Publikované: 20.03.2021

Biden trikrát zakopol…

Už 78-ročný Joe Biden padol trikrát pri pokuse o výstup na palubu Air Force One na ceste do Atlanty. Dôvodom je, že v USA sa rozmohli rasistické útoky proti Aziatom „vinným“ za kovid v USA.

Po napokon zdarenom výstupe bez cudzej pomoci Biden pozdravil generalitu a odletel na stretnutie s vodcami ázijsko-americkej komunity v Atlante po masakri v tamojšom masážnom salóne.
Prezidentova tlačová tajomníčka Karine Jean-Pierre ubezpečila reportérov z Bieleho domu, že prezident je po zakopnutiach úplne v poriadku.
“Bolo veľmi veterno. Sama som skoro spadla, keď som šla po schodoch.“ Pred rokom si Biden zlomil nohu pri hre so svojím psom.
Bidenovo trojnásobné zakopnutie prichádza uprostred otázky týkajúcej sa vhodnosti starnúceho prezidenta na funkciu po tom, čo svoju viceprezidentku označil ako prezident Harris“. Ale aj iných skorších prerieknutí…
Polovica Američanov „si nie je istá“, že pán prezident Joe Biden je „fyzicky a psychicky naladený na danú prácu“, je tu aj ďalšie znepokojenie:
1. Od inaugurácie Biden ešte nezorganizoval verejnú tlačovú konferenciu;
vyplynulo to z marcového prieskumu Rasmussena;
2. Odmietol Putinovu výzvu na live konferenčný rozhovor po tom, čo prezidenta RF označil ako zabijaka (killer, vrah).
Biely dom ale oznámil, že prvá tlačová konferencia pána Bidena sa bude konať v jeho 65. deň v úrade 25. marca.
K pádu pána Bidena vo veternom ráne v Joint Base Andrews (vojenská základňa) došlo po tom, čo v novembri 2020 utrpel zlomeninu kosti na pravej nohe pri hraní sa so svojím psom Majorom, po čom bol niekoľko týždňov nútený nosiť fixačnú čižmu.

Prezident narazil po schodoch do lietadla na ceste do Atlanty, ale po troch zakopnutiach, odpovedal na pozdrav vojenských dôstojníkov.
V Atlante sa pán Biden stretol so štátnymi zákonodarcami a vodcami komunít len pár dní po zabití ôsmich, väčšinou ázijských Američaniek: “Musíme zmeniť svoje srdcia,” povedal v neskoršom príhovore k národ: „Nenávisť nemôže mať v Amerike bezpečný prístav.”
Myslím „nahlas“ lebo máme glasnosť
a pod jej záštitou a ochranou dodávam, že na pôde USA nemá čo hľadať ani nenávisť k Putinovi; a už len ale čakám, kedy bude prezident Ruskej federácie označený ako zodpovedný aj za za rasizmus v USA… (alebo vietor, ktorý spôsobil zakopnutia Bidena)…
Nenávisť Westernu (anglosasov) voči  Rusku je stáročia spojená s rasovým motívom nenávisti voči Slovanom a Rusom
Nemecká, nacisticko-fašistická (Hitler) a jeho Lebensraum na východe, bola podobná…
Angolosasi s Francúzmi drancovali Indiu a Afriku; vracia sa im to migráciou; ich bývalí poddaní a otroci si do Európy prichádzajú vziať späť, čo im patrí…
Ako sa k tomu má mať Slovensko a V-4? Solidaritou? A ako sa Anglosasi zachovali v roku 1938 vo veci Mníchovskej dohody a Viedenskej arbitráže?
Žeby Bidenov skrytý (latentný) podvedomý rasový motív? Nie podvedomý. Vedomý a otvorený.
Rusov a Rusko treba zničiť a podrobiť si za každú cenu; a s nimi Slovanov…
Slovensko sa musí postaviť na čiusi stranu. Odporúčam: Na vlastnú. Ale až po predčasných voľbách… (teraz na to niet času).
Aby bolo jasno: Rusko v USA nemá čo hľadať. Nepotrebuje to. Je dosť veľké a silné, aby si vystačilo u seba „doma“ a s vlastnými zdrojmi. Tie “ležia v žalúdku” USAa Westernu.
Odporúčam USA urýchlené stiahnutie sa z medzinárodného geopolitického priestoru „domov“; a riešenie vlastných problémov vo veciach udržania sociálneho zmieru. Suma 1,9 bilióna ničím nekrytých dolárov na kovidovú pomoc a záplaty dier nestačí. Tá Bidenova „zmena sŕdc“ sú prázdne kecy.
Treba skutky.
Rozhára sa ohnisko konfliktu na osi Rusko-Nemecko-EÚ-USA: Nordstream 2. Už priam šialená zúrivosť, stupňujúca sa každým finálnym kilometrom jeho dokončenia a uvalenie sankcií na všetky participujúce dodávateľské firmy, zo strany USA, Angela merkel nestíha chytať dych, môže vniesť viac svetla do falošného transatlantického spojenectva EÚ-USA. A vnáša.
Samozrejme, akože inak: “ Zodpovedné je Rusko…“. A Sputnik V je trójsky kôň hybridnej vojny Ruska proti celému Westernu.
Na dôvažok: Bidenova neistota  sa stala problémom jeho kampane počas volieb v roku 2020 po tom, čo tu i tam stratil časo-priestorovú orientáciu.
Poznámka (uvádza Independent): Biden nie je prvým prezidentom, ktorý sa potkýnal o schody do lietadla. V roku 1975 prezident Gerald Ford spadol zo schodov Air Force One prilietajúcich do Rakúska. Betty Fordová, prvá dáma, si však zachovala postoj.
Stalo sa aj Trumpovi ale v inom kontexte(pokĺznutie na rampe Vojenskej akadémie vo West Point).Použité zdroje:
https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/joe-biden-fall-air-force-one-b1819731.html
https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/biden-trump-news-latest-us-updates-b1819951.html
https://www.youtube.com/watch?v=rwjmyZUA2O8
https://www.youtube.com/watch?v=ST9cmttj1kY
Pre „istotu“ (záujem a viralita videí): Aj u mňa.

Pridávam k téme fake videá (Bidedn) a k tomu vyhlásenie: Joe Biden nie je po smrti. Ide “len” o konšpirácie. Tu je Aeronet (téma ide na dračku aj v iných podobných weboch):
https://aeronet.cz/news/video-americky-prezident-joe-biden-je-vytvorem-deep-fake-za-pomoci-fotomontazi-cgi-a-klicovani-obrazu-ve-studiu-se-zelenym-platnem-televizni-stanice-bloomberg-odvysilala-sokujici-padelek/
Konšpiračný Aeronet (nie vždy!) síce píše pravdu, ale v jadre, ktorým je téma Bidenovho avatara, to je inak; pozrel som sa na to, a zistil som, že “tak takto” (moja previerka prostredníctvom Fakt Check Points a výsledok):
http://www.blogovisko.sk/deep-fake-videa-a-biden.html
Ak kto aj potom odignoruje pravdu, a uverí lžiam, možno konštatovať, že trpí poruchou vedomej kognitívnej disonancie (jeho obraz reality).
Koniec koncov, na štvrtok 25. marca úradujúci prezident Joe Biden (nie Kamala Harris) ohlásil veľkú verejnú tlačovú konferenciu. Bude v štýle Putin?

Putin si cez tento víkend pred nastávajúcim “silným” týždňom po jeho konferencii s Krymanmi z príležitosti siedmeho výročia návratu Krymu do Ruska, a kontrole prebiehajúcich opatrení vo veciach infraštruktúry dodávok vody na Krym, a výstavby odsoľovacieho závodu morskej vody, navzdor odmietačkám Kyjeva (Kravčuk, a šašo Zelenský) včítane odmietnutého Sputnika (ale EÚ túto pomoc Ukrajine neposkytne) posilňuje vlastné telesné a duševné zdravie a kondíciu v ruskej tajge.
Poznámka (1) k Zelenskému: Dosadenec Westernom; výsledok davo-elitárskeho riadenia volebných politických procesov; na Slovensku to bol Kiska.
Poznámka (2) k Porošenkovi: V prezidentských voľbách sa stretne so Zelenským; nemá vybavené účty vo veci Porošenko/Biden senior a Biden junior/štát Ukrajina; Vo veci Biden/Ukrajina sa v USA nekoná; koná sa len vo veci Trump (dane).
Poznámka (3) k Zelenskému: Ukrajinu pohromade neudrží.
Poznámka ) k Porošenkovi: Cíti, že má podporu Westernu a Bidena, ako ten, kto sa v prípade Donbasu “tvrdo” postaví hoc aj priamo (vojensky) čelom k Rusku a Putinovi; tým sa dá vysvetliť, prečo stíhanie Porošenka aj za vlastizradu “viazne”. Tak ako Stíhanie Bidena za aktivity (ON a syn) na Ukrajine (fy Burisma a odvolanie ukrajinského prokurátora).

Ak God Bless America, tak Boh buď milostivý Ukrajine. Mimochodom, na Slovensku bol ohlásený ale aj reálne zaznamenaný pohyb vojenskej techniky; že by smerom do Poľska, Pobaltia či na Ukrajinu (Donbas) a bližšie k Rusku? Čo vy, na to (NATO) páni Naď a Korčok? O čom je obranná stratégia Slovenska? Pred kým? Proti komu? Sa uvidí…
Hmm…

Pekne všetkých pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 5 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?