mikas? Môže nám ho závidieť Čína aj Orwell a jeho Veľký Brat.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

https://petrabostlova.wordpress.com/2020/03/30/vyhlazovaci-tabory-fema-a-cdc-velkeho-bratra-cekaji-v-usa-na-sve-prvni-rezidenty-a-co-v-cr-ze-bychom-se-tentokrat-neopicili-pockejte-na-chytrou-karantenu-a-brzy-poznate-aneb-jak-zat/
https://aeronet.cz/news/event-201-stovky-tisic-plastovych-rakvi-z-roku-2005-najednou-v-roce-2020-mohou-v-usa-naplnit-svuj-ucel-globalni-virova-krize-byla-spustena-v-patek-18-rijna-2019-udalostmi-v-cine-a-v-usa/
https://slovnik.aktuality.sk/slovnik-cudzich-slov/?q=brainstorming


  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?