Publikované: 16.10.2019

,,Bio” článok v ľudskej evolúcii

V súčasnej dobe sa viac-menej každý stretol a ítal mnoho článkov s obsahom BIO. Aké je čo zdravé a zaručene BIO,lenže ono to tak zďaleka nie je ,riadim sa hesla ,o nedopestujem sám nie je podľa mojho názoru BIO a o vám v obchodoch prezentujú ako BIO to už nechám na uváženie a súdnosť zdravého človeka. O to tu ale nepojde, vzhľadom k narastajúcemu trendu BIO vecí a zdravej výživy sa rozmohla aj frakcia hlavne mamičiek s názvom BIO. Citlivá téma? Tak si do nej dnes riadne rypnime.

Na všelijakých,hlavne tých ,,modrých forach” pre maminy sa občas ,alebo vlastne dosť často vyskytne príspevok narúšajúci ,alebo skor taký ,ktorý podporí ohnivú debatu ,čo je a čo nie je správne pre vaše dieťa. Ono to je v poriadku,pokiaľ sa tam nenachádza lovek ktorý Vám vyvráti akúkoľvek doteraz zdravú vec a tvrdí ,že niekt,niekde dokázal,že napríklad mydlo  ,ktoré vaše dieťa používa je zaručene škodné ,sposobuje rakovinu resp. dieťa dostane ekzém… fajn poviete si možno to je pravda skúsime niečo iné,lenže čo?? Nič iné podľa zloženia sa v obchode nenachádza a vy ste zúfalí,pretože na fore toho pribúda a čoskoro zistíte,že vlastne dieťa okrem toho,že každý deň vlastne zabíjate a že ho nesprávne obliekate a že poškodzujete jeho chrbátik ,pretože nie je vo svojej fetálnej polohe,ktorú Vám mimochodom zaručí len šatka,ale aj to len po dokonalom školení mamy ,ktorá na to bola školená a to za peniažky samozrejme, tak sa rozhodnete,že až Vaše dieťa zvládne detstvo bez rakoviny a že sa dožije 18-tich rokov,už žiadne dieťa vlastne nebudete radšej chcieť.

Ono to tak vobec nie je,jedna vec je že človek sa po pár sto rokoch dostal na inú úroveň , dožíva sa raz takého priemerného veku ako v minulosti,zásluhu má na tom množstvo vecí. Máme tu priemyselný vek ,vek konzumu a samozrejme pokazeného systému,to je nám jasné,človek dostal spásonosnú myšlienku vrátiť sa ku svojim koreńom vo fáze vlastnej ochrany,dobrá myšlienka,ak je chytená za správny koniec samozrejme.

 

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?