Publikované: 17.03.2013

Ak o niečom dokážete snívať, dokážete to aj urobiť.

Viete, že vaše myšlienky majú veľký vplyv na váš život? Spočiatku sa tomu dá ťažko veriť, ale keď sa nad tým zamyslíme, všetko, čo sme doposiaľ dosiahli alebo čo okolo seba vidíme, nebola kedysi nič iné, než myslienka alebo nápad, ktorý bol niekto schopný premeniť v realitu

 

Podľa autora knihy “Jistou cestou k bohatství” Wallace Wattlese myšlienky spôsobujú, aký bude váš budúci život. Sú zodpovedné za vaše vzťahy, šťastie, zdravie a dokonca aj bohatstvo. Dostanete to, na čo myslíte. Keď myslíte na to, čo v živote nechcete, dostanete to. Ak sa však sústredíte na to, čo chcete, tiež to dostanete…a často o mnoho viac, než ste žiadali.

Nebojte sa mať veľké sny. Vytvorte si jasnú víziu toho, akoby mal váš život vyzerať a čo naozaj chcete.Držte sa svojej vízie a nestraťte ju bez ohľadu na to, čo sa vo vašom živote deje. Bohatstvo, sny, želania, túžby, ktoré môžete získať, budú v rovnakom pomere, do akej miery máte jasnú vašu víziu, pevný zámer, stálu vieru a hlbokú vďačnosť.

Jedna z najlepších kníh, ktorá bola kedy napísaná, vlastne trilógia “Jistou cestou k bohatství” , “Jistou cestou ke skvělosti” a ” Jistou cestou ke zdraví”. 

Jistou cestou je učenie, ktoré ovplyvnilo najväčšieho učiteľa osobného a duchovného rastu posledného storočia ako je Napoleon Hill, Robert Schuller alebo Bob Proctor a zmenilo tak osudy miliónov ľudí. Stojí na ňom i megahit Tajomstvo (The Secret), ktorý už videlo 400 miliónov ľudí. Jistou cestou je práve tou knihou, ktorú na začiatku Tajomstva otvára autorka Rhonda Byrne a začína čítať … a meniť svoj život.

Vrelo odporúčam! Zmente si svoj život. 

Milujte sami seba, milujte svoj život a zázraky sa budú diať!

 • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. knihy sú základom múdrosti, akejkoľvek :) veľa ľudí zabúda, že by sme sa mali učiť aj od našich predkov a nasávať aj z ich múdrosti…..mojím zdrojom sa stal antikvariát bratislava :)

  1. Jana Stiffelova

   Presne tak vicky, milujem knihy aj napriek dnesnej pretechnizovanej dobe, mnohokrat mi pomozu vyriesit nejeden problem alebo nabit sa pozitivnou energiou z nich. Su nenahraditelne a verim, ze takymi aj v buducnosti zostanu. Velakrat sa ludia vyhovaraju, ze nemaju cas citat. Takí, co im zalezi na zivote si ho najdu vzdy.

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?