Publikované: 12.11.2012

Ako chce Počiatek viac peňazí od štátu vymámiť

Nedeľné popoludnie tráviť pred televíznou obrazovkou je zrejme národným športom a tak si politici povedali, že nám ho spríjemnia svojím pokecaním na nej. Veď keď toľko poddaných pozeraním televízie buduje zásoby, je treba šancu na ohlupovanie využiť.

Nedopatrením ma jedna taká debata dobehla. Páni Fígeľ a Počiatek debatovali o skružiach a zodpovednosti. Bohužiaľ, stalo sa, čo sa stalo a tak sú diaľnice teraz témou.

Zaujali ma tam dve veci:

  1. Víťaz tendra na stavbe takmer nepracuje, aspoň som tak pochopil z rečí oboch pánov. Víťaz kupuje od subdodávateľa a ten od ďalšieho subdodávateľa a ktovie koľko to má stupňov.
  2. Dozvedel som sa, že diaľnice budujeme príliš lacno. Teda toto som sa nedozvedel. Toto som už vedel. Pán Počiatek to omieľa dookola už týždeň a zrejme vie prečo.

Záver:

Podľa mňa, každý subdodávateľ má šéfa, ktorý by rád robil niekomu spoločnosť na dovolenke v Dubaji. No Počiatek nebude riešiť ich počet. Počiatek dáva dôraz na cenu. Je nízka, treba ju zvýšiť!!!

Kto verí, že Počiatek predá svoje hodinky a takto prispeje na diaľnice? :-) Isto to pán minister  vyrieši zo spoločných. Presne podľa príslovia. „Čo je Tvoje je aj moje a čo je moje, do toho Ťa nič!“

Zdá sa mi absurdné, že ľudomilní socialisti, medzi ktorých pán Počiatek bezpochyby patrí, využívajú ľudské nešťastie na otvorenie témy o navyšovaní ceny za diaľnice, ktoré mimochodom mali byť dokončené do konca roka 2010, ako to súčasný pán premiér sľuboval onoho času.

  • SlabéVýborné (+28 skóre, 32 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Juantorena

    Ty si dobrý srandista. Vo vláde ste sa držali za ruky s goriliakmi, všetky novinky ste vyľapotali Kočnerovi a ty súdruh sa tu teraz hráš na moralistu, ktorý odhalil nekonečnu pravdu o zločine svojich protivníkov. Kamarat, ty si už asi zabudol, že výraz “lepkavé prstíky” nadobudol s účinkovaním saskárov vo vláde úplne nový rozmer. Jedna ruka na srdiečku, v tvári výraz fígeľdvojky a druhá ruka v našich vreckách. Také bolo vládnutie vašej bandy.

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?