Publikované: 09.09.2020

Blázinec bez možnosti vychádzok a úniku

Cítim sa už ako v uzavretom blázinci: „Som unanený, unavený,“ ako práve ten pacient v tom Prelete nad kukučím hniezdom.
Moderátorka TA3: „Na Slovensku máme doteraz necelých päťtisíc prípadov infikovaných koronavírusom. Podľa testovania na protilátky však s infekciou mohlo prísť do kontaktu až 55-tisíc ľudí. O čom tieto údaje hovoria a aké môžu byť scenáre vývoja pandémie na Slovensku a vo svete? Hosťka: epidemiologička Alexandra Bražinová.Máme tu aj „dohodu na druhej vlne“. Vraj. Predosielam, že mám aj za to, aby sa k veci vyjadrili aj odborníci, a reagovali na zlyhávajúcu WHO a politikov, z ktorých sa stávajú uzurpátori moci.
A to sa „dohodli“ na druhej vlne. Hmm…
Poznámka: Už samotný politik je podozrivý z diagnózy narušenej osobnosti spasiteľského typu, ktorá všeko vie, pozná recept a liek na neduhy spoločnosti…
(väčšina z nich je pri každej príležitosti múdra a najmúdrejšia). Nech idú “do” (nebudem menovať). To je Hnus!
Máme množstvo indícií zo zneužitia politickej moci (debata sa vedie na pôde Európskej komisie na tému demokracia a právny štát…). S nepresnými aj presnejšími „nástrelmi“.
V úvode relácie: Všimnite si (od 3:20) ako na podnet redaktorky odpovedá hosťka, i to, že po tomto úvode relácia pokračovala ako vždy. Toto je téma môjho článku.A do toho príde ministrovo Krajčího o dezinformáciách:
https://www.ta3.com/clanok/1192023/situacia-sa-zhorsuje-varuje-krajci-problemom-su-dezinformacie.html
Okrem toho, médiami prebehli aj info (písal som tiež) o proti rúškových protestoch prinajmenej v tretine Európy…
Mám za nie úplne logické početné obmedzenia zhromažďovania ľudí vnútri aj na verejnosti. Dá sa vystopovať i to, že tam, kde neboli dodržiavané rúška a sociálne odstupy, po pár dňoch sa zvýšila incidencia…
Takže opatrenia sú na mieste, ibaže vážne narúšajú spoločenský, kultúrny a v neposlednom rade verejný politický život v exteriéroch, mienim protesty… (pozrite USA, a mnohé iné krajiny…).
Za seba som s rúškom v obchodoch, dopravných prostriedkoch a pod. zmierený
Dôrazne ale žiadam kompetentných a médiá, aby konečne prestali s tým štatistickým a mentorským vyhrážavým psycho terorom, ktorý okrem počtov nakazených a chorých, súbežne zvyšuje aj počty osobnostne labilnejších osôb, pre intervenciu poradenských a klinických psychológov a psychiatrie!
Je zdrojom konšpiračných teórií o svetovom „spiknutí“ pre účel ovládnutia ľudstva jedinou vládou NWO.
Pozor! Aj psychické poruchy a ochorenia v dôsledku týchto tlakov, nielen ochorení v dôsledku infekcie vírusom covidu, môžu mať a na to môžete vziať jed, pandemický rozvoj!
Nechajme Istanbulský dohovor bokom, ale Dohovor o násilí, založenom na psycho terore okolo covidu, podpíšem aj ratifikujem!

Násilie nemožno odstrániť násilím. Boj proti násiliu a agresivite založenej násilím na občanoch pre covid nemožno úspešne potlačiť násilím ani policajným terorom.
Vedľajšia poznámka (doplnok): Na covide zarába každý ako vie a môže. Postupne úspešne pribúdajú „obchodníci s covidom“ a covidoví boháči „filantropi“. Rozumieme si. Nebudem vymenúvať.
Médiá vypnúť nemôžem, lebo by som sa odstrihol od iných informácií a nemohol napísať ani čiarku…
Práve som sledoval TA3 a Tak takto:
https://www.ta3.com/clanok/1192038/scenare-mozneho-vyvoja-pandemie.html
Už len čakám, keď oznámia prvý prípad hysterického záchvatu šprecherov televíznych spravodajských relácií (tí sú našťastie „otrlí“, a len tak ich už niečo „nerozhádže“; pracujú profesionálne automaticky, bezmyšlienkovite a z teleprompterov; popri tom premýšľajú o inom…).
Cítim sa „na hlavu“. A to sa nemám za psychicky labilného.
Relácia bola redundantná, nadbytočná, a „točila“ to isté kol-dokola, úplne zbytočne a naprázdno.
Efekt podobných (spravodajstvo, publicistika): nadprahovosť, zahltenie covid info, s následkami počiatkov neštandardného, patického správania, ktoré sa môže zmeniť na patologické, s presnou diagnózou blízkou šialenstvu. Dá sa pozorovať na auto reakciách (ja verzus ja) a smerom von, voči sociálnemu okoliu…
Úpadok vôle, sebaistoty, vyrovnanosti vnútorného s vonkajším prostredím, môže viesť k vážnym psychickým poruchám až psychózam..!
Ku.váááaaa! Robte s tým už voľačo! Vnímajte svoju “zodpovednú nezodpovednosť” aj z pohľadu psychiky ľudí..!
To je psychoterorizmus a sústavné násilie v opore o nič!
Rob aj ty už voľačo, slávny fejzbúk!!!
Stačí správanie podľa naplnenie hesla: Rúška, ruky, odstupy.
Pridávam: Osobná zodpovednosť voči sebe a iným.
To je všetko! Ostatok je redundantný (navyše) a patogénny (poškodzuje osobnú a sociálnu psychiku).
Táto spoločnosť je beztak mentálne chorá aj bez covidu. Potrebuje komplexnú terapiu.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Babiš vraj pripravuje systém samo nahlasovania nakazených a ich kontaktov na osobitnej webovej stránke (ČT24).
Má ísť o “seba trasovanie” nakazených.
Ten inak šikovný a bystrý chlap otvára legalizáciu udavačstva (tiež ale málo odolný vonkajším tlakom “podlieha” tomu, čo možno nazvať horor orwellovskej totality v háve 21. storočia…)
A to pod “rúškom” verejného spoločenského záujmu a ochrany verejného zdravia.
Ak chceme kritizovať špehovačský systém Číny, cez telefóny, dokonca aj zobrazovanie tvárí, ako porušovanie základných ľudských práv na ochranu súkromia, tak si uvedomme, že tie isté totalizačné trendy nastupujú aj v Česku a na Slovensku. A ešte aj pod false flag slobody a demokracie.
Toto je parketa EÚ, ústavného súdu a ESĽP.
A pánboh nás ochráň pred revíziou, zmenou a aktualizáciou systému základných ľudských práv…
Žijeme v dobe post demokracie. Už len krok k tretej totalite.
Podotýkam, že dnes vládnuť dobre a spravodlivo je ťažké, priam nemožné…

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?