Publikované: 02.09.2014

Ako Maďari Slovákom vojnu vyhlásili…

V Bratislave vypukla revolúcia. Národ zvrhol súčasnú vládu, rozpustil parlament a vyhnal prezidenta. Vlády sa ujala dočasná revolučná vláda. Zároveň s týmito udalosťami vyhlásilo mesto Komárno nezávislosť. V meste sa vyskytovalo veľa neoznačených vojakov, protestovala len hŕstka občanov slovenskej národnosti. Následne požiadala Republika Komárno Maďarskú republiku o pripojenie k územiu Maďarska, čo potvrdil aj maďarský parlament. Na území južného Slovenska nastali nepokoje. Separatistami ozbrojenými až po zuby bola vyhlásená samostatná republika Novomaďarsko.  Bez rokovania s Bratislavou a Slovenskou vládou. Na Slovensku prebehli voľby a nový prezident vyhlásil vojenskú akciu na prinavrátenie slovenského územia. Na strane Novomaďarska bojujú dovolenkujúci vojaci z Maďarskej republiky, armáda Novomaďarska má dostatok zbraní aj munície. Predstavitelia Maďarskej republiky tvrdia, že nijako nezasahujú do konfliktu v Slovenskej republike a ani nedodávajú zbrane separatistom. Maďarská vláda vyzýva Slovenskú republiku, aby zložila zbrane a pristúpila k rokovaniu so separatistami. Európska únia nechce vojensky zasiahnuť v prospech Slovenska. Napriek tomu sa neustále vyhráža Maďarsku a vyvíja tlak v podobe ekonomických sankcií voči Maďarsku. So sankciami však nesúhlasí Česká Republika, Ukrajina ako aj Poľsko, nakoľko by to výrazne narušilo ich vzájomnú obchodnú bilanciu. Nesúhlasné stanovisko vyjadrilo aj Rakúsko. Francúzsko predalo Maďarskej republike najnovší útočný raketový systém ako aj stíhačky Rafale.

Slovensko sa cíti zradené. Susedia ich zradili a nepriamo ponechali na pospas vojnovému konfliktu! Ľudia ďalej umierajú….

Na Slovensku vzniká veľká skupina blogerov, ktorí argumentujú v správnosť postupu Maďarskej republiky, lebo Komárno predsa bolo maďarské a bolo len umelo rozdelené a pripojené k SR. Rovnako i z bezpečnostného hľadiska je dobré pre Maďarsko, keď bude mať pod kontrolou Dunaj a Južné Slovensko. A aj Slovensko by malo zrušiť ekonomické sankcie. Veď už viacero štátov ich ide bojkotovať.  Nakoniec Maďarsko bráni svojich občanov, ktorí tvoria väčšinu na území Južného Slovenska.

Všetci Slováci súhlasia s odtrhnutím Južného Slovenska a vytvorením Novomaďarska, ktoré pravdepodobne skončí v Maďarskej republike. Veď už je nová doba. Nedotknuteľnosť hraníc suverénneho štátu nič neznamená.

Podstatné je šťastie. Šťastie ľudí, ktorí sú „vodcami“. „Šťastie“ ľudí, ktorým zomierajú deti v náručiach, manželia na frontoch, ženy v domoch a bytoch. Šťastie „nevinných“, ktorí nemajú to šťastie byť vodcami….

Nestalo sa to?

Nie u nás!

Prečo?

 • SlabéVýborné (+4 skóre, 10 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

2 Komentárov

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Mariusz Malinowski

  Pra poznamok: keby Slovaci v ratislave zvrhli slovenskymi madarmi prezidenta keby Slovaci Jozefa Tisu vynesli na uroven statneho hrdinu a zacali velebit obdobie prvej republiki keby Slovaci v Bratislave zacali haodit a kricat “je cas rezat madarov” keby predseda vlady povedal ze Madari su podlude-subhumans keby pocas footbaloveho zapasu np v Banskej Bystricu nahnali skupinu Madarov do budovy a podpalili by ju a srelali by do utakajucich a mlatili ich palicami Tak by som sa tym ako ze slovensklym madarom necudoval….

 2. Mariusz Malinowski

  este raz po korekte..: Par poznamok:  keby Slovaci v Bratislave zvrhli slovenskymi madarmi zvoleneho prezidenta, keby Jozefa Tisu vynesli Slovaci na uroven statneho hrdinu a zacali velebit obdobie prvej republiky,  keby Slovaci v Bratislave zacali pochodovat a kricat “je cas rezat madarov”  keby predseda novej vlady povedal ze Madari su podludia-subhumans  keby pocas futbaloveho zapasu np v Banskej Bystrici nahnali skupinu Madarov do budovy, podpalili by ju, strelali by do utekajucich alebo mlatili ich palicami,  Tak by som sa tym slovenskym madarom necudoval….

  1. Mariusz Malinowski

   ” Budova Domu odborů byla ze všech stran obklíčena. Každý, kdo riskoval vyběhnout ven, bili pěstmi, nohama a tyčemi. Do oken baráku házeli nejdřív kamene, pak Molotova koktejly. Budova začala hořet, hasiči na zavolání dlouho nejeli. První auto vyrazilo po půlhodině, až byl požár nahlášen.” a preto oni uz nikdy nebudu moct zit spolu… http://kondakov.blog.idnes.cz/clanok.asp?cl=425740&bk=57556

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?