Publikované: 05.09.2020

Bude niekedy chaos vo svete vyriešený?

Podľa histórie až do súčasnosti nevyzerá, žeby národy boli schopné vyriešiť chaos, ktorý sa neustále nielen zväčšuje, ale sa stáva čim viac tým nebezpečnejším! A podľa geolpolitickej a zároveň aj vojnovej situácie sa zdá, že absolútne skutočné nebezpečenstvo nukleárnej vojny je viac ako zaručené! Aj z hľadiska najväčšieho proroka v histórii ľudstva, Ježiša Krista, je tento scenár nielen možný, ale aj uskutočniteľný: 

“Modlite sa, aby ste nemuseli utekať v zime alebo v sabat,lebo vtedy bude veľké súženie, aké nebolo od začiatku sveta až doteraz a aké nikdy viac nebude.Keby neboli tie dni skrátené, nikto by sa nezachránil. Ale kvôli vyvoleným budú tie dni skrátené.” – Matúš 24:20-22.

Že ľudstvo dnes žije v takých kritických chaotických časoch už bolo potvrdené aj serióznymi vedcami. Jeden z takých je aj preslávený anglický vedec matematikých a fyzických vied, Stepen Hawking. Pred istým časom S. Hwking predložil na internete túto otvorenú otázku:

“Ako môže najbližšie storočie ľudská rasa prežiť vo svete, ktorý je zmietaný v politickom, sociálnom a environmentálnom chaose? Nepoznám odpoveď. Otázku som položil preto, aby sa nad ňou ľudia zamysleli a uvedomili si, akým nebezpečenstvám teraz čelíme.

Svet nepozná, alebo nechce poznať odpoveď na túto otázku, lebo jeho boh je rozhodnutý stiahnúť so sebou všetkých ľudí do určitej záhuby (1, Jána 5:19-20). A preto Kristovi učeníci sa usilujú zo všetkých síl pomôcť čo najväčšiemu počtu ľudí, aby pochopili, že jediná záchrana pre ľudstvo je Božie nebeské Kráľovstvov rukách jeho syna, Ježiša Krista.

 

https://jehovajekralom.com/padol-uz-satan-ako-blesk-z-neba/

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?