Publikované: 21.04.2015

Autosalón Bratislava;

Mesto Bratislava si pre nás pripravilo veľký zážitok, niekoľko automobilových premiér, samozrejme krásne hostesky.  Sprievodný program stál za tie peniaze, ktoré si vypýtali. Pri cenách 6 eur základná vstupenka a 4 eurá vstupenky pre študentov  a dôchodcov, si túto akciu mohol dovoliť takmer každý.

Hneď pri vstupe ma vo veľkom štýle prekvapilo auto z vylepšeným audiom, v pridanom videu vám ponúkam zážitok, ktorý som zažil na vlastnej koži a to doslova. Bohužiaľ, vám tie basy nemôžem sprostredkovať.

Video:  watch?v=uguv9P4l1Uc&feature=youtu.be

Ďalšie atrakcie, ktoré si pre nás pripravili ešte pred vstupom do haly, boli simulátor F1 a simulátor havárie, kde to z vás vytriaslo všetko čo ste jedli.

Po vstupe do Incheby to mohlo začať. Jedno krásne auto za druhým a o hosteskách ani nehovorím. Auto, ktoré ma najviac zaujalo bolo BMW i8. Ak by som sa mal pozerať do budúcnosti na vozový parku ľudí, tak si ho predstavujem presne ako toto auto. Nové technológie z neho priam vyžarovali. Laserové svetlá, ktoré pri plnom výkone svietia až do vzdialenosti 600 m. Je to úžasne a mohol by to byť aj prelom vo výrobe svetlometov.

 

 

 

 

 

 

Poklonu dávam za Exkluzívny salón: Bentley,  Aston Martin, Lamborgini a predovšetkým Rolls Royce- velikán medzi automobilmi. Exkluzívny salón ale nebol iba o autách. Vrtuľník a motorové člny nechýbali tiež. Môj skromný odhad hodnoty miestnosti  je 4 000 000 eur. A verte mi, že miestnosť nebola vôbec veľká.

 

Cadillac Escalade 2015 premium. Čo k nemu dodať. Láska na prvý pohľad existuje. Chlap, ktorý to auto zbadal, si ho chcel rovno odviesť domov. Pri spotrebe 13,2 l na 100 km a cene cca 90 000 eur to nie je auto pre každého, ale o to viac ho ľudia chcú.

 

 

 

 

 

 

 

Osobne mi tam chýbali iba dve autá od Mercedesu.  Autá ako Mercedes GL a ML tam určite mali byť. Čiastočne to vykompenzovali  automobilom Mercedes Maybach, ale najväčšia rada GL mi tam fakt chýbala.

Môžem povedať, že organizácia bola na úrovni. Nezostáva mi nič iné iba poďakovať organizátorom, ktorí sa o túto kultúrnu show postarali. Dúfam, že aj vy ostatní ste si užili autosalón v Bratislave minimálne tak, ako ja.

Chýbali Vám osobne nejaké značky áut, služba alebo atrakcia ktorá tam mohla byť ?

Facebook Fanpage:  372109982913609?fref=ts

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?