Publikované: 02.01.2021

Aeronet „konšpiruje“ o smrti generála Lučanského

Vedel som, že príde a čakal som už len na toto; zdieľam pod záštitou ústavného základného práva na informácie; je aj nie je mi jedno, čo v tejto správe je;
takzvané alternatívne a „konšpiračné médiá“ nastupujú so svojimi obsahmi vtedy, ak nastane stav informačnej entropie; a takou je stav informácií vo veci Smrť generála Lučanského vo väzbe).


Aeronet si príležitosť „zakonšpirovať“ nenechal ujsť. Pre neho príznačnom plnom a jasnom vedomí, tak ako v prípade „bezchybných slobodných a demokratických amerických volieb“ tiež nie uspokojivo vysvetlených:
https://aeronet.cz/news/slovenskem-otrasa-skandal-a-podezreni-z-umuceni-a-vrazdy-byvaleho-policejniho-prezidenta-milana-lucanskeho-ve-vazebni-cele-unikla-lekarska-zprava-je-jako-z-hororu-bulva-praveho-oka-vyhrezla-z-ocni/

              

Generál Milan Lučanský toho vedel veľa a nemusel hovoriť o Ficovi a Kaliňákovi, ako sa od neho malo chcieť, mohol ale vedieť hovoriť o mnohých súčasných politikoch Matovičovej vlády.
Ľudia okolo Igora Matoviča majú svoje páky a styky, z ktorých profitujú a bývalý policajný prezident o týchto ľuďoch vedel veľmi veľa detailov a informácií. Bol významný operatívec.
Na Slovensku sa k moci dostala vláda, okolo ktorej sa zrazu začínajú objavovať mŕtvoly zjavne politických väzňov.
Nikdy by k tomu nedošlo, keby v roku 2018 neprebehla v slovenských uliciach farebná revolúcia zorganizovaná Sorosovými korporátnymi médiami.
Slováci teraz budú platiť svojou krvou za túto fatálnu chybu pripustením únosu slovenskej politiky bláznami a manipulantmi, ktorí teraz uchopili všetku moc a začali prepisovať slovenskú ústavu.

Ošetrujúcim lekárom Lučanského bol MUDr. Marián Sičák, ktorý v minulosti vystupoval za stranu Daniela Lipšica Nova. MUDr. Marián Sičák, PhD., prednosta kliniky ORL v Ružomberku. Príhovor z 2. septembra 2012:

                 https://www.facebook.com/NovaVacsina/posts/146435818833708/

                                      

Aeronet “konšpiruje” aj o absencii Dead Man’s Switch (poistka mŕtveho muža) čo znamená, že odhodlaný Lučanský si v mylnej sebaistote pred príchodom z Chorvátska nepripravil materiály, ktoré mali byť zverejnené v prípade jeho smrti.
Že niečo vedel, aj na Lipšica, budúceho špeciálneho prokurátora (lex Lipšic) zverejnil Eurorešpekt:
https://www.eurorespekt.sk/z-vysluchu-milana-lucanskeho-po-zadrzani-tak-zacnem-vami-pan-lipsic-co-na-vas-vsetko-viem/
Očakávam supresiu a ostrakizáciu politického analytika a šéfa Agentúry Polis Jána Baránka (v slovenčine: problémy) pre jeho vyjadrenie (Jaroslav Naď chce trestne stíhať pôvodcu úniku zdravotnej dokumentácie Milana Lučanského):
„Minister Naď nám teda oznámil, že uniknuté fotografie zdravotného záznamu sú Milana Lučanského. Nie je mi jasné – prečo? Vtip je totiž v tom, že na tých záznamoch nikde nebolo meno pacienta. To po prvé. Takže nám p. minister potvrdil, že ide naozaj o M. Lučanského. Lebo pokojne to mohol byť podvrh, ktorého výroba zaberie trochu zručnejšiemu užívateľovi PC max. hodinu.
Po druhé – p. minister garantuje anonymitu, beztrestnosť a odmenu tomu, kto oznámi, ako unikli tieto záznamy z nemocnice v Ružomberku. Takže nie je problémom to, že ministerka Kolíková klamala celý čas a celú verejnosť niekoľko dní. Lebo každý lekár potvrdí -  mne to už aj potvrdili, že to, čo je popísane na tých fotkách, resp. na zdravotnom zázname z operácie, je následkom dosť brutálnej bitky  a nie “nehody pri telocviku”. Ale že ministerka klame, to je  v poriadku. Pán minister sa zároveň vyhráža  trestnoprávnymi následkami. Aby sme tomu rozumeli. Trestnoprávne následky má niesť ten, kto usvedčil ministerku z verejného klamstva.(!)  Navyše ju usvedčil “vynesením” zdravotného záznamu, na ktorom nebolo meno a toto meno nám oznámil – Jaroslav Naď. Takže, nie je problémom klamstvo ministerky, ale to, že klamstvo sa odhalilo. A toto treba trestne stíhať!
Po tretie – p. minister má veľmi obmedzené možnosti vyvodzovať trestnoprávne následky. Aj keď sa nie prvý raz pasuje do tejto úlohy. Môže naozaj len urobiť “všetko preto”, tak ako píše. Možno sa nájde niekto, kto urobí “všetko preto”, kto bude chcieť nejakým spôsobom stíhať aj p. ministerku Kolíkovú za šírenie klamstva a zavádzanie. Pán minister nie je ani sudcom, ani prokurátorom, ani vyšetrovateľom. Samozrejme, pokiaľ tieto fotografie vyniesol príslušník armády, nech si ako MO túto právomoc sprostredkovane uplatňuje. Ide totiž o vojenskú nemocnicu. Navyše, naozaj by som rád vedel, odkedy je trestné zverejňovať, resp. “vynášať” zdravotné záznamy anonyma…
Po štvrté – vláda by si mala konečne robiť poriadok aj vo vlastnom amaterizme. Lebo toto, čo som napísal vyššie, je popisom bezbrehého amaterizmu. Pokiaľ totiž chcú hrať “vysoké hry”, nedá sa to robiť takto. Lebo – čo si vlastne mám myslieť o tom, čo sa podľa nich stalo? Gen. Lučanský sa zranil pri telocviku, potom sa prevrátil na invalidnom vozíku a zranil si temeno hlavy a nakoniec sa obesil na teplákoch, bez toho, aby nechal list na rozlúčku, bez toho, aby sa vôbec pokúsil nejakým spôsobom verejne aj trestnoprávne obhájiť, skrátka po pár dňoch rezignoval a obesil sa na 20cm posteli na teplákoch. No… Dajte niečo iné, priatelia. Toto vám asi nikto nezoberie.“
Zdokumentoval Eurorešpekt:
https://www.eurorespekt.sk/minister-obrany-sa-vyhraza-trestnym-konanim-za-vynesenie-informacii-zo-zdravotneho-zaznamu-generala-lucanskeho/
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/573432-nad-o-operacii-lucanskeho-vyrazne-mu-vylepsili-zrak/
https://www.hlavnespravy.sk/tvrda-reakcia-lucanskeho-syna-na-nada-a-jeho-vyhrazky-o-treste-pre-toho-kto-vyniesol-na-svetlo-spravu-o-skutocnych-zraneniach-lucanskeho/2394630
Jaroslav Naď, minister obrany, angažuje sa ako predseda vlády, policajný prezident, prokurátor (presadol si na stoličky šéfa iných rezortov);
mimochodom, je na mieste zvolať bezpečnostnú radu štátu (to môže vykonať aj prezidentka); zrejme nie je len núdzový stav ale stav vojny.
Prevezme za Matoviča v dohľadnej dobe post predsedu z vlády Jaroslav Naď? Potrebuje Slovensko už velenie od „hrajúceho sa na vojačika“? Príde aj posilnenie bezpečnosti štátu “pred vnútorným nepriateľom” armádou? To všetko prináša v možnosti doplnený a upravený Ústavný Zákon 227/2020 Zb.
Slovenská vláda je v ohrození, vytvorila „kruhovú obranu“ (čo nám pribudne k zákazu vychádzania?):
https://www.extraplus.sk/clanok/nad-potresta-toho-kto-zverejnil-udaje-zo-zdravotneho-zaznamu-lucanskeho
Skutočný dozorový prokurátor už spisuje zastavenie stíhania Milana Lučanského. Dôvod: Ukončenie života samovraždou vo výkone kolúznej väzby. Občania, zabudnite.
Budú „zatĺkať, zatĺkať“ ako kedysi psychiater Plzák a silvetrovský televízny zabávač o nevere.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?