Publikované: 10.11.2020

Bidenov prejav americkému národu

Joe Biden vo svojom prejave americkému “národu” 7. novembra sľúbil heterosexuálom záruku rovnosti s homosexuálmi a bielym Američanom, že nebudú čiernymi Afroameričanmi utláčaní a diskriminovaní, čo je pozoruhodný obrat (!) v dejinách rétoriky prezidentov USA…Otázkou je, ako to ešte nepotvrdený volebný víťaz, myslel (sa mi zarosili okuliare). Po spracovaní posolstva pred inauguračného prejavu Joe Bidena, som k tomu toto:
Pojem národ je odvodený od slova rodiť, narodiť sa, rodina a homogenita jeho príslušníkov. Spolu a v jednote tvoria štátotvorný národOstatok sú národnosti a etniká, prijaté a žijúce so štátotvorným národom v jeho národnom štáte ako národnostné menšiny a etnické skupiny na území národného štátu.
Prezidenti USA ako jediní na svete definujú zmiešanú farebnú heterogénnu multikulti zmes bez stopy po autochtónnom (pôvodnom) zakladajúcom národe ako americký národ, ktorý vlastne od objavena Ameriky a zaberania jej území postupne prestal existovať. Bol vyvraždený a „červenokožci“ boli vytláčaní aj z rezervácií.
USA postupne začali sfarebnievať, najskôr zbeleli, potom sčerneli, zhnedli, zožltli. Vznikla a pribudla dúha ako vlajka symbol takzvaných ne hetero a queer „menšín“. Hnutie BLM pridalo k vlajke čiernu a hnedú…
Zatiaľ nikomu v Európe nenapadlo označiť národnostné menšiny a etniká ako súčasť štátotvorného národa. Žijú na území národného štátu ako súčasť občianskej spoločnosti národného štátu a spravidla majú svojich zástupcov v zákonodarnom zbore ich parlamentov .
Slovensko je priam svetovým vzorom v zaobchádzaní s národnostnými menšinami a etnickými skupinami a ich základnými ľudskými právami a slobodami, definovanými v Ústave SR.
Príklad: Porovnajte s Ukrajinou.
7. november je deň výročia VOSR. Marxov a Engelsov Komunistický manifest je dávno mŕtvy. Marxizmus-leninizmus spŕznil krvavý diktátor Stalin,pred ktorým varoval Lenin. Zodpovednosť za stalinizmus v ČSR mala Praha a Gottwald (tzv. komunistický puč). Stalin a stalinizmus je mŕtvy (1953). Doznel v ZSSR a u nás v r. 1963 (Chruščov). Pražská jar 1967 bola pokusom o „poľudštenie“ socializmu, znormalizovaného Kremľom 21. augusta 1968 a „Poučením z krízového vývoja…“
Dôkazom pádu stalinizmu bola rozsiahla amnestia v roku 1960, vydaná prezidentom Antonínom Novotným (Husák a Novomeský a ďalší dobrí “komunisti” si odsedeli tresty ako údajní buržoázni nacionalisti. Schmidkeho ten stalinistický tyran Gottwald plus Horákovú, Slánského a ďalších rozvracačov mladého štátu, stihol popraviť.  K Husákovi, ktorý trpel dosť, aby som ho neodsudzoval, naopak, bol mu vďačný za jeho robotu a výsledky tu:
https://sk.wikipedia.org/wiki/Gust%C3%A1v_Hus%C3%A1k#Zatknutie,_proces,_v%C3%A4zenie
17. november 1989 bol súčasťou farebnej revolúcie Sovietmi a Kremľom opustenej socialistickej sústavy a nástup konca reálneho socializmu v ČSFR.
Komunizmus v Československu neexistoval. Len strana socialistov s názvom komunistická, podľa sovietskeho vzoru. KSSZ bola zrušená v roku 1990.
KSČ (KSS) bola odroku 1948 po rok 1989 stále menej závislá a ovládaná sovietskou KSSZ. Československá ekonomika bola relatívne závislá len na systéme päťročných plánov budovania socialistickej spoločnosti v kooperácii s RVHP…
Obdobie 1948-89 v Československu je neprávom označované ako obdobie komunizmu. To je lož nenávistnej rusofóbnej antikomunistickej proveniencie USA! Nerealizovateľná utópia v rozpore s vedeckou antropológiou, prirodzeným ľudským faktorom a základným ľudským právom mať, vlastniť a slobodne nakladať so svojím majetkom. Realizovaná umiernenou ľavicou socialistov…
Diskreditácia Smeru nie je diskreditáciou socializmu ani nástupníckej sociálnej demokracie:
ide o ľudský faktor a pokrivené právo mať, vlastniť, a nadobúdať majetok čestným spôsobom, stíhané a trestané aj za “komunistov”. 
Marxizmus ale po sebe zanechal svojho rovnako nebezpečného potomka, neomarxizmus. Okolo kapitalizmu chodí opatrne a ticho po špičkách, aby ho „nevyrušil a neprekážal mu“…
Proletariát neomarxistov už nie je kapitalizmom vykorisťovaná robotnícka trieda, ale menšiny a kadejaké nové ľudsko-právne neexistujúce pseudo menšiny.
Takzvané „sexuálne menšiny“ nie sú ľudsko-právne definované ako menšiny; nespĺňajú definičné znaky pojmu menšina, dôvod: nie sú homogénne, čo je základ pojmu menšina.
Definíciu pojmu menšina sa na úrovni OSN a revíziou základných ľudsko-právnych dokumentov v časti definície pojmov  menšina, manželstvo a rodina pokúšajú prelomiť neomarxisti masívnou manipulatívnou podporou ich médií, politikov a tretieho “dúhového“ sektora novej neomarxistickej a (progresívnej) až extrémnej ultra ľavice (BLM, Antifa).
Neomarxizmom a ideológiou (politiky) novej ľavice neomarxisti už indoktrinujú aj kresťanstvo v časti
a
/ podpora aj nelegálnej migrácie ako základného ľudského práva,
b/ podpora registrovaných partnerstiev a manželstiev párov rovnakého pohlavia,
c/ likvidáciou rodiny, definične založenej manželstvom muža a ženy, chránených Ústavou SR a zákonom o rodine.
Pápež František je postavou dokumentu Francesco. Z jeho rozhovoru pre mexickú Televisa vo veci Uniones Civiles Convivenciales čo znamená registrované partnerstvo, homosexuál a Vatikánom ocenený americký režisér ruského pôvodu Jevgenij Afinevský, z dokumentu Francesco dotknuté citlivé pasáže pápežových vyjadrení vystrihol:
https://www.postoj.sk/64180/citlivu-pasaz-zadrzal-vatikan-tvrdi-mexicka-televizia
Argentína (pôvod pápeža Františka) a registrovanépartnerstvá:
https://www.buenosaires.gob.ar/tramites/uniones-civiles-convivenciales
Joe Biden, príslušník klanovej demokratickej oligarcho-kratickej americkej elity, ktorá americký ľud vykorisťuje inak, v sľubnom prejave, a programe s viceprezidentkou Kamalou Harris ohlásil boj proti covidu, obnovu ekonomiky, opatrenia proti klimatickej zmene a odstránenie systémového rasizmu.
V časti rasizmus, pričom odkazujem na perex a dôvod tohto článku “ľavičiar” Biden spustil v USA pojkračovanie neomarxistickej sociálnej a kultúrnej revolúcie.
Celé zle a v rozpore s vedeckou antropológiou, mentalitou rás a etník a ľudským faktorom.

Základom boja proti systémovému rasizmu je systémové sociálne empatívne cítenie a myslenie. Nemá v ňom čo hľadať ľavica ani pravica ale rovnosť práv a príležitostí (vzdelanie, zamestnanie, podnikanie).
Ľudsko-právnu hypotézu o tom, že „Všetci ľudia sa rodia slobodní a rovní v dôstojnosti a právach“ si ukradli neomarxisti; jej výkladom klamú a zavádzajú: skutočná rovnosť existuje len pred zákonom, inak nie! Má ísť o vládu zákona a poriadku! Právny štát v praxi, nie len v Ústave USA. To je program Donalda Trumpa, nech je inak aký je (slon v porceláne, ktorého tiež vo všetkom”nemusím”).
Kľúčovou ľudsko-právnou hypotézou je, že: „Každá ľudská bytosť má právo na dôstojný život od počatia po prirodzenú smrť!“
Bidenovo voličstvo je nadšené pseudo „ľavicovosťou“ liberálnych demokratov, kde ale chýbajú reálne pro sociálne a sociálne proaktívne politiky:
1
. Sociálne a dôchodkové zabezpečenie a ochrana príslušníkov amerického „národa“;
2. Minimálna základná zdravotná starostlivosť hradená zo zdravotného poistenia príslušníkov takzvaného „amerického národa“.
Minimálna hodinová mzda v USA (údaj za rok 2019) je 7,25 dolára. Priemernú mzdu “neriešim”. Minimálna mzda na takú “úžasnú” ekonomiku je v porovnaní s minimálnou mzdou v EÚ nízka. Si utvorte obraz. Ľudské práva sú v USA kecy.
Teória základných ľudských práv a slobôd nepozná a nie je viazaná na ľavicu a pravicu. Prosto je.
Od týchto a ďalších základných ľudských najmä práv (!) je „slobodný americký národ“ bezpečne oslobodený. Vo všetkom ostanom si môže robiť čo chce. Rozdelený ako v dobe občianskej vojny Severu proti Juhu.
Brzdou neomarxizmu v USA je ale Trumpom posilnený Najvyšší súd v USA v pomere 6:3 so skóre sudcov pre tradične (konzervatívnejšie) hodnotovo zmýšľajúcich republikánov.
Ale ani to nevyrieši prehlbujúci sa systémový a inštitucionálny vnútorný rozklad tej takzvanej najslobodnejšej a najdemokratickejšej americkej spoločnosti na svete, svetového vzoru demokracie.
Na pozadí krídla demokratov a republikánov je takzvaný deep state (hlboký štát v štáte) ktorý vidno v politikách demokratov aj republikánov… (ľudské práva a slobody majú “na háku”; pracujú pre “vyššie a vznešenejšie” ciele).
Biden a jeho administratíva chce posilniť NATO. Účel: Rozbiť a zničiť dnes už post “komunistické” Rusko ako impérium a veľmoc v jeho akejkoľvek podobe.
Ak kto chce, nech sa začíta:
http://casopisargument.cz/?p=30545
http://casopisargument.cz/?p=30613
Rozdiel medzi Kremľom a Bielym domom je, že RF a USA a RF majú odlišný prediktor. Nová Putinova Ústava RF zo 4.7. 2020 je postavená na exaktných vedeckých princípoch Dobrej všeobecnej teórie riadenia a Koncepcie sociálnej bezpečnosti, smerom dnu i von, s ochrannými prvkami národno-štátnych záujmov RF, aké má Ústava USA, ktoré pokračujú v ťažení proti Rusku s cieľom zničiť ho a obsadiť ako svoju kolóniu a surovinovú základňu s lacnou pracovnou silou… (mimochodom, všimil ste si, že o Navaľnom je dáko dlho ticho?).
Je úplne jedno, že Biden verzus Trump chce zlepšenie vzťahov s EÚ, Európa je beztak určená na „odpis“ v prvom slede, lebo NATO je projekt USA a v Európe je predsunutým „záchytným“ terčom odvetného úderu Ruska. Prosto, NATO má “zamestnať” a zadržať Rusko. Ibaže Rusko nie je „na hlavu“ a má to “ošetrené”.
Dá sa s istotou konštatovať aj, že EÚ je svojimi politikami voči Rusku a bezpečnostnou stratégiou na báze NATO zodpovedná za svoj osud; a ešte si jeho odvrátenú stranu má platiť dvomi percentami ročne…
USA svoj hegemonistický prediktor budú presadzovať všade vo svete, pokým im to RF dovolí…
A keďže nedovolí, Bidenovi bábkovodiči chcú vojnu s Ruskom v dobrej viere, že vojnu prečkajú v ich podzemných krytoch…
Hrozbou pre svetový mier sú USA.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?