Publikované: 27.07.2016

Budúcnosť ?! …

Budúcnosť patrí tomu, kto pozná históriu. Aparátnici sú veľmi dobre oboznámení s históriou a poučení s chýb minulých režimov, pokiaľ ide o manipuláciu s obyvateľstvom. Sú si veľmi dobre vedomí, že akákoľvek demonštrácie nemôže ohroziť ich posty a nakradené majetky. Už dvadsaťdva rokov beztrestne devastujú republiku, prostredníctvom “precízne” nastavených zákonov ničia a rozbíjajú všetky medziľudské a rodinné vzťahy. Poučili sa. Poučili sa z minulých režimov siahajúcich až k Bielej hore. Vedia, že represia vždy vyvolajú reakciu a režim skôr, či neskôr zaniká. Ich politická a ekonomická stratégia spočíva v tom, že obyvateľstvo je nutné neustále udržiavať v neistote a strachu z budúcnosti. K tomu majú k dispozícii veľmi účinné nástroje. Predovšetkým médiá. Médiá sú rovnakí zločinci ako aparátnici. Majú za úlohu manipuláciu s verejnou mienkou a jeho nasmerovaním požadovaným smerom. K zastrašovaniu im veľmi dobre slúži z našich daní dobre živená cigánska komunita. Cigáni (mladíci) beztrestne prepadávajú, kradnú a bežný právoplatný sa môže len pozerať a alebo sa nechať zmlátiť, či zmrzačiť.
A preto je nanajvýš dôležité, aby sme si aj my, právoplatní občania štátu tiež vzali ponaučenie z histórie.
Demonštrácie. Čo je to demonštrácia. Demonštrácie v skutočnosti znamená niečo ako predvádzanie sa, alebo predvádzanie niečoho. Prídu Ak ľudia na demonštrácii, predvádzajú sa. Drží v rukách transparenty, ktoré aparátnici rovnako ani nečítajú, pretože majú situáciu pevne pod kontrolou a vedia, že demonštranti sú neorganizovaní, ich správanie viacmenej pripomína správanie zabehnutého stáda. A nepreháňam, keď poviem, že mnohokrát sú takéto slušné a demokratické demonštrácie zvolávané a organizované samotnými aparátnikmi, ktorí sa na nich aktívne priživujú (rečníci) a ľuďom je daný pocit, že rozhodujú.
Protest. Protest znamená prejav vôle. Protestovať proti čomukoľvek, akýmkoľvek spôsobom a všetkými dostupnými prostriedkami je neodňateľné právo každého právoplatného občana štátu. Napadne Ak vás niekto a okradne, môžete si podať sťažnosť. Za mesiac vám príde oznámenie, že sa pre nedostatok dôkazov riadenie zastavuje. Podáte Ak sťažnosť, nie je to protest. Sťažností neprejavuje svoju vôľu.
Rovnako tak je to s našimi aparátnika. Môžete sa sťažovať, demonštrovať, písať petície, ničoho nedosiahnete.
Prejav vôle spočíva v tom, že ak máte vo svojej dedine, meste, na okrese, alebo v kraji neschopných a skorumpovaných úradníkov, nebojte sa, obsadí radnicu, Vyžeňte je, vyhláste referendum a zvoľte si podľa vašej vôle. “Demokratickú” cestou proklamovanej zločineckú štátnou mocou nikdy ničoho nedosiahnete. Po celý svoj život budete mať len to, čo si sami vybojuje, vaši potomkovia budú mať len to, čo im odovzdáte. Aparátnici vás budú terorizovať a okrádať tak dlho, kým si to necháte páčiť.

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?