Publikované: 17.06.2013

Ako zistíte čo znamená pojem DOBRÁ CENA?

Konečne nastali krásne letné dni, človeku sa nejak viac žiada do prírody alebo k vode. Niekedy stačí vyjsť len na záhradu, uvariť si voňavú kávu, vziať dobrú knihu a len tak relaxovať. Ako teraz napríklad ja. Síce namiesto knihy mám na kolenách počítač a pokúšam sa dať obrazne povedané na papier myšlienky, ktoré mi zahlcujú myseľ už nejakú dobu, ale stále je to pre mňa relax a pohoda.

Milujem takéto chvíle, milujem svoju prácu a všetko okolo nej. V rámci pracovnej náplne som trošku blúdila svetom internetu a hľadala nápad na článok. Viete, že to netrvalo ani moc dlho?

Dostala som sa k inzertným stránkam ponúkajúcim všetko, ale naozaj všetko na čo si len spomeniete. Tak som si vyhľadala pár inzerátov s elektrickými invalidnými vozíkmi. Teda, musím povedať, že ponuka je pestrá a veľká, až mám pocit že prevyšuje dopyt. Nájdete čokoľvek a koľkokoľvek, väčšie vozíky, menšie vozíky, elektrické vozíky s joystickom, mechanické…proste len treba hľadať a správne vybrať.

Mimochodom, kedy viete, že ste vybrali dobre? Dávate prednosť dobrej cene?Čo je to DOBRÁ CENA? Dávate dôraz na kvalitu?…kedy poznáte, že ste nekúpili MAČKU VO VRECI?

Alebo vás ohúri slušné a zdvorilé správanie predajcu, ktorý chce za každú cenu predať? Tu sa vám môže veľmi rýchlo stať, že kúpite a viac o tom človeku nebudete počuť. Takže dobré meno a referencie od ľudí, ktorý už majú svoju skúsenosť s dotyčným predajcom by mali určite zavážiť najviac.

Vypytujte sa, zisťujte od známych, z internetu. Spoľahlivý a dôveryhodný predajca vám vyjde v ústrety vo všetkom, čo budete potrebovať a dá vám záruku. Poviete si „ale veď záruka je povinná zo zákona“. Omyl, pokiaľ kupujete z druhej ruky, tak nie. Chápem takýto nákup pri maličkostiach typu oblečenie, menšie náradie do dielne alebo do záhrady, ale nie na niečo, čo vám má slúžiť roky, spoľahlivo a bezpečne.

Pýtajte sa na všetko na čo máte nárok, čo vám poskytne predajca po kúpe. Bude vám nápomocný aj potom? Bude vám ochotný poradiť? V prípade elektrických invalidných vozíkov je na mieste TRVAŤ NA ZABEZPEČENOM SERVISE. Či už v záruke alebo mimo nej.

Pravidelné servisne prehliadky, zabezpečenie náhradných dielov v prípade potreby a ďalšie služby, ktoré nemusíte prácne hľadať po internete vám ušetria mnoho času, peňazí a čo je super budete určite pokojne spať pri predstave, že máte všetko tak povediac v „suchu“.

Takže už viete ČO JE TO DOBRÁ CENA ?

Užívajte slnko a krásny deň.:-)

S úctou Janka

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?