Publikované: 21.03.2015

Angličtina: Ako si nájdeš čas na učenie angličtiny. Posledná časť

Premýšľaš nad tým, že by sa ti hodila angličtina, ale nemáš čas? Alebo máš času málo? Tento návod je špeciálne pre teba a umožní ti získať všetok čas, ktorý potrebuješ, aby si uskutočnil to, čo je pre teba dôležité. Naučil sa anglicky. Naučil sa niečo iné. Vytvoril si zvyk, ktorý ti zlepší život.

 

Príležitosť ako hrom!

Anglicky hovoriaci internet = príležitosť ako hrom! Slovensky hovorí 5,5 milióna ľudí, vraj okolo ďalších 4,5 milióna v zahraničí. Angličtinu používa takmer miliarda ľudí!

 

Máš problém s uplatnením sa na Slovensku? Nebaví ťa tvoja práca na Slovensku? V zahraničí na teba čaká 100x viac príležitostí! Stačí sa naučiť angličtinu!

 

S angličtinou môžeš cestovať. Ísť na dovolenku ďalej než do Chorvátska (hoci je tam pekne). S angličtinou môžeš… doplň ty: ______________________________.

 

Prečo je toto dôležité? Prečo ti toto vykladám?

 

Vieš, my si častokrát uvedomujeme, že „áno, že potrebujem vedieť anglicky…“ ale keď to takto spíšeš… keď to máš takto na obrazovke pred sebou… tak tomu omnoho lepšie porozumieš. Lepšie rozumieš tomu, že angličtina ti prinesie lepší život.  A preto musí byť tvojou prioritou.

 

Teraz si ju daj do kontrastu s dôvodmi, prečo vraj na angličtinu nemáš čas.

 

Čo je dôležitejšie?

Vyšší plat po zvyšok môjho života, alebo večer strávený pri televízii?

Lepší život pre mňa a moju rodinu, alebo facebookovanie a čítanie konšpiračných článkov na internete, alebo iných článkov na internete, alebo…

Lepšia práca a viac času na rodinu, alebo… (doplň inú činnosť, ktorú robíš)

 

 

 

Teraz tu sedíš, čítaš tento text, premýšľaš nad týmito otázkami, premýšľaš nad tvojimi prioritami, nad tým, čo je pre teba dôležité… už začínaš rozumieť, že je to tvojich prioritách?

 

Čo sú moje priority?

 

Sedenie pri televízii? Alebo chcem naozaj vedieť anglicky? Aby som mal vyšší plat? Viac času? Lepšie vzdelanie? Aby sa moja rodina mala lepšie? Aby som mal lepšiu budúcnosť?

 

Prečo by mala byť angličtina moja priorita?

 

Ak je angličtina tvoja priorita, čas si nájdeš vždy. Ak by si potreboval poradiť, kde, tak ti rád poradím v kurze Hackol som jazyky.

 

Toľko dnes ku prioritám. Stanov si angličtinu ako svoju prioritu.

 

Ak si potrebuješ ujasniť, ako na to, pomôže ti cvičenie 3X3 prečo, ktoré rozoberám v ďalšom článku.

 

Ako sa ti páčil tento návod? Pomohol ti? Daj mi vedieť v komentári, či si si stanovil angličtinu ako svoju prioritu a čo ťa k tomu viedlo.

 

 

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?