Publikované: 28.03.2021

Antikomunistom

Nečítal som. Jasne výpovedná titulka mi úplne stačí. Reprezentatívna vzorka anti socialistickej propagandy. Komunizmus/socializmus: Miešanie hrušiek s jablkami.

                 
https://historickarevue.sme.sk/c/22626085/socialisticky-film-ukazoval-raj-realita-bola-ina-podcast.html

Dve reality. Diagnóza: Kognitívna disonancia. Výsledok: osierať a osierať. Ideme do tretej totality. Vedú nás do nej tí, čo si vravia liberáli, antikomunisti a antifašisti.
Tí, čo o období pred rokom 1989 hovoria a píšu, najmä o 50-tich rokoch, nevedia o období po smrti Stalina (nešlo o komunizmus ale stalinizmus!) o tej dobe nič! A nepoznajú dejiny Ruska!
Vysvetľovať, vysvetľovať, post novembrovej generácii stále má cenu, treba v tom zotrvať! Sú ohlúpnutí pozlátkom západného liberalizmu! Mladá “slobnodná” generácia je masívne manipulovaná antikomunistickou a rusofóbnou propagandou. Ruská federácia dnes nie je ZSSR pred rozpadom a zrútením sa svetovej socialistickej sústavy. Dnešné “socialistické” režimy nefungujú preto, lebo ich politické “elity” ich nevedia riadiť! Komunistická Čína je už svetovou veľmocou, USA sú zdesené! Rusko po roku 1991 sa ňou stáva tiež. Viemčo boli socialistické hodnoty. Vďačím im za mnohé. A hlavne, na európskom kontinente bol zásluhou ZSSR mier. Poznal som socialistickú realitu. V dobrom i zlom. Toho dobrého bolo viac. V skratke: poctivé, kvalitné zdravotníctvo, konkurencie schopné školstvo, sociálne a rodinné politiky, stavebníctvo, infraštruktúra, sociálne a ekonomické istoty, úžasná, štátom podporovaná národná kultúra, umenie a šport…
Osobitne k stavu školstva dnes nielen v dôsledku kovidu (experimentátorom!): Choďte do riti s vaším fínskym modelom..! Ste plagiátori cudzieho (vaše diplomky)! Nepchajte tie špinavé podvodnícke paprče do pedagogickej vedy! Najskôr preukážte, že zvládate základné pedagogické princípy vzdelávania a výchovy v trojuholníku: učiteľ-učivo-žiactvo a študentstvo (poznatky a veda, hodnoty a spoločnosť) a keď budete mať výsledky, zaexperimentujte si na vybraných vzorkách žiakov a študentov…
A najmä ministrovi školstva: Okamžite sa vráťte k klasickým písomným a ústnym maturitám, definovaným ako skúška samostatnej dospelosti!!! Ministrovi školstva a politikom: Okamžite nájdite riešenia, ako vrátiť žiactvo a študentstvo do školských lavíc! Slovensko hlúpne aj s vami!!! Aj za cenu opakovania ročníkov na všetkých stupňoch vzdelávania!
Áno, dostali ste volebné mandáty! Ale nie na to, čo vyvádzate!
Otvorenie sa Westernu s „nežnou“ bolo našimi „elitami“ pod rúškom „vôle“ ľudu a rozdelením Československa bez referenda a tým oslabením slovanskej sily vs. Germáni, Frankovia a Anglosasi, so spoločným menovateľom USA, to najhoršie, čo sa mohlo Slovensku a Česku stať! Zbierame ovocie. Dnes sa zjednocujeme vo V-3 (4). K Vyšehradskému zoskupeniu viac v predošlom článku.
K socialistickému filmu, umeniu a literatúre: Viem, čo bol socialistický realizmus, žil som ho. Mimochodom, aj európska socialistická sústava by napokon mala svoj “Schengen”.
K problému galérie a martinského národného cintorína: Problém aj Ústavu pamäti národa.
Hypoteticky zakladám Ústav socialistickej pamäte národa, galériu a cintorín…
Podpindosi USA/EÚ a euro/amerických hodnôt nás masívne klamú.
Po ovocí ich poznáš. Saďme nové stromy pre nové ovocie. Začnime predčasnými voľbami. A u seba.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Dávajme veciam a ľuďom a všetkému čo s nimi súvisí, správne mená a názvy. Využívajme celú bohatú škálu rodného jazyka v jeho korektnosti aj nekorektnosti, podľa miery potreby…
Je dôvodné podozrenie (indícia podľa : „pani z paláca“) že list predsedníctvu OĽaNO napísal Matovič (podobnosť s Mr. Beanom). Matovič sa potešil, že za ním ktosi stojí…
Zároveň vyzývam a žiadam členov vlády a novinársku obec, aby nezneužívali priestor tlačoviek; rozmohol sa “nešvar” mega tlačovky! Prcat! Skrátiť treba aj brífingy o kovidovej situácii!
S krikom protestujem proti označeniu veľkej rošády (Matovič-Heger) ako Matovičovovo štátnické gesto!!!!! Ten pojem má úplne iný význam a konotácie!

Nasrať! Napokon vyhlásia, že vládna kríza bola úžasným pozitívnym prelomom v dejinách slovenskej štátnosti a Matovičova-Hegerova vláda bola samý štátnik. Do dejín Slovenska sa zapíše ako vláda štátnikov…
Slovensko je ľusky politicky a mentálne úplne na dne. Ako Kursk.

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?