Publikované: 16.10.2019

Aká je budúcnosť bielych v Južnej Afrike?

Aká budúcnosť pre biele v Južnej Afrike ?
podľa Fjordman

Sledoval som masmédiá západnej s pobaveným záujmom potom, čo bolo oznámené , že Nelson Mandela , prvý juhoafrický černošský prezident 1994 – 1999 , zomrel 5. decembra 2013 . Bolo to nečakané , pretože muž bol 95 rokov a bol chorý po roky . Nikdy som nenávidel Mandela , ale opulentné chvály sa mu dostalo od Škandinávie po Aljašku išiel ďaleko nad rámec toho , čo je racionálne alebo skutočnosť báze .

Bolo verejne potvrdil , že Nelson Mandela bol vedúci člen ústredného výkonného výboru juhoafrickej komunistickej strany v čase jeho zatknutia teroristických aktivít v roku 1962 . Táto strana potom mal väzby na masovo vraždiť totalitného komunistického štátu známeho ako Sovietsky zväz .
Winnie Mandela , Nelson Mandela , a dlhoročný vodca South African Communist Party Joe Slovo pri Africký národný kongres rally , 1990

Peter Oborný , hlavný politický komentátor v Británii údajne konzervatívnej noviny Daily Telegraph uviedol , že ” Existuje len veľmi málo ľudských bytostí , ktoré možno prirovnať k Ježišovi Kristovi . Nelson Mandela je . ”

Naozaj ? Teraz, ja nie som kresťan , ale podľa kresťanskej viery , Kristus je Syn Boží a božské sám . Tento odborný spisovateľ v údajne konzervatívny noviny a tak v porovnaní s africkým bývalý vedúci člen komunistickej strany na boha .

Už skôr sme videli tendenciu na častiach politickej ľavice pozdvihnúť určitej ľudskej bytosti , najmä marxistickej vodcu , ako Stalin a Mao , takmer na postavenie polobohov . Je to trochu znepokojujúce vidieť rovnaký vzor kultu osobnosti je napodobňovaný aj v údajne konzervatívnych kruhoch . To len ukazuje , že radikálna ľavica získala väčšinu kultúrnych bojov za posledných päťdesiat rokov , alebo tak nejako .

Medzitým v Peter Oborný rodnej Británii , majiteľ sendvič obchod Neil Phillips bol zatknutý a držaný po dobu ôsmich hodín od polície , ktorý tiež vzal jeho DNA a zhabaného svoj počítač . Dôvod ? Mal odvahu , aby niektoré Mandela vtipy .

Skôr toho istého roku , v apríli 2013 bolo otvorené oslavy v častiach politickej ľavice v Británii , keď bývalý konzervatívny premiér Margaret Thatcherová zomrela . Tam bol dokonca aj verejné ” Thatcher smrti strany ” v britských uliciach , v ktorých účastníci neboli zatknutí .

Thatcher bol vedúci anti – komunista , ktorý bojoval proti represívnemu systému Sovietskeho zväzu . To je zrejme prípustné v západnom svete , aby oslávili smrť konzervatívnych bielych anti – komunisti , že je spoločensky neprípustné povedať kritické veci , o dlhodobých afrických komunistov s militantný minulosť .
Čo sa týka tohto britského muža , ktorý bol zatknutý pre výrobu Nelson Mandela vtipy : Má to znamenať , že Mandela je teraz doslova vnímaná ako božstvo alebo poloboha , a že hovoriť zlé veci o ňom je preto považovaný za rúhanie ?

Starí Egypťania tiež veril , že faraón by sa stal bohom potom, čo zomrel . Možno by sme sa mali postaviť pyramídu pre Mandela , alebo nájsť nejaké voľné hrobky v Údolí kráľov ? Je to dokonca aj v Afrike .

Samozrejme , že Mandela bol to najhoršie vodca Južná Afrika by mohla mať . V porovnaní s jeho nástupca Jacob Zuma , on bol viac kompetentný a menej skorumpovanej . Napriek tomu korupcia Afrického národného kongresu ( ANC ) bol jasne prítomný už v Mandelu pravidlá . Chváliť ho ako nejaký druh moderného svätca nie je v poriadku .

Ako výrečný spisovateľ Daniel Greenfield nám pripomína , Južná Afrika je dnes pre všetky účely štátnej jednej strany pod ANC nadvlády . Ako komunista , Mandela bol vždy predstavil jeden – stať strany . Podľa Greenfield , ” Pre mnoho bielych liberálov , Mandela vzal jeho miesto v panteónu vedľa Gándhího a dalajlámom ako tretieho sveta svätca , ktorý viedol odpor na základe odpustenie a prijatie . Táto potreba tretieho sveta svätých , ktoré viedli k bielemu kultu rastúce okolo Gándhího a Dalai Lama má viac čo do činenia s poklesom o duchovnosti na západe , než s realitou troch politických činiteľov , ktorí sa rovnako ako väčšina vodcov pochopili hodnotu symbolizmu , kedy stalo sa zahaľovať svoje viac ľudských agendy . Mandela nebol ani netvor , ani svätý . Namiesto toho zastával ustarostený strednú cestu , ktorá ho videl zamestnávajú terorizmu a zabezpečiť súlad s jednoznačnými monštier , ako Castro a Kaddáfího . Muž , ktorý kázal utopickú vieru s násilným hranou ukázala byť pragmatik . Ak tam je nejaká cnosť , aby sa od svojho života , je to , že keď tlak prišiel k strceny , on si vybral pragmatizmu nad ideológiou . ”

Tí , ktorí nemajú bezvýhradne chváliť Mandela nebezpečenstvo , že bude obvinený z podpory apartheidu systém rasovej segregácie a bielej menšinovej vlády . Len pre zaujímavosť , môj názor je , že systém apartheidu bolo zlé a nikdy by nemali byť realizované v prvom rade. Ako už bolo povedané , aspoň Európania , ktorí žili v Južnej Afrike , v priebehu storočí sa podarilo vybudovať modernú infraštruktúru , ktorá niekedy tiež prospela čiernu populáciu .

Johannesburg # 2V len jedna generácia po apartheidu čierne pravidlom , mnoho z zisky, ktoré boli pôvodne vynaložené bielej populácie v poľnohospodárstve , vede a priemysle boli obrátené . Cez jeho vinice , jemné pláže a veľa zlata a diamantov , juhoafrický spoločnosť je teraz prešpikovaný šokujúce úrovne nekompetentnosti a korupcie , endemického násilia , AIDS a pravidelné detské znásilnenia . Prečo sa svet mal osláviť ?

One z viacerých pozitívnych vecí , ktoré možno povedať o Nelsonovi Mandelovi je , že aspoň nemal usilovať o totálnej genocídy proti bielymi akonáhle získal moc . Stráviť 27 rokov vo väzení zrejme upokojí väčšinu ľudí .

Napriek tomu brutálny kampaň brutálnych vrážd zameraných na biele farmára a ich rodiny sa schyľovalo rokov . Veľa bielych opustili , a iní si myslia o odchode . S Mandela mŕtvi , niektorí bieli bojí eskalácie útokov proti nim . Je smutné , že vonkajší svet sa nezdá nestará o svojej situácii .

Zistilo sa , že biela menšina pravidlo v Južnej Afrike je zlé a nemorálne . Súhlasím s týmto názorom .

V súčasnej dobe však vyzerá pochybné , či biele a iné non – Afričanov môžu prežiť čiernu väčšinovú vládu na dlho . Čo potom ? Ak bieli nemali vládnuť černosi , ale tiež nemôže prežiť ako menšina pod čiernym pravidlo , najviac logickým záverom by bolo , keby zvyšné bieli vytrhnúť z Južnej Afriky a tvorí svoj vlastný štát , pravdepodobne niekde v Western Cape .

Otázkou je , či sú dostatočne veľa , a tak vytvoriť životaschopný stáť silný , a či by obdrží medzinárodné uznanie , ak oni robili . Odpoveď je pravdepodobne nie na oboch účtoch . Nezávislý štát pre biele v južnej Afrike , by bolo v rozpore s anti – európsky kult žien a mužov v západných vládnucich elít , a preto by nemal byť prijatý .

Západnej vládnucej elity cez NATO , podporované vládou USA a EÚ , bola úplne ochotný použiť vojenskú silu k vytvoreniu prevažne moslimský štát v Kosove , v Európe . Napriek tomu by bolo nepravdepodobné , že podporu štátu spoje pre nemoslimských Európanov v južnej Afrike . Bez vonkajšej podpory , je otázne , či takýto stav by mohol prežiť dlho .

V súhrne možno konštatovať , že bieli v južnej Afrike by nemala vládnuť oveľa početnejších černochov . Napriek tomu vraj nemôžu žiť v bezpečí ako menšiny , a to buď . Je nepravdepodobné , že nech už bude schopná vytvoriť nezávislý štát , a otázkou , či takýto subjekt dostane medzinárodné uznanie .

Dokiaľ človek chce , aby bieli byť tichosti porazená a postupne vytratilo to naozaj odíde len jeden reálnu alternatívu : Belosi v južnej Afrike , musia byť evakuovaní z Temného kontinentu . Nemôžu prežiť v dysfunkčné a extrémne násilné Mad Max – spoločnosti , ktorá je post – apartheid Juhoafrická republika .

Ľudia európskeho pôvodu v regióne by sa v najbližších rokoch budú presídlení v Európe , Severnej Amerike , Austrálii alebo na Novom Zélande . Prvá vlna bielych utečencov už začali prichádzať tu . Vzhľadom k tomu , že západné vlády podporovanej ANC vzostup k moci v SA , majú morálnu povinnosť pomôcť biele utekajúci zo zeme a politík svojho vládnuceho režimu .

Podľa Fjordmanovej eseje

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?