Publikované: 31.12.2021

Ako Rotschild splňuje biblické proroctvo!

“Niekto mi možno povie: ‘Prečo potom Boh ľuďom ešte niečo vyčíta? Veď kto sa môže vzoprieť jeho vôli’? Ale kto si ty, že odvrávaš Bohu? Povie výtvor svojmu tvorcovi: ‘Prečo si ma tak urobil’? Či nemá hrnčiar moc nad hlinou, aby z tej istej hrudy urobil jednu nádobu na dôstojné použitie a druhú na nedôstojné’?” – Rimanom 9:19-21.

Horecitované Verše z prorockých kníh Izaiáša a Jeremiáša používa apoštol Pavol, aby zdôraznil nielen splnenie starovekých proroctiev v dnešnej dobe, ale aby tak poukázal na Všemohúcnosť a Vševedomosť Stvoriteľa, Jehovu Boha, ktorému absolútne nič neskazí, aby sa jeho vôľa splnila do posledného písmena a detailu!

Ako príklad nám dnes poslúži Jakob Rotschild a jeho rodina spolu s elitou oligarchiou sveta a poprednými kráľovskými rodinami, spolu s bankármi kontrolujúcimi nielen ekonómiu sveta, ale aj vlády národov! v jeho otvorenom liste napísanom investigatívnemu žurnalistovi H. Makowi, kde sa chváli, čo už jeho rodina dosiahla:

‘Nikoho z ľudí, ktorí vedú inštitúcie priamo alebo nepriamo pod kontrolou mojej rodiny, vrátane Britskej koruny, Vatikánu, slobodomurárov a hlavných oligarchov a korporácií sveta, nezaujíma, čo si myslíte alebo hovoríte. Kontrolujeme hlavné financie sveta, ale aj vaše vlády, veľké mediálne siete, väčšinu pracovných miest na planéte a dokonca aj peniaze na vašich bankových účtoch. Toto sú fakty, ktoré nemôžete zmeniť’!

V skutočnosti to, čo napísal Jakob Rotschild ako odpoveď na H. Makowho odhalenia otvorenej celosvetovej konšpiračnej aktivite elít sveta, len potvrdzuje dnešné situácie ako splnenie inšpirovaného proroctva Boha v knihe Daniela, kde v symbolických termínoch (podobne aj s tými v knihe zjavenie) opisuje pád Ameriky:

‘V čase konca sa s ním bude drgať kráľ juhu (dnešné USA). Kráľ severu naňho zaútočí s bojovými vozmi, jazdcami a mnohými loďami, vtrhne do krajín a preženie sa nimi ako záplava…a bude vládnuť nad skrytými pokladmi, nad zlatom, striebrom a všetkými cennosťami Egypta’. – Daniel 11:40-43. Podobá sa to oslobodeniu Izraela z Egypta v staroveku!

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?