Publikované: 11.05.2014

Boja sa politici Rómov, alebo EÚ??!

Občianske združenie 7 Statočných zvoláva občanov, aby sa dňa 12.5.2014 o 10:00 hod.  zúčastnili na verejnom zhromaždení, na ktorom sa bude preberať otázka STERILIZÁCIE Z FONDOV EURÓPSKEJ ÚNIE na LUNÍKU IX. (Toto konanie sa niektoré subjekty pokúšali zmariť, napriek tomu, že všetko je legálne a hlavne v medziach zákona).

Táto KONFERENCIA sa uskutoční na námestí – na verejnom priestranstve vo vzdialenosti min. 50 metrov od obecného úradu v obci (mestskej časti) Košice – LUNÍK IX.

Občianske združenie pozvalo na KONFERENCIU primátora mesta Košice p. Rašiho a poslanca NR SR p. Brixiho, aby preukázali skutočný záujem riešiť pálčivé problémy Slovenska. (Títo dvaja páni svoju účasť na konferencii odriekli pre pracovné povinnosti).
My Slováci sme si už pomaly na všeličo zvykli, ale väčšiu idiotinu si už pán primátor a poslanec NR SR nemohli vymyslieť – že vraj sa nemôžu zúčastniť „pre pracovné povinnosti”. :-)

Nepochybujem o tom, že ak by strana 7 statočných (na Luniku IX.) zorganizovala  zhromaždenie na ktorom by sa dožadovala urýchlenej výstavby nových bytov pre Rómov – hlavne pre tých, ktorým (doteraz) boli  ich “vybívané” bloky zbúrané, (ale aj pre tých, ktorým sa mesto chystá bloky zbúrať), tak v takom prípade by sa na takéto zhromaždenie dostavil nielen samotný primátor, ale aj celá jeho perepúť z Mestského magistrátu a nie je vylúčené ani to, žeby sa tam ukázal aj pán Fico spolu so splnomocnencom úradu pre národnostné menšiny….

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 5 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?