Publikované: 23.12.2020

Bábel, zmätenie jazykov a faktov, info vs dezinfo

Nedá sa nič robiť, treba čítať. Je lepšie sa báť, ako zľaknúť. Európska agentúra pre lieky (EMA) v pondelok schválila vakcínu vyvinutú nemeckou firmou BioNTech a americkou farmaceutickou spoločnosťou Pfizer na podmienečné použitie v EÚ:
https://euractiv.sk/section/spolocnost/news/ema-schvalila-vakcinu-spolocnosti-biontech-a-pfizer-na-pouzitie-v-eu/

Aeronet sa nachádza tu: www.konspiratori.sk
https://aeronet.cz/news/americka-cdc-vypustila-prvni-cisla-o-poctech-lidi-poskozenych-vakcinou-pfizer-na-prvnich-100-000-ockovanych-to-jsou-3-000-pripadu-ale-do-statistiky-jsou-zahrnuty-jen-vazne-pripady-lidi/
https://aeronet.cz/news/sef-francouzske-infekcni-kliniky-promluvil-neco-takoveho-v-zivote-nevidel-americke-firmy-pfizer-a-moderna-nesdileji-na-vedeckych-serverech-vysledky-testovacich-kol-svych-vakcin/

Stanovisko KBS k vakcinácii:
https://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20201208009
Stanovisko KBS k dezinformáciám (pre tých, čo bezhlavo „berú“ a neoverujú si info, ale aj pre tých, čo rovnako “konzumujú “ najmä „liberálny“ mainstream; oboje je extrém).
Pravda býva skrytá kdesi uprostred, ňou sa stáva po fakt checkingu (overenie).
Platilo: Dôveruj ale preveruj. Platí: Nedôveruj. Nový fenomén: Kognitívna disonancia (nedôvera voči overeným faktom). Sociálno-psychologická neistota. To preto, že za vrchstolom zväčša sedí lož. Už aj dávno overené pravdy sú relativizovné…
https://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20201221034
Napadlo mi: Katolík Jozef Mikloško (známy tribún Novembra, líder sviečkovej manifestácie 1988) sa priam chváli, ako on doma nemá televízor (lebo info-dezinfo). Následky: Nevie nič. A „zasvätene“ tára. Už je úplne „mimo“. Však už má aj “svoj” vek.
Politické a mediálne prostredie sa hemží falošnými prorokmi a svetlonosmi „pravdy“. Lebo písané je: „Prídu a budú vás zvádzať“:
„Chráňte sa falošných prorokov: prichádzajú k vám v ovčom rúchu, ale vnútri sú draví vlci. Poznáte ich po ovocí. Veď či oberajú z tŕnia hrozná alebo z bodliakov figy? Tak každý dobrý strom rodí dobré ovocie, kým zlý strom rodí zlé ovocie. Po ovocí ich poznáte. Lebo vystúpia falošní mesiáši a falošní proroci a budú robiť veľké znamenia a zázraky, aby vás zviedli.“  (Mt 7, 15-17; Mt 24, 24; Prís 12, 17; 1 Jn 4, 1)
„Kto vypovedá pravdu, hlása spravodlivosť, falošný svedok však len klam.“ (Prís 12, 17)
Symbolika nedostavanej Babylonskej veže:„Potom som videl iného anjela, zostupujúceho z neba, ktorý mal veľkú moc, a zem bola osvietená od jeho slávy. A skríkol silne, veľkým hlasom a hovoril: Padol, padol veľký Babylon a stal sa bydliskom démonov a žalárom každého ducha nečistého a žalárom každého vtáka nečistého a nenávideného, lebo z vína prchlivosti jeho smilstva pili všetky národy, a kráľovia zeme smilnili s ním, a kupci zeme zbohatli z moci jeho buje.” (Zj 18,1-3)
Prichádzajú prvé správy o rôznych mutáciách covidu z celého sveta. A s nimi “správy” o masívnych vedľajších účinkoch vakcinácie. Dokonca vážnych kolapsoch a úmrtiach…
http://www.blogovisko.sk/v-priamom-prenose.html
Vysvetlenie
(mdloba Tiffany Dover): Vazovagálna synkopa. Nejde o reakciu na vakcínu, ale o stresovú reakciu na injekciu (ihlu):
https://www.wrcbtv.com/story/43076383/first-doses-of-covid19-vaccines-administered-at-chattanooga-hospital-on-thursday
Na vakcináciu vám dá-nedá odporúčanie váš praktický lekár a k tomu poznámka: Povinné testovanie aj vakcinácia spolu s ochrannými opatreniami (zákazy, príkazy, obmedzenia) sú zásahmi do integrity vašej osoby. Nesmú byť vynútené „povinným dobre informovaným súhlasom“.
Ide o ľudsko-právny konflikt osobnej slobody a práv verzus verejný spoločenský záujem. Covid mení ľudsko-právne pomery v časti slobody a práva.
Mimochodom: Takzvané „povinné dobrovoľné“ alebo dobrovoľné testovanie musí byť hradené; ide o verejný spoločenský záujem hodný osobitného zreteľa. Nie čísi biznis!

                

Propagačná masívna kampaň za vakcináciu proti covidu najmä v časti priame prenosy z očkovania svetových politických lídrov nedáva žiadne záruky hodnovernosti „príkladu“ v priamom prenose; aj Joe Biden mohol dostať len fyziologický roztok alebo mohol byť „pichnutý“ filmovou injekčnou striekačkou; injekčná ihla sa pri tlaku na pokožku zasunie do striekačky. Všetko sa dá, ak sa chce.
Vývoj a overovanie vakcín za štandardných okolností trvá niekoľko rokov…
Neodrádzam, len si tu tak píšem…

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

P.S. Odporúčajú sa rádovo vyššie dávky vitamínu D3, zinok, selén… (do lekární môžeme).

 

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?