Publikované: 20.05.2022

Bushovo freudovské prerieknutie

Bývalý americký prezident George Walker Bush mal v stredu v texaskom Dallase vystúpenie v rámci prednášky organizovanej jeho organizáciou George W. Bush Institute kde sa mu „podarilo“ vyrobiť najväčšie prerieknutie v histórii USA, ktoré nielenže bolo úplne pravdivé, ale Bush toto prerieknutie nakoniec sám, aj keď potichu, potvrdil ako pravdivé.

V sále sa ozval smiech, aj keď Bushovi muselo byť jasné, čo práve spôsobil.Vypadlo z neho totiž tzv. Freudovské prerieknutie, lapsus, parapraxa, keď síce hovoril o odsúdení nevyprovokovanej a brutálnej invázie Ruska na Ukrajinu, ale v skutočnosti celý čas v podvedomí myslel na Irak (1).
Bush si je vedomý, čoho sa dopustil, k čomu dal rozkaz, a preto nie je divu, že aj teraz po toľkých rokoch, keď hovorí na prednáške o agresii, brutalite a nevyprovokovanom útoku Ruska na Ukrajinu, tak mu jednoducho ako prvá príde na myseľ nie Ukrajina, ale práve Irak a jeho vlastná invázia.
K invázii do Iraku sa pripojili „spojenci“ USA Briti, Nemci, Česi aj Slováci a ďalšie armády krajín NATO. Slovenskú „mierovú misiu“ Fico stiahol domov. Bude to Fico, ktorý pre svoj postoj k vojne na Ukrajine je možno až v ohrození života.
Sankcie voči USA, kolaborantom a komplicom uvalené neboli. Nemali kým. Samé si ich neuložia. To je celá pravda o nevyprovokovaných vojnách a brutálnych agresiách.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?