Publikované: 26.03.2014

Ak by som bol moderátorom prezidentského duelu…

…položil by som pánovi Ficovi otázku prečo ignoruje Matovičovú výzvu? Ak je taký čestný akým sa všade prezentuje, tak čo mu bráni aby jeho výzvu prijal a išiel na detektor lži?

Poslanec Igor Matovič Autor: Robert Hüttner, Pravda

Poslanec Igor Matovič
Autor: Robert Hüttner, Pravda

Matovič sa nechal inšpirovať Ficovým mottom o istotách pre ľudí. „Aj ja si myslím, že ľudia si zaslúžia istoty, ale aj prezidenta, ktorý nebude bábkou v rukách finančných skupín.“

Veď zarobiť od Matoviča za jedinú hodinu na detektore lži 500-tisíc eur by nebolo nič protizákonné. O Matovičovi sa predsa hovorí, že je milionár a k svojim peniazom prišiel pofiderným spôsobom, takže takto by mal pán Fico ďalší a pekný finančný balíček, ktorý by mohol užitočne použiť k tomu, že by si nim napr. získal väčšiu priazeň nerozhodnutých voličov v prezidentských voľbách. (Kiska mu totiž vo včerajšom duely v televíznom štúdiu Markízi vytkol, že na svoju prezidentskú kampaň nepoužil vlastné peniaze.)

Navyše svojou účasťou na detektore lži by sa zbavil človeka, ktorý iba v NR SR vyvoláva samé šarvátky a vo svojej výzve jasne deklaruje, že ponúka svoj odchod z politiky ak sa na detektore lží potvrdí, že pán Fico je skutočne čistý ako ľaľia.

Vyjadrenie hovorkyne strany Smer Moniky Počátkovej: Robert Fico sa k tejto Matovičovej ponuke nebude vyjadrovať. „Na hlúposti pána Matoviča reagovať nebudeme.“

Od SMERákov sa dalo očakávať, že takto zareagujú: „Na hlúposti pána Matoviča reagovať nebudeme.“- Veď od klamárov sa skutočne nič iné ani nedalo čakať. :-(

P.S.

V mojich očiach sa Matovič už viackrát vyfarbil, preto si myslím, že všetka jeho činnosť vedie iba k tomu, aby sa jeho preferencie zvýšili.

Takže k Matovičovi som už stratil akékoľvek sympatie, no s týmto jeho nápadom a výzvou aby išiel Fico na detektor lži, tak s tým sa výnimočne stotožňujem. Premiér Fico choďte na detektor lži!

 • SlabéVýborné (+4 skóre, 8 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Magda Želeňáková

  Dobrý deň, pán Serenča. Miestami mám pocit, že v každej diskusnej relácii sa všetky témy (v počte 4-5 nosných výrokov) opakujú. Tiež mi chýba väčšia invencia zo strany moderátorov…niekedy ani ako keby nemali záujem nadviazať na odpoveď kandidáta. Ale všetci veľmi dobre vieme o čo tu ide…teda česť výnimkám. Na Slovensku nie je ešte stále trendom vychovať si generáciu novinárov, ktorí budú mať záujem v médiách (respektíve v tej danej redakcii) ostať aj celé roky a to veľmi chýba…škoda, že to nefunguje tak, ako v susednom Rakúsku, ČR alebo Nemecku…no asi ešte dlho ani nebude… Prajem Vám pekný deň.

  1. Ladislav Serenča

   Dobrý večer, pani Želeňákova. Väčšina Slovákov si o novinároch a moderátoroch myslí svoje a asi nebudem ďaleko od pravdy ak napíšem, že sú to predajné prostitútky (samozrejme česť výnimkám), lebo je lepšie držať si miesto v nejakom hniezdočku hoc aj za menšiu mzdu, ako vyjsť s kožou na trh a otvorene hovoriť ako sa veci majú naozaj. (Pochopiteľne je potrebné mať na pamäti, že oni by možno aj boli ochotní hovoriť pravdu, ale o tom rozhodujú šéfredaktori a riaditelia televíznych spoločnosti, no a tí si nedajú zobrať dobrý flek – radšej budú prihrievať polievočku podvodníkom a bezcharakterným ľuďom. :-( ((

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?