Publikované: 08.01.2022

Adminom skupín na fejzbúku

Alebo zaobchádzanie adminov s členmi ich skupín: Ak ktosi ako používateľ fejzbúku prijatý bol za člena skupiny, má právo v skupine zdieľať svoje obsahy s výnimkou porušenia kódexu alebo platného a žiadneho „osobitného skupinového právneho poriadku“.

Okrem toho, na fejzbúku je pre zdieľanie miesta dosť, a osobná záujmová “nadpráca“ adminov skupín je nežiaduca. Ak so mnou na ktorejkoľvek skupine majú jej admini „problém“ a neodkomunikujú ho so mnou, vykonám z mojej strany proti opatrenia do troch minút od prečítania oznámenia a momentu zistenia, že môj obsah bol adminmi skupiny bez odôvodnenia odmietnutý.
Demokraciu nemožno zamietnuť pod koberec alebo: „Poriadok musí byť“ a pseudo demokrati“ kopú vlastné výkaly pod posteľ.
A hlavne anonymne. Anonymita v tak túženej otvorenej demokratickej spoločnosti nemá čo hľadať. Existuje len právo na intímne súkromie. Nie anonymita vo verejnom online priestore.
Fejbúk sa potom “teší”: „Aha, ako sa pekne medzi sebou žerú“: Tak ich ešte viac rozdelíme a príde: „Admini skupín podnikajú kroky… s výsledkom“: https://notorickyobcan.blogspot.com/2022/01/fejzbuk-ma-zablokoval.html
P.S. Som tiež admin dvoch skupín. Denne schvaľujem niekoľko žiadostí o prijatie. Tu i tam kontrolujem obsahy skupín so zreteľom na kódex: etika a etiketa plus súlad s právnym poriadkom SR (ústava a zákon).
Riadim sa platným právnym poriadkom SR, nie pravidlami pochybnej fejzbúkovej komunity s ich kompetenciami a spôsobilosťami pochybných skupinových adminov…
Zbytočnú nadprácu nerobím. Plané nikam nevedúce diskusie nevediem. Ostatok je na práci a nadpráci adminov fejzbúku. Odvolací orgán proti rozhodnutiam Facebook(u) je spravidla Lampáreň. Tomu tiež musí byť koniec (!) lebo mantricko-posvätné medzinárodné ľudsko-právne dokumenty vo veci ľudských práv a slobôd, ktorými je povinný riadiť sa aj nadnárodný fejzbúk.
Fejzbúk je povinný a musí dodržiavať platný právny poriadok v každej hostiteľskej krajine.
Sme predsa “slobodná a demokratická krajina” a spoločnosť, v slovenskom či európskom a transatlantickom rozmere, či?

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo notorickyobcan

Pre „demokratov“ a ostatných darebákov a ľudskú luzu (odpad) nepríjemný a preto blokovaný. Neskúšajte ma. Ak to koho nezaujíma, bude. Ak sa mu stane to isté…

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?