Publikované: 16.07.2020

Asociácia amerických policajtov podporuje Trumpa

Federálna Národná asociácia policajných organizácií, ktorá zastupuje viac ako 1 000 policajných jednotiek v USA, v liste zverejnenom v stredu, vyjadrila uznanie Trumpovej podpore celému policajnému zboru. 


https://twitter.com/napopolice/status/1283521713536458752
Stránka National Association of Police Organizations (NAPO): http://www.napo.org/
Koalícia policajných zväzov a asociácií v celej krajine podporuje opätovnú voľbu prezidenta Trumpa a uznáva jeho „vytrvalú a veľmi verejnú podporu“ policajtov a príslušníkov orgánov činných v trestnom konaní pri nastoľovaní verejného poriadku  a ochrane všetkých Američanov…
Adresované Trumpovi (Michael McHale, prezident NAPO): „Oceňujeme vašu podporu našich mužov a žien v prvej línii a ceníme si vašu výzvu generálnemu prokurátorovi Billovi Barrovi, na tvrdé stíhanie tých, ktorí zaútočia na našich dôstojníkov po smrti Georga Floyda.“
Donald Trump reagoval: “Vždy dám na mužov a ženy v modrej farbe a nikdy ich nesklamem, právo, poriadok a spoločenská objednávka zvíťazia!“
https://nypost.com/2020/07/16/national-association-of-police-organizations-endorses-trump/
V postoji NAPO došlo k zásadnému obratu potom, čo podporila Joe Bidena ako viceprezidenta USA v rokoch 2008 a 2012 a Trumpa nepodporila vo voľbách v roku 2016.
Policajné združenie (asociácia) , ktoré zastupuje viac ako 1 000 policajných združení a 241 000 príslušníkov, sa v pondelok stretlo s Trumpom.
Dôstojníci čelia rutinným pohromám po celonárodných protestoch proti rasovej nespravodlivosti a niektorí vyzvali predpokladaného demokratického kandidáta Joea Bidena za to, že neodsúdil proti policajnú rétoriku.
Kým Biden v kapani oponuje myšlienke zrušenia policajných útvarov, prezidentský kandidát podlieza svojmu voličstvu, ktoré žiada „Defund The Police“ (ak nien je zrušenie, tak obmedzené financovanie). V rozhovore s aktivistom Adym Barkanom demokratický kandidát uviedol, že policajné sily nepotrebujú nadbytočné vojenské vybavenie, lebo sa tým stávajú komunitnými nepriateľmi.

Pre Fox Business Paul Digiacomo, prezident Detektívnej nadácie (vyšetrovatelia, detektívi) povedal, že má pochybnosti o Bidenovi, či sa postaví za štátnu políciu: “Medzi našimi členmi vládne veľká otázka, či sa Joe Biden postaví a políciu podporí.”
https://www.foxnews.com/politics/national-association-police-organizations-endorses-trump-reelection-after-backing-biden
Náskok zvyšujúci Joe Biden pripúšťa systémový rasizmus USA, ibaže nemá riešenia; Donald Trump tvrdí, že USA sú prerastené rasizmom skrz naskrz.

Preskočím „veľkú mláku“ z USA do radov nemeckých elít: Už pripúšťajú, že integrácia imigrantov podľa vzoru multi-kulti, v Nemecku zlyhala a zvažujú v možnosti už aj iný druh solidarity (aj na margo vydieraní tým drzým neo Osmanom Erdoganom, že ak EÚ nie toto a tamto, vpustí do EÚ státisíce utečencov, ktorých si do “jeho” Turecka nahnal aj sám).
Angela Merkel, hoc odporcu migrácie, ktorý trvá na zásadách prijatých vo veci ochrany Maďarska a EÚ proti nekontrolovanej migrácii, má V. Orbána za svojho dôstojného a inteligentného partnera. Ani vylúčenie z radov ľudovcov Fideszu už nehrozí. Aj preto, že by s ním odišla zo spolku polovica frakcie. Merkelová asi odíde v roku 2021, nemá zatiaľ náhradu a Nemecko sa bude musieť „porátať“ s tlakmi zelených verzus pravica, odmietajúca migráciu…
Americký vzor a model „rovnosti rás a etník…“ pre Európu a EÚ nefunguje. Lebo nefunguje nikde. Nemôže. Lebo. Ide o výplod neomarxistov a ich novej progresívnej „ludsko-právnej“ ľavice.
Multi-kulti štáty ohrozujú svoju bezpečnosť aj bezpečnosť svojich občanov zvnútra, a významnenarúšajú riadny chod štátu, migračnými politikami vlastných vládnych „elít“.

Ak v migračných politikách EÚ nedôjde po dobu predsedníctva Nemecka v Rade EÚ k zásadnému zvratu, alebo aspoň náznaku, lebo migrácia vzhľadom na pomery v násilím trpiacich krajinách (arabsko-islamské aj niektoré africké krajiny a Afganistan), kde sa k upokojeniu situácie neschyľuje, by nemala konca…
Migrácia áno, ale obozretná a pragmatická. Nie „divoká“ ako privatizácia! Už žiadne “Welcome!” 

Policajné zbory v západnej EÚ a na jej severe, ešte len čakajú na svoje slovo a mali by sa v multi-kulti krajinách pripraviť na podobné nepokoje ako v USA…
Vďaka prezieravým politikám aspoň niektorých slovenských politikov taký druh násilia na Slovensku (zatiaľ…) nehrozí…
Chcem veriť, že Rómom sa klaňať, a nohy bozkávať, nebudeme musieť. Černošské gangy po vyhlásení Black Lives Mater (!) terorizujú bielych občanov USA. Prenieslo sa to do násilia čiernych detí proti bielym deťom. Po takom útoku, keď malá čierna školáčka prefacká svojho bieleho spolužiaka (inkluzívne vzdelávanie), lebo jej odmietol pobozkať nohy, chlapec, ktorý o tom nemal šajn, už vie, čo je rasizmus a xenofóbia.
Pozor! Explicitné násilie!
https://www.facebook.com/groups/1048453235201858/permalink/2995293777184451/
To učivo si zapamätá na celý život! Však kto je na fejzbúku, vie: Fejzbúk všetko nemaže. Je tam toho “na mraky”.
Tiež sa “učíme”. Aj naše deti.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?