Publikované: 16.10.2019

Angličtina: Ako si nájdeš čas na učenie angličtiny

 

Premýšľaš nad tým, že by sa ti hodila angličtina, ale nemáš čas? Alebo máš času málo? Tento návod je špeciálne pre teba a umožní ti získať všetok čas, ktorý potrebuješ, aby si uskutočnil to, čo je pre teba dôležité. Naučil sa anglicky. Naučil sa niečo iné. Vytvoril si zvyk, ktorý ti zlepší život.

 

Najprv ti prezradím jednu dôležitú vec…

 

Mať viac času je ti nanič, ak angličtina nie je tvoja priorita

Tieto tipy ako a kde nájdeš čas sú ti úplne na nič. Ak angličtina (alebo učenie) nie je tvoja priorita. Ešte raz: Ak angličtina (alebo hocičo iné, na čom pracuješ) nie je tvoja priorita, tipy ako získaš čas, sú ti úplne nanič.

 

Ako je to možné?

Chceš vysvetlenie?

 

 

Námietka „nemám čas“ v skutočnosti znamená „nie je to moja priorita, mám niečo iné“

 

Všetci máme rovnaké množstvo času. 24 hodín denne. 1440 minút. 86400 sekúnd.

Tik.

Tak.

Tik.

Tak.

 

Všetci máme rovnaké množstvo času. A pozri, niektorí ovládajú angličtinu. Niektorí si nájdu čas na učenie sa. Angličtina a učenie je pre nich hračka. Niektorí ľudia na angličtinu majú čas…

Ako to robia??

??

 

Ak čakáš sofistikovné vysvetlenie, tak sa ho nedočkáš. Pretože riešenie je úplne, absolútne, jednoduché:

 

 

Nájdu si čas na učenie angličtiny tým, že ho vezmú z niečoho iného.

 

Menej televízie. Menej facebookovania a pozerania vtipných obrázkov. Využitie mŕtveho času (tie tipy z Hackol som jazyky).  Veci, ktoré predtým robili 30 minút, náhle dokážu spraviť za 10. Upratovanie netrvá 2 hodiny, ale iba hodinu (pri počúvaní angličtiny).

 

Prečo by toto niekto robil? Prečo by sa niekto chcel vzdať televízie a iných závislosti?

 

Pretože angličtina sa preňho stala priorita!

 

A ja tvrdím, že…

 

Angličtina by mala byť jednou z TOP priorít každého žijúceho človeka na tejto planéte.

 

Keď vieš anglicky, odrazu môžeš získať oveľa lepšiu prácu. Menej sa v nej stresuješ, si pokojnejší doma. Doma viac vládzeš, viac času stráviš s rodinou a s tvojimi blízkymi. Viac si ten čas užiješ. Viac sa zabavíš.

 

Odrazu môžeš mať oveľa lepšie platenú prácu. Viac peňazí = lepšie zabezpečená rodina. Už ťa viac netrápi kríza, lebo máš ušetrené. Môžeš si kúpiť veci, po ktorých dnes túžiš. Angličtina = viac peňazí.

 

Angličtina = lepšie vzdelanie. Toto tvrdím každému a budem to tvrdiť stále = Vďaka angličtine a knihám a kurzom v angličtine sa mi doslova zmenil život.

 

Najlepšie knihy, čo som kedy čítal, boli v angličtine. A stále ešte nie sú preložené do slovenčiny. Možno ani len nebudú. To je tvoja výhoda, keď vieš anglicky!

 

Prečo by mala byť angličtina moja priorita?

 

Ak je angličtina tvoja priorita, čas si nájdeš vždy. Ak by si potreboval poradiť, kde, tak ti rád poradím v kurze Hackol som jazyky.

 

Toľko dnes ku prioritám. Stanov si angličtinu ako svoju prioritu.

 

 

 

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?