Publikované: 17.07.2022

Amerika flirtuje s ľavicovou katastrofou!

Ukázalo sa, že politickú ľavicu ako hnutie tvoria niektorí z najhorších ľudí, ktorých si možno predstaviť – ľudia, ktorí túžia po ničení a majú radosť z útlaku iných! Mohli by si mysleli, že si užívajú formu anarchie, ale v skutočnosti je to naopak: sú tvorcami chaosu, ale len ako prostriedok na získanie úplnej kontroly!

Avšak zatiaľ čo ľavičiari lezú mnohým ľuďom na nervy svojou prenikavou vôňou zla, je tu jedna skupina ľudí, ktorá je ešte otravnejšia, a to sú tí sediaci na plote a falošní umiernení. Aj keď to títo ľudia nikdy nepriznajú, sú chvíle, keď dôjde k sociálnemu konfliktu a jedna strana má úplnú pravdu, zatiaľ čo druhá sa úplne mýli!

Falošní umiernení predstierajú, že strana, ktorá sa mýli, má svoje zásluhy, aj keď žiadne nemá, pretože chcú pôsobiť, akoby boli „múdri“. Pravdou je, že nemajú odvahu zaujať stanovisko tak či onak, a tak sa správajú, ako keby ani jedna strana nemala pravdu alebo že obe strany majú čiastočne pravdu.

Takto sú spoločnosti a kultúry pomaly, ale nevyhnutne vymazané a princípy, ktoré sú im drahé, sú zničené. Väčšinou sa to deje prostredníctvom apatie a pokojnej tolerancie všetkej korupcie! Kompromis je charakteristickým znakom ľudskej demokracie, ale je tiež aj koreňom spoločenskej tyranie!

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?