Publikované: 06.07.2020

Bidenove twíty

Bidenovo najnovšie pípanie na Twitteri prichádza po politicky poznamenanom štvrtom júlovom víkende, keď sa krajina usiluje zvládnuť nový nárast prípadov COVID-19 a snaží sa nájsť cestu von z týždňov napätých protestov, ktoré viedli k ďalšiemu rozkolu medzi demokratmi a republikánmi.https://www.foxnews.com/politics/biden-says-he-is-going-to-transform-the-nation-if-elected
Joe Biden pôsobil na najvyšších vládnych miestach viac ako 40 rokov a v minulosti to, čo sľubuje teraz, vyriešiť nepomohol.
Nezaujal ani žiadne stanovisko k ničeniu historických a kultúrnych pamiatok Ameriky a Trumpovmu prejavu po tom, čo Trump vyhlásil, že za BLM stoja liberálni demokrati a ich neomarxistické (anarchistické) krídlo.
Svoju starosť sústredil len na Covid-19 a s Clintonovou tvrdia, že oni by korona krízu zvládli lepšie. Iba neuviedli ako.
Bidenov zdanlivý, len číselný, náskok, lebo volebný systém (Clintonová celkovo získala o 2 milióny hlasov viac, než Trump) náskok spôsobilo, že Trump ocenil len „krásne dedičstvo republikánov Konfederácie“ pričom agresívnych demonštrantov nazval kriminálnikmi.
Poznámka: V Amerike žije množstvo úžasne vzdelaných a pre spoločnosť významných Afroameričanov (lekári, právnici, vedci, statoční pracujúci, otcovia a matky starostlivo vychovávajúce svoje deti, vychovávané v hlbokej úcte k Amerike, a ktorí sú zatiaľ „ticho“ pričom svoje hlasy ponúknu vo voľbách Trumpa, lebo hoc ho vždy „nemusia“ ako ja (pritom nie som „ticho“!) volebná ponuka im nedáva inú možnosť…
Na svojom Twitteri Biden vyhlásil: „Ak budem zvolený, transformujem Ameriku!“  Iba neuviedol, ako. Trumpov protivník nie je ani za federálnu reformu policajného zboru.

Aj v amerických prezidentských voľbách sa ukazuje, že úspech môže znamenať už len, pekne a bezobsažne sa usmievať.
Americké voličstvo ale zväčša nemá ani šajn o tom, akú rolu hrá Joe Biden a syn s Porošenkom a ukrajinským Naftogaz plus vydieračským MMF, v pokračujúcom rozkrádaní, rozpredávaní, úpadku a devastácii Ukrajiny.
Donald Trump sa bezobsažne neusmieva, ale ponúka program a tvrdé, aj pre liberálov a neomarxistov nepríjemné riešenia.
Prezident bol najmä vrdým kritikom miest ako Seattle, Minneapolis a New York a soft prístup k zaobchádzaniu s demonštrantmi. V kampani vysvetlil Američanom aj, čo znamená krajina bez zákona. Súčasne potvrdil druhý dodatok Ústavy USA a právo vlastniť zbraň (ale len v súlade so zákonom!).
“Ak obetujeme políciu, po ktorej zrušení volajú všetci spojenci Joe Bidena, kto potom zodvihne telefón, keď ľudia zavolajú na 911?”
To v nedeľu tweetoval Donald Trump Jr. a jeho otec odpovedal: „V Amerike za prezidenta Joe Bidena v  bezpečí nebudete!“
Kampaň za Bidena je spojená s tlakom neomarxistickej librálnej ultra ľavice za rozpustenie policajného zboru USA.
Andrew Bates, hovorca Bidenovej kampane odpovedá: „Joe Biden nie je za rozpustenie policajného zboru; vníma a zdieľa hlboký smútok a frustráciu tých, ktorí volajú po zmene, a je nútený zaistiť spravodlivosť a zastaviť túto hroznú bolesť.“ Ibaže neuviedol, ako.

Biden je relatívne neideologickým politikom, ktorý sa nepretržite sa nechá unášať politickými prúdmi, ale len tak, aby ostal blízo ideológii a politikám svojej strany. by mohla byť črtou, nie chybou.
“Nik neočakáva, že viceprezident Biden zorganizuje priamu akciu, to nie je jeho práca.“ Uviedla to Maurice Mitchell v Politico (súčasť zdrojového článku Fox News.
Tak, lebo to je práca amerického zákonodarného zboru. Ibaže na rozdiel od Bidena, Trump prináša riešenia, minimálne ako jeho osobný vklad do verejnej americkej diskusie.

Joe Biden nemá volebný program. Spolieha sa na podporu jeho liberálno-demokratického krídla, ktoré len  ohlupuje americké voličstvo heslami: Slobodáááá! Demokraciááá! A ľúbivým, sladkým populizmom, akým sú spravidla prísľuby bezbrehej liberálnej slobody, bez etatistickej ingerencie štátu…
Donald Trump k slobode a demokracii pridáva poriadok, všeobecnú a osobnú disciplínu, právo, priamu a nedeliteľnú zodpovednosť a spravodlivosť.
A to je to, čo ultra novo ľavicoví liberálni neofašisti, majú za „totalitu“.
K tejto správe prispel Paul Steinhauser z Fox News, osobnými poznámkami a komentármi doplnil autor tohto článku.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?