Publikované: 02.11.2020

Bol v histórii USA horší kandidát ako Joe Biden?

Takéto a podobné otázky od našich verejnoprávnej STV, neštátnej TA3 a „slobodných a nezávislých“ liberálnych médií typu Denník N a Sme nečakajte.
Sú voličmi Bidena lebo je „ich demokrat, liberál“. Voličstvo Bidena (aj u nás) je indoktrinované lákavou falošnou liberálnou demokraciou.
Článok New York Post bez zaváhania vyhodnotia ako hoaxy a konšpirácie o Bidenovej stareckej demencii. Posúďte sami:Ostatné predvolebné zhromaždenie v meste Flint v štáte Michigan v sobotu za asistencie hviezdnej sily Baracka Obamu. Chladný Trumpov predchodca predniesol pred zhromaždenými zahrievaciu a uvádzajúcu reč (pravda pre každého, kto má oči):  „Môj priateľ, budúci prezident Spojených štátov amerických: Joe Biden!“ Okamihy tikali a utekali, ale po kandidátovi nebolo ani stopy: “Joe Biden!” Zopakoval Obama, o niečo menej sebavedome. Ale stále nič a žiadna šou. Obama to skúsil tretíkrát: „Joe Biden!“
Prezidentský kandidát Biden sa konečne váhavo vynoril z neďalekej budovy a pantomimicky vybehol na pódium. Najhoršia časť prišla neskôr.
Potom, čo si Biden zakričal krátkym prejavom čítajúc ho z telepromptera, sa Obama vrátil na scénu, pravdepodobne aby Bidena odprevadil, lebo Biden akoby nevedel, kde je.
Obama lakťom drgol svojho bývalého viceprezidenta, aby signalizoval, že by mali opustiť pódium, a potichu mu to šepol. Potom sa rozjasnilo, že Biden sa zaoberá hľadaním svojho rúška, nie po prvýkrát…
Chudák Biden vyzeral ako potrestaný školák, keď tápal vo svojom priečinku a vo všetkých vreckách a hľadal ten otravný kúsok látky. Vrátil sa k rečníckemu pultu a márne hľadal, potom opäť šmátral po vreckách. Nakoniec našiel masku v ľavom vrecku nohavíc, ostýchavo ju držal a ospravedlňujúco a vysvetľujúco ukazujúc ju Obamovi, nasadil si ju na tvár. Potom sa však odmlčal a zdanlivo zmätene pozrel na mikrofón ležiaci na pulte, kde ho nechal. Zdvihol ho a krátko podržal pred tvárou, potom ho opäť položil a pripojil sa k Obamovi.
Nech už v tom okamihu Obamom prechádzali akékoľvek emócie, držal ich skryté, ale spomalil a usilovne sa obzrel späť, keď pasoval Bidena dole po schodoch a preč od zvedavých očí. S mužom, ktorý má byť prezidentom, zaobchádzal ako s nesvojprávnym. Biden mal prosto „svoje“ okno.
https://nypost.com/2020/11/01/democrats-are-masking-bidens-frailty-devine/
Inými slovami, Naozaj to bolo smutné. Ale toto je príbeh kampane zhrnutý do 70 sekúnd videa a je to obžaloba celého demokratického zriadenia, ktoré sa sprisahalo, aby oklamalo Ameriku, aby hlasovala pre niekoho, kto nie je schopný byť prezidentom.
Bidenov kognitívny pokles je zrejmý už mesiace. Je to viac ako jeho trápne lži ako: „Nie ste čierni“ alebo „Chudobné deti sú rovnako svetlé a talentované ako biele deti.“
Je tu skutočnosť, že často netuší, kde je. V Iowe si myslel, že je v Ohiu. Alebo nevie, aký je rok. Alebo: “Kandidujem ako hrdý demokrat za Senát Spojených štátov,” uviedol viackrát.
Poznámka editora: Gašparovičove brbty mali iný mentálny základ: “Freudovské prerieknutia“.
Minulý týždeň si Biden zrejme pomýlil Donalda Trumpa s bývalým prezidentom Georgom W. Bushom. “Ďalšie štyri roky Georga, uh, Georgi,” povedal. Chronický problém s číslami; minulý mesiac: „200 miliónov“ Američanov zomrelo na COVID-19“, čo by boli takmer dve tretiny populácie USA. Počas primárok vyhlásil, že “od roku 2007 zbrane v USA zabili 150 miliónov ľudí.“ Zablysol sa hnevom: „Hej, tučný“, nazval jedného voliča „konský zadok“, nazval iného. Strká ľudí do hrude, vrtí prstom do tváre a kričí. Jedna mladá žena ho bezradne nazvala: „Poník so psou tvárou“.
Po ozname, že je „neustále“ testovaný (covid) sa rozčúlil po otázke novinára, či by nemal podstúpiť test kognitívnych schopností: “Prečo, preboha, mal by som podstúpiť taký test? No tak, človeče. . . si feťák?“
Demokrati majú hlavu v smútku. Dnes vedia, že po 47 rokoch v politike museli poznať mentálne schopnosti ich kandidáta. Práve pre ne sa rozhodli, že ho použijú ako bábku v ich rukách. Že je až takou bábkou, ale netušili. Biden takmer nič z toho, čo povie, nemá z vlastnej hlavy.
Poznatky, že ten po voľbách ten už 78 ročný človek z telepromptera číta aj titulky a pokyny réžie, boli odmietnuté ako lož. Vraj nesleduje teleprompter ale monitor s otázkami od účastníkov zhromaždení…
https://www.factcheck.org/2020/09/biden-was-looking-a-tv-screen-not-a-teleprompter/
Poznámka pod článkom: FactCheck.org je jednou z niekoľkých organizácií  spolupracujúcich s Facebookom  na odhalení dezinformácií zdieľaných na sociálnych sieťach. Hmm… (tým sa vysvetľuje cenzúra na fejzbúku).
Dôvod: Fejzbúk (org.) volí Bidena. Fejzbúkari, vezmite na vedomie!
https://www.google.com/search?sxsrf=ALeKk0374Lulewk6V-FBnXL6EighjlbahQ%3A1604302476687&ei=jLafX6DAKYzBlwSUxKso&q=biden+teleprompter&oq=Biden+teleprompter
https://thepatriotsreport.com/2020/09/21/breaking-more-photos-of-biden-teleprompter-revealed/
Proti argument
: Dobrý a zdatný rečník, pozor (!) Joe Biden má v ostatnom čase po ruke „uvádzača“ Obamu, ktorý prednáša celý Bidenov prezidentský politický program, sa bez telepromptera (čítačka) čo je vidno, zaobíde. Trumpove veľké prejavy sú vybavené čítačkami po oboch stranách, ale na predvolebných mítingoch hovorí voľne a spontánne (rád improvizuje), čo je tiež na škodu veci…
Joe Biden nie je schopný improvizovať.

Významnú časť zodpovednosti za výsledok volieb majú Američania, ktorí si zrejme z podobných dôvodov tento, hroziaci im problém, ktorý padne na ich povrchne vnútorne vybavené hlavy, nevšimli.
Samozrejme, že sľuby ostanú sľubmi. Biden nemá šajn, čo vlastne svojmu hlúpemu voličstvu sľubuje. Problém je, že predčasne odvolili desiatky miliónov ľudí a výsledky volieb v ostatných dňoch sa už len dolaďujú…
Bidenova nominácia mala byť vyvrcholením a zavŕšením jeho 47-ročnej práce vo farbách demokratov, ibaže za čo, sotva kto vie… (nik nevie definovať, za čo bola Obamova Nobelova cena).
Také prezidentské voľby v USA nepamätám. Akoby Obama kandidoval za Bidena. V tejto kampani už nejde o obsahy ale formu a prezentáciu kandidátov (prázdny prezentačný efekt, show).
USA sú v hlbokej vnútornej kríze, pripomínajúcej občiansku vojnu Juhu proti Severu a obdobie kreovania federácie Ústavou USA. Dá sa konštatovať úbytok zdravého rozumu a všeobecný mentálny úpadok nielen v rozmere USA ale aj EÚ…
Nezmieriteľný boj demokratov verzus republikáni a vice versa bude pokračovať aj po prezidentských voľbách. Už málokto tuší, čo prinesie… (ten boj sa prenáša do EÚ).

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Výsledky prieskumov “hrozia” Bidenom.
Poznámka:
Trumpa vždy a vo všetkom “nemusím”…
Ale…
Výsledok volieb budem (akože inak, bez inej možnosti) akceptovať.
Nech sa stane, čo má sa stať. Amen.

 

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?