Publikované: 12.01.2014

Ako kresťan, pán Fico nemá na Slovensku šancu

V období, keď Slováci vstúpili do najzaujímavejšieho roku novodobých dejín, keď Slovensku nebolo dopriate tešiť sa zo snehovej periny a Vianoce skôr pripomínali dušičkový týždeň, mal tú česť vniesť do sŕdc svojim ovečkám radostnú zvesť Pán pripravený pre Slovensko. Ešte šťastie, že to nebolo pár dní skôr, lebo súdny človek by ani možno nevedel, kto je ten syn Boží, či ten novonarodený v Jeruzaleme, ktorému dary v podobe myrhy, kadidla a zlata nosili alebo ten, ktorý je pripravený pre Slovensko, aby všetko zlato zo Slovenska vyniesol.

Rok 2014 bude prelomovým, kľúčovým, rozhodujúcim, dôležitým. Je to prvý rok vládnutia pána Kotlebu v Banskobystrickom kraji. Kraji, ktorý tvorí stred nadovšetko krásnej republiky. Vraj extrémistu. Idú ma čerti zobrať, keď sa spájajú tieto dva slová. Nikoho nebudem presviedčať o tom, že to nie je pravda. Hádam každý súdny človek si sám, možno až časom utvorí názor, kto je Marián Kotleba. Ja som presvedčená, že je to pre Slovensko veľká šanca a vy, milí čitatelia, si myslíte o tom, čo chcete.

Extrémista je pán, ktorý je pripravený pre Slovensko. Nie je správne nazvať človeka, ktorý vytiahne z rukáva po ohlásení kandidatúry na prezidenta Slovenskej republiky tromf v podobe videa o jeho detstve a vznešenej katolíckej dušičke extrémistom???

Počas každej kauzy prehrmí Slovenskom búrka v podobe polojedovatých šípov, ktoré zasiahnu obeť okrajom, iní nachádzajúci sa v zákopoch im uniknú. Tí, ktorí majú odeté neprestreľné vesty a v žilách im prúdi mútna krv, tí si zo zlatého kalicha telo Kristovo nevychutnajú. Darmo nám budú vešať na nos, v akom úžasnom kresťanskom duchu boli vychovaní.

Neverím pánovi, ktorý je pripravený na Slovensko, že je morálne a kresťansky pripravený niesť pochodeň titulu PREZIDENT SLOVENSKEJ REPUBLIKY. Nikdy som mu neverila a veriť nebudem. Ak bolo pre posledné parlamentné voľby v zoznamoch voličov zapísaných 4 392 451 voličov a Smer získal 1 134 280 voličov (http://app.statistics.sk/nrsr2…je vhodné si položiť otázku: „netvoria tých milión a niečo voličov Smeráci, ktorí sa trasú o svoje kreslá podopreté o moc mocného a podporujúci jeho moc? Mne by z toho logicky vychádzalo, že áno. Medzi nimi je mašinéria, ktorá policajne začala ovládať Slovensko.“

Ak by to takto bolo, ani sa nečudujem, že po udalostiach, ako bola návšteva prezidenta Obamu, nebohí vojaci v Pakistane, prišiel na rad tromf v podobe hry na city „kresťansky vychované dieťa“. Mnohých bude určite zaujímať, kde bol kresťan doteraz? Budúci prezident by mohol kadidlo, myrhu a zlato priniesť Slovákom. Národu netreba dávať – darovať, národu sa treba obetovať. Iba taký štátnik má právo sedieť v prezidentskom paláci. Veľmi sa obávam, že pán, ktorý je pripravený pre Slovensko, nie je toho hoden. A preto v závere vyslovím prosbu, žiadosť, úvahu o tom, aby sa všetci blogéri odmlčali, všetci nešťastní, smutní, chorí, nahnevaní, rozhorčení, zamestnaní, nezamestnaní do toho osudného dňa 15. 3. 2014 o ňom radšej nehovorili. Ani v dobrom, ani v zlom. Aby na neho jednoducho zabudli. Bude to asi najlepšie, čo by sa mohlo stať. Pán, ktorý je pripravený pre Slovensko využíva silu negatívnej reklamy, ktorá má vždy väčší úspech. Negatívna reklama podnecuje občanov k diskusii, vyvoláva rozhorčenie, zlosť a v takom duchu by sa mohlo niesť posledných šesťdesiat dni pred voľbami. A týždeň pred nimi? Na Medzinárodný deň žien sa začne misia k slovenským ženám nie s darmi, ktoré sú hodné, ale iba s kôrkou chleba, na ktorý sa každému ťažko robí a studňou, v ktorej sa všetko utopí.

 

 

 

 

  • SlabéVýborné (+11 skóre, 13 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?