Publikované: 07.11.2012

Anglická sociálna sieť odhaľuje ďalšie tajomstvá – znásilňovanie dievčat je normou!

Nový  sociálny škandál : dievčatá v opatrovateľských domoch boli “hromadne znásilňované”

Podľa denníka Daily Mirror polícia vyšetruje šokujúce nové tvrdenia, že gangy ázijských mužov (politicky korektný výraz pre moslimských imigrantov ako sú napr. Abdul Qayyum, Kabeer Hassan, Qamar Shahzad alebo Abdul Rauf… ) hromadne znásilňovali a zneužívali nevinné neplnoleté dievčatá z domovov sociálnej starostlivosti na severozápade Anglicka.

Škandál sa objavil po priznaní dnes už 27-ročnej matky, ktorá tvrdila, že počas pobyt v domove bola obeťou desivého zoznamu sexuálneho zneužívania. Jej popis ako pracovníci sociálky radšej hľadeli inam aby nevideli zbesilé konanie pedofilov, odráža zistenia kontroly v Rochdale, ktorá upozornila na “zmeškané príležitosti” na zastavenie zneužívania…

Claire, ako ju pre účely reportáže nazvali, spomína, že bola len jednou z mnohých mladých dievčat, ktoré boli používané ako “kusy mäsa” mužmi, ktorí sa potulovali okolo opatrovateľských domoch v Lancashire a Liverpoole kde žila. Hovorí, že bola pripravovaná a sexuálne zneužívaná za cigarety, alkohol a drogy. Spomína, že keď mala 14 rokov, bola omámená a hromadne znásilnená.

Jeden farmár ju raz našiel nahú pokrytú krvou a modrinami, ale nedostalo sa jej žiadnej lekárskej starostlivosti. “Moja sociálna pracovníčka mi povedala, že si zaslúžim, čo sa mi stalo, lebo som sa opila,” hovorí. “Nebola som na vine… nadrogovali ma. “Claire hovorí, že aj keď to povedala personálu domova v Rainhill ( ktorý bol v roku 2005 uzavretý), žiaden lekár je nevidel, ani nedošlo k policajnému vyšetrovaniu.

Hovorí, že : “Dostala som pilulku Deň potom”, aby sa zabránilo akémukoľvek ďalšiemu “neporiadku”.

Claire, ktorá teraz žije so svojím partnerom a štyrmi deťmi, tvrdí, že to bolo normálne pre mnohé dospievajúce dievčatá v opatrovateľských domoch. “Sex bola bežná mena pre dievčatá, ako som bola ja sama,” hovorí. “Ak by sme sa sťažovali zamestnancom  povedali by nám, aby sme to ignorovali. ”

V máji tohto roka, keď boli uväznení deviati muži z gangu pedofilov v Rochdale, Claire kontaktovala políciu v nádeji, že by konečne mohli vyšetriť aj jej utrpenie. Hovorí: “Spomínali, že je veľmi nepravdepodobné niečo dokázať po toľkých rokoch. Ale chcem dať sociálke na vedomie, ako zle bolo o nás postarané.”


…………………………………………………………….

Toto je príbeh anglického dievčaťa, spomeňte si na to ako anglická sociálka nemilosrdne odoberá slovenské deti.

  • Sú aj slovenské deti podobnými obeťami?
  • Aj tieto deti majú za sebou mesiace a roky sexuálneho zneužívania?
  • Skutočne ide len o záujem detí, alebo ide o organizovanú sieť pedofilov v Anglicku?

Myslím že vo svetle podobných desivých odhalení, by sme mali príbehom, ktoré sa počas tejto jesene objavili na povrchu venovať ďaleko viac…

 

 

  • SlabéVýborné (+9 skóre, 13 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. :D Daily Mirror :D Nabuduce poprosim hysteriu kvoli clanku v Novom case. Boze, aspon zdroje si kontrolujte, to nemoze byt take tazke.

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?