Publikované: 14.07.2021

Budú povinné tri dávky?

Pre variant delta sa schyľuje k tretej dávke. Spoločnosť Pfizer minulý týždeň oznámila, že vyvíja posilňovaciu (tretiu) dávku zameranú na boj proti vysoko prenosnému variantu delta, ktorý je v súčasnosti dominantným kmeňom vírusu vo svete.
https://www.youtube.com/watch?v=iF3sKVX6L_4

Centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb a Úrad pre kontrolu potravín a liečiv vydali spoločné vyhlásenie, v ktorom odmietajú tretiu dávku s tým, že plne zaočkovaní obomi dávkami vakcíny Pfizer v tejto chvíli nepotrebujú posilňovacie dávky.

Bývalý predstaviteľ Obamovej administratívy Dr. Kavita Patel v pondelok pre CNBC uviedol, že posilňovacie dávky sa zdajú ako „nevyhnutnosť“ kvôli novším variantom, pýta sa, kedy k tomu dôjde. Zdôraznil tiež, že debata okolo podporných látok v USA musí brať do úvahy globálne dopady, ktoré bude mať na zavedenie vakcín v iných častiach sveta.
Dr. Ashish Jha, dekan Fakulty verejného zdravotníctva na Brownovej univerzite, v piatok pre CNBC uviedol, že „zatiaľ nevidel nijaké dôkazy o tom, že by niekto potreboval tretí zásah“.

Väčšina Američanov bola naočkovaná Pfizerom, podľa údajov CDC nasledovala dvojnásobná vakcína Moderna a jednorazová očkovacia látka Johnson & Johnson. Viac ako 184 miliónov ľudí v USA alebo 55,5% americkej populácie dostalo najmenej jednu dávku. Takmer 160 miliónov ľudí, teda 48% je úplne zaočkovaných.

WHO a Stála nemecká očkovacia komisia nabáda k ostražitosti a opatrnosti pri očkovaní detí. Nemecká kancelárka Merkelová odmieta povinné očkovanie; pribúdajú štáty, ktoré Rezolúciu Rady Európy o slobode očkovania a nediskriminácii neočkovaných ignorujú, začínajú „vybranými skupinami“. Podobné kroky zvažuje aj aktuálne  fatálne postihnuté Rusko a Francúzsko.

Antony Fauci (hlavný americký odborník) v utorok pre CNBC tiež uviedol, že by bol „prekvapený“ ak by vakcíny od spoločností Pfizer, Moderna a J&J nedostali úplný súhlas amerických farmaceutických regulátorov (majú ho aj od EMA).
Tieto tri vakcíny sú jediné, ktoré hoc v núdzovom režime, schválila FDA v USA (účinky a nežiaduce následky).

Charakter a závažnosť nežiaducich reakcií sú zľahčované. V záujme globálneho zdravia ľudstva sa „počíta so stratami“ (“benefity očkovania prevažujú”).
ŠÚKL nežiaduce aj fatálne reakcie eufemisticky označuje ako podozrenie zo súvislostí s očkovaním…
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/594421-ustav-pre-kontrolu-lieciv-eviduje-7028-podozreni-na-neziaduce-ucinky-vakcin/
O celkových dopadoch dostatočne nepreverených vakcín sa dozvieme po rokoch (Mikas vraj tipuje päť). Beztak nás má byť len pol miliardy (narážka na veľký žulový monument, známy aj pod názvom Georgia Guidestones, v americkom štáte Georgia na východe USA).

Bez ohľadu na „konšpirácie“ molekulárnej biologičky Soni Pekovej, na stole stále rezonujú otázky pôvodu kovidu a dôvodov dotácií USA pre laboratórium Wu-chan, a jeho lockdown pred piatimi rokmi, záhadnom miznutí vedcov laboratória a lekárov,  v spojení s informačnou blokádou…

Na ľudskom nešťastí a utrpení a smrti vždy ktosi zbohatol a zbohatne. V oboch svetových vojnách aj tých dnešných regionálnych to boli a sú zbrojárske firmy. Bojuje sa proti kovidu, či? V záujme ľudského zdravia a životov sú to farmaceutické firmy. Matovičom a jeho vládou vybrané  firmičky pre štátom „riadne obstaraný“ nákup testov a materiálu proti kovidu.

Na zoznamoch pre výplatu, úhradu účasti na sympóziách a rozličné benefity, je množstvo na očkovaní s farmaceutickými firmami spolupracujúcich lekárov. Obhliadači mŕtvol (záznam príčiny úmrtia: kovid). A pohrebné ústavy.
Ľudské práva nesmú byť nadradené obchodným záujmom (Kiska).
Len aby sa nezabudlo.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

P.S. Všetky zdravotné výkony spojené s kovidom by pre zdravých, pozitívnych či nemocných, mali by byť bez výnimiek, hradené zo zdravotného poistenia! Neočkované osoby nesmú byť diskriminované.
Občan nie je povinný znášať a trpieť obmedzenia a ujmy spôsobené záujmom štátu na verejnom zdraví spoločnosti.
Štát nie je súkromná firma! Príspevok štátu na testy  je vládna habaďúra na nevinných občanov! Vláda nás “skúša”!
Za existenciu “pendlerov” je svojimi politikami zamestnávania zodpovedný štát, ktorý “týra” dotknutých občanov cezhraničným režimom.
https://dennikn.sk/2467249/ustavny-sud-pozastavil-platnost-prisnejsich-pravidiel-pre-neockovanych-pri-prichode-zo-zahranicia/
https://www.ustavnysud.sk/documents/10182/133899656/PL_+US+10_2021-Rozhodnutie-predbezne.pdf

 

 

 

 

 

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?