Publikované: 12.06.2019

Ako som prevzal, tak odovzdávam…

S odkazom na Ústavu SR, II. Hlava Čl. 26, osek 1 v časti právo na informácie, prevzal som a zdieľam informáciu CitizenGO z 12.6.219 v plnom znení:
Dobrý deň, Juraj, od pondelka rána 8:23 hod. čelí CitizenGO webstránka hackerským útokom!
Od hackerov sme dostali správu:
„Páči sa vám webový útok? Ak nie, vymažte … akékoľvek texty proti LGBT. Vymažte aj sexistický obsah a texty proti potratom“.
Hackeri sa vyhrážajú, že toto je len začiatok: “Ak to neurobíte do piatku, začne vojna a budete to ľutovať.“

 Namieste je autorská poznámka: „Chceli ste mať vojnu, budete ju mať, sľubujem, že to budete ešte dlho ľutovať!“ Toto vyhlásil riaditeľ Inštitútu ľudských práv Peter Weisenbacher (Anketa Homofób roka) na adresu Aliancie za rodinu a kresťanských cirkví na Slovensku už v roku 2014…
Peter Weisenbacher pred OČTK ani nepodával vysvetlenie…
Za koho „kope“ a komu PZ pomáha a koho chráni? Podľa ktorej a čej ústavy a zákona?
Hlavný „ťah“ prokuratúry, policajného zboru a justície smeruje proti takzvanému „pravicovému extrémizmu“. Na politickú objednávku. Ultra radikálna liberálna ľavica je v pohode úplne mimo ich pozornosti…

„Toto je zatiaľ najsofistikovanejší a najagresívnejší útok aký sme doteraz zažili,“ píše CitizenGO: „Náš IT tím sa okamžite pustil do práce, aby tieto útoky zastavil. Neúnavne pracuje na tom, aby sa naše webové stránky dostali späť do prevádzky.
Už sme čelili viacerým hackerským útokov, po každom sme zvýšili zabezpečenie nášho systému, aby sme dokázali rýchlejšie odraziť útoky a minimalizovali ich dopady. Naše databázy a údaje sú v bezpečí, útoku sa však podarilo ochromiť prevádzku web stránky.
Národný inštitút pre kybernetickú bezpečnosť v Španielsku nám poskytol podrobnosti o možných hackeroch. Ide o skupinu Španielov, ktorí začali tento útok, pretože sú nepriateľmi života, rodiny a slobody. Ich útok je reakciou na naše úspešné mobilizačné kampane po celom svete, v Európe, Afrike a Amerike!
Dajme spoločne vedieť, že nás neumlčia a šírime, šírte aj vy, túto správu, mailom a na sociálnych sieťach!
Naša práca má zmysel a dopad. Šliapeme niekomu na otlaky a preto nás napádajú, ale neumlčia nás!
Ďakujeme všetkým za slová povzbudenia a podpory! Ak nám ešte chcete napísať, veľmi sa tomu potešíme!“
So srdečným pozdravom, Miriam Kuzárová a celý tím CitizenGO
“CitizenGO je komunita aktívnych občanov, ktorí sa usilujú chrániť život, rodinu a základné ľudské práva po celom svete. Viac informácií o CitizenGO nájdete tu alebo na sociálnych sieťach: Facebook alebo Twitter. Táto správa bola zaslaná na emailovú adresu Juraj Režo. Ak si neželáte dostávať e-maily od CitizenGO, kliknite na tento odkaz: https://citizengo.org/
Ak si prajete kontaktovať CitizenGO, neodpovedajte na tento email. Využite, prosím, náš kontaktný formulár: http://citizengo.org/sk/contact.”
Ako som prevzal, tak som zverejnil, a vykonal kroky, ktoré mi prináležia za daných okolností a dostupných možností, na fejzbúku zablokovaného do začiatku júla 2019, za údajné nenávistné prejavy…
Správu som poslal viacerým pro life mimovládkam, politickým stranám a hnutiam, a podobne orientovaným médiám…
…liberálov a ich, s nimi kolaborujúce médiá, som, samozrejme, správou „neobťažoval“. Tiež som zvedavý, ktoré ako zareagujú-nezareagujú… (podľa: „Čo sa nehodí, škrtnúť“ a neinformovať).
Ibaže zrejme nejde len o paranoidný hoax. Proti CitizenGO v minulosti boli a aj dnes sú vedené útoky z prostredia liberálnej neofašistickej a neomarxistickej ultra ľavice.
Máte šancu a možnosti slobodne sa rozhodnúť a konať, alebo odignorovať.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?