Publikované: 15.11.2015

Apokalyptika Islamského štátu

Obec Dabiq pri meste Aleppo (sever Sýrie v blízkosti tureckých hraníc) má byť miestom posledného boja pred posledným súdom podľa učenia islamu. Mohamed tu umiestnil rozhodujúcu bitku medzi armádami islamu a „Ríma“. Rím podľa islamského štátu symbolizuje koalíciu vedenú USA (a Rusko).
Islamský štát verí v svetovú apokalypsu a môže, chce, koniec sveta (posledný súd) urýchliť. Vydáva svoj časopis pod názvom Dábik. V tejto obci sa odohrala aj jedna z okázalých a ISIL medializovaných masových popráv.
Časopis Dábik mimo iné varuje, že tí, čo opúšťajú islamské štáty a odchádzajú do krajín neveriacich, páchajú “veľký a nebezpečný hriech” a vydávajú sa na cestu smerujúcu k opusteniu moslimskej viery.
Islamské učenie ich označuje ako odpadlíkov a nevercov, a hrozí im smrť hoc aj v Európe.
Odídenci (utečenci, imigranti) svojim počítaním “otvárajú dvere k tomu, aby ich deti a vnuci opustili islam v prospech kresťanstva, ateizmu alebo liberalizmu”, píše sa v časopise IS.
Utečenci podľa článku zabudnú v cudzom prostredí arabčinu ako jazyk Koránu, čo im sťaží cestu k prípadnému budúcemu návratu k viere…
Podľa islamského štátu je jediným pravým islamským náboženstvom sunnitský islam (wahábizmus, saláfizmus), ktorý z významu slova islam kladie dôraz na úplné a bezpodmienečné podriadenie sa islamskej viere a džihádizmu (vnútorný: totálna viera a oddanosť islamu, skutky, päť pilierov islamu a vonkajší: boj proti nevercom a odpadlíkom).
K základnému a nezmieriteľnému rozkolu islamu došlo medzi Hášimovcami a Kurajšovcami v Mekke, a po smrti Mohameda, o nástupníctvo po Mohamedovi. Mohamed pochádza z rodu Kurajšovcov.
Renesancia „pravého“ islamu v réžii Islamského štátu spočíva v návrate do 7. storočia a k zašlej sláve islamu tak, ako Mussoliniho fašizmus v renesancii Talianska v duchu a sláve starovekého Veľkého Ríma.
Sunnitský islam je štátnou ideológiou a náboženstvom Saudskej Arábie. Tá, nedávno „solidárne“ s moslimskými imigrantmi, ponúkla Nemecku výstavbu 200 mešít…
Jánova Apokalypsa zmieňuje Megido, stotožňované aj s miestom nazvaným Armagedon (od Har Megido, Hora Megido), kde sa majú podľa knihy Zjavení zhromaždiť všetky vojská k poslednej bitke na konci sveta.
Biblický význam mena Góg z Magógu je meno, ktoré bolo dané Satanovi Diablovi po tom, ako bol Bohom zvrhnutý ako boží odpadlík na Zem.
V Ezechielovom proroctve má päť mien: Roš, Mešech, Túbal, Góg a Magóg (38.1-3).
http://www.jw.org/sk/publikacie/casopisy/w20150515/gog-z-magogu/
V Jánovom Zjavení sa o Satanovi píše, že bude v čele celosvetového útoku na Boží ľud. (Zjav. 12:1–17) Góg je vlastne menom Satana.
Správa v Zjavení popisuje, že spojené vojská kráľov sa zhromaždia na “miesto”, ktoré sa hebrejsky volá “Har-Magedon”. V Jánovom videní zo Zjavenia nie je opisovaná ako udalosť, ktorá sa už odohrala, ale ako budúca udalosť. Toto zhromažďovanie je opísané ako dôsledok vyliatia šiestich zo siedmich misiek obsahujúcich “posledné rany”, ktorými bude ukončený “Boží hnev” (Zjv 15, 1; Zjv 16, 1 a 12). Har-Magedon je teda v Zjavení opísaný nie ako boj medzi ľuďmi, ale ako boj, ktorého sa zúčastnia Božie neviditeľné vojská. Vedenie tohto vojska je zverené niekomu, kto sedí na bielom koni a je tiež nazvaný “Verný a Pravdivý” a “Božie Slovo” (Zjv 19, 11-13). Je to teda Ježiš Kristus, ktorý je týmto veliteľom.
Megido je miestom posledného boja, porážky Satana Boýžími vojskami.
Podľa učenia islamu to má byť obec Dabiq na severe Sýrie.
Prevzaté Wikipedia: https://sk.wikipedia.org/wiki/Armagedon
Góg z Magógu zasa podľa niektorých biblických exegetov a „geo politológov“ predstavuje: Magóg rovná sa Rusko a Góg Putin. Islamský štát sa teší, že sa proti nemu „pohlo Rusko a Putin. Ten má byť spolu s porazeným Ruskom zabitý. Očakávanie útoku zo strany Ruska nájdete potvrdené vo videu a v tomto článku:
http://echo24.cz/a/iXk2Q/video-putine-ty-svine-islamsky-stat-vyhrozuje-rusku
Mapa Sýrie (Aleppo, Dabiq):
https://www.google.sk/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=Mapa+S%C3%BDrie+Aleppo
https://www.google.sk/maps/place/Dabiq,+S%C3%BDria/@36.5365676,37.2448968,14z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x152fd8da58024a57:0x3e80b3126d7df3f3
http://mapa-mapy.info.sk/mapa/syria/
Mapa Izraela (Megido):  https://www.google.sk/search?q=megido+mapa&espv=2&biw=1600&bih=755&site=webhp&tbm=isch&imgil=J3K4h2dwgRV4kM%253A%253BAh6wIdFLH3N9BM%253Bhttps%25253A%25252F%25252Fsk.wikipedia.org%25252Fwiki%25252FMegido&source=iu&pf=m&fir=J3K4h2dwgRV4kM%253A%252CAh6wIdFLH3N9BM%252C_&usg=__XFl3EpjPcvaBM-DAzZQLpcmiKI8%3D&ved=0CCoQyjdqFQoTCL-t0piVkskCFQFUFAodg_MJPg&ei=GldIVr-4EIGoUYPnp_AD#imgrc=S6dHfpFdaUT1wM%3A&usg=__XFl3EpjPcvaBM-DAzZQLpcmiKI8%3D
Poznámka: ak kto chce, vzdeláva sa a pátra po zdrojoch islamu, zistí, že najmladšie z troch hlavných svetových monoteistických náboženstiev vykazuje jasné znaky eklekticizmu: ide o zmiešané náboženstvo, pozostávajúce (čo sa nehodí, preberte, čo nie, škrtnite) z prevzatých prvkov a zdrojov z historického prostredia Starého aj Nového Zákona. Islam nie je originálny ani autentický.
Islam prezentovaný tzv. islamským štátom verbálne a skutkami, nie je pravým islamským náboženstvom je ultra extrémne radikálnou, expanzívnou, fundamentalistickou, totalitnou, ultra fašistickou ideológiou, a tá, mala by byť svetovou koalíciou ako zjavne psychopatická a chorá, na hlavu porazená a totálne zničená. Do posledného magora, autistického psychopata, nech je z Levanty, Európy či z Ruska!
Až potom sa Európa môže vrátiť k riešeniu vnútorných politických problémov, ktoré si spôsobila sama: svojou činnosťou, vlastne – nečinnosťou, nespôsobilosťou vlastných „elít“ a neistým (ale rozhodným!) váhaním…
Brusel je plne zodpovedný za radikalizáciu extrémizmu v Európe!

                                                                  

 

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?