Publikované: 27.09.2019

Bugárov hlas

Tento hoax z klávesnice ľudsko-právnej aktivistky Krempaskej (Weisenbacherovci, IĽP) ak si prečíta ľudsko-právne negramotný laik „poslušne zasalutuje“:
Právo žien zaobchádzať s vlastným telom je ľudským právom zakotveným vo všetkých medzinárodných ľudsko-právnych dokumentoch.
https://nazory.pravda.sk/dnes-pise/clanok/526803-za-zivot-bez-cirkvi-platenej-z-dani/
Ľudský plod ani narodené dieťa nie je vlastníctvom tehotnej ženy (matky), sploditeľa (otec), štátu, budúci človák či človečica, nie je ničím vlastníctvom. Nachádza sa to vo všetkých medzinárodných ľudsko-právnych dokumentoch. Tvrdenie, že ľudský plod je vlastníctvom ženy, má pravdivostnú hodnotu: “On hospodu svou na omylné roli má” (Dr. Faustus). Je podsunuté “diablom, našepkávačom” reálne alebo obrazne. Súčasť Bábela a ten, rovná sa lož, informačný zmätok a chaos). 
Vlastníctvom ženy je len jej prázdna maternica.
Pre nepriame potvrdenie tejto dikcie, hoc to nevie Bugár, ani predkladatelia všetkých štyroch odmietnutých návrhov, tobôž pro choice médiá, chýbal jeden hlas; Bugár:
„Pri hlasovaní som sa pomýlil. Chcel som hlasovať za tento návrh, pretože bol podľa mňa dobre prepracovaný.“ Šlo o návrh OĽaNO.
https://www.topky.sk/cl/100535/1826517/Stacilo-malo-a-novela-o-potratoch-by-presla–Bugarov-rozhodujuci-hlas-ako-omyl–ospravedlnil-sa

https://zena.sme.sk/c/22221993/nase-prava-zostali-bez-obmedzeni-omylom.html
Vymedzenie ľudského plodu vo vzťahu k žene po počatí sa vznáša nad všetkými štyrmi odmietnutými návrhmi. Čaká na korektné, vo vzťahu k tehotnej žene, ľudskému plodu a spoločnosti, naplnenie ľudsko-právneho a ústavného: „Ľudský život je hodný ochrany od počatia po prirodzenú smrť.
Parlament v predvolebnom období rokuje už len o „pre život dôležitých“ zákonoch pre prežitie parlamentných politických strán vládnej koalície pred a po parlamentných voľbách. Na demokratov sa len hrajú. Odignorovali 50-tisícový Národný pochod za život. Spolu s médiami tárajú. A „ovce“ im to konzumujú…
Poznámka: Ovce sa pasú na lúkach a „ovce“ žerú „fšetko“. S málo výnimkami. Aj o tom bude blížiaca sa „pietna“ spomienka na „Veľký november 1989“; čím viac liberalizmu, tým viac chaosa, lebo: ľudské práva a slobody proti ľudským právam a slobodám (plus ľahostajnosť a ignorancia)…
Činnosť jednej, z najviac najviac kričiacich liberalistických „ľudsko-právnych“ a politikárčiacich mimovládok, Inštitútu ľudských práv, je pochybná vo svojej podstate: Je ľudsko-právne negramotná. Navzdory tomu je stále autoritou pre väčšinu rovnakých politikov, vo veciach práv ľudského života pred a po narodení a pre liberálne a pro choice médiá…
Bojujú proti hoaxom, polopravdám a lžiam hoaxmi, polopravdami a lžami.
Platný potratový zákon naďalej legalizuje zabitie ľudského plodu. Vedia to už aj v Amerike.
Slovenská spoločnosť je inštitucionálne manipulovaná. Pravdu má, kto najviac kričí a má najsilnejšiu politickú a mediálnu moc. Ľudský plod, hosťujúci v tele a maternici tehotnej ženy je ticho. Nemá žiadnu politickú, ústavodarnú, zákonodarnú, výkonnú, právnu ani mediálnu moc.
Odporúčam tagy (vyhľadávač): Mediálna manipulácia, brainwashing, hoax, fake news, memetika, Overtonovo okno, salámová metóda. Naložte s nimi ako uznáte za vhodné.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?