Publikované: 07.12.2020

Bývalé Francúzsko dnes

Ak sa nič nezmení, o niekoľko desaťročí sa Francúzsko podvolí islamu a islamské násilie bude pravdepodobne ešte väčšie ako dodnes. Silný prezident cez jeho parlament chystá zákony na zvládnutie protestov občanov a silnejúceho politického islamu. Francúzi protestujú
Macron paralelne čelí neo Osmanovi Erdoganovi. Francúzsko je plné aj tureckých moslimov. Veci sa majú takto: Kedysi hrdé nacionálne Francúzko stráca svoju integritu a národnú identitu.
„Je už takmer nemožné, aby vodcovia krajiny zareagovali. Sú rukojemníkmi moslimskej populácie, ktorá je menej a menej integrovaná a ktorých hnev nechcú vzbudiť.
Sú pod pohľadom skupín, ktoré okamžite odsúdia akúkoľvek kritiku islamu, a pod tlakom mnohých krajín v moslimskom svete, ktoré Francúzsko nechce uraziť.“

https://www.gatestoneinstitute.org/
Islam je neintegrovateľný. Nepozná (odmieta) pojem sekulárny štát: “Pre moslimov je pôvodcom všetkého práva Boh. Akýkoľvek iný zákonodarca je nelegitímny.” (Mohammed Hocine Benkheira, historik, Le Point , už 21. marca 2016.)
Islamizácia západnej Európy začala dávno pred rokom 2015 a Merkelovej „Welcome to refugees!“ Ostatok západnej EÚ by mal spozornieť, je na tom rovnako. Stredná a východná EÚ by sa mala poučiť. Začali aj Briti. Neoverená správa: Kráľovná Alžbeta mala podpísať sériu zákonov o zastavení migrácie podľa vzorca Bruselu. Aj to je účasť Brexitu. Ako krok k akému-takému zachovaniu integrity už beztak tiež islamom kontaminovanej Veľkej Británie. Od januára 2021 dostanú stopku všetci migranti a budú pri ich prijímaní podrobovaní prísnej selekcii.
Európske hodnoty založené na náboženskej slobode a rovnosti náboženstiev sú nezmysel. Islam je nadradený všetkým náboženstvám. Nepatrí do rovnostárskej neomarxistickej EÚ.
Rovnostárstvo EÚ a kecy o rovnosti, rovnakom zaobchádzaní a príležitostiach islam neocení a má ho „na háku“.
Macronova legislatíva o zákaze separatizmu, mierená najmä proti uzatváraniu sa islamských komunít do seba a odmietaniu ich integrácie, prichádza už viac ako päť minút po dvanástej.
Takýto kompromis nie je možný: Francúzsky prezident Emmanuel Macron vyhlásil, že bojuje proti „islamskému separatizmu nie islamu”:Najväčšou urážkou adresáta je, ak po ňom moslim hodí topánku:

                

Návrat európskeho Západu k pôvodným kultúrnym hodnotám a civilizačným koreňom je možný len revíziou systému hodnôt EÚ v časti náboženstvá. Nie, nie je, lebo:
1. EÚ vládne neomarxistická nová progresívna anti kresťanská kresťanofóbna ľavica;
2. Lídri EÚ nemajú na spustenie radikálnych reverzibilných procesov to mentálnu výbavu a odvahu.
Neomarxistické organizácie „novej progresívnej ľavice“ s väzbami  na falošnú Antifa alebo BLM, sú zločinecké organizácie, ktoré by mali byť zákonom zakázané, stíhané, odsúdené a vylúčené zo spoločnosti. Ak nie, spôsobia v západnej EÚ občiansku vojnu.
Na Slovensku je „superstar“ prokurátorom Honzom prednostne stíhaná radikálna pravica a persóny, obtočené okolo jadra Progresívneho Slovenska, ako smog voľne behajú po slobode a provokujú…
Občianstvu a voličstvu pred predčasnými voľbami: Nevyšlo vám to s Matovičom, už sa chystáte (podsúvajú vám ho prieskumy) „vyskúšať“ to s Progresívnym Slovenskom (v opore nesvojprávnych a občiansky negramotných o prieskumy).
Slávne „dvojadro“ EÚ Francúzsko a Nemecko sú bezpečnostnou hrozbou pre samé seba a ostatok západnej EÚ. Toto vnútorné nebezpečenstvo je vyššie, než hrozby zo strany Ruska a Číny.
Chcú cez Brusel do tých “sračiek” vtiahnuť Maďarsko a Poľsko. Vydieraním akousi Kolumbovou ženou „demokracie a právneho štátu“ v Maďarsku na pozadí so Sorosom, jeho CU, médiami a mimovládkami, v Poľsku s justíciou, LGBTIQ a potratmi.
Ak Rusko tvrdí, že EÚ je v rozklade a na ceste k sebazničeniu, má pravdu. Ak sa tieto procesy stanú zjavnými, a stanú sa, EÚ je bezpečnostnou hrozbou pre Rusko. V lepšom prípade sa bude prizerať.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Skúste niečo o slobode slova Charlie Hebdo na utajenom stráženom mieste, s redaktormi chodiacimi s ochrankou kanálmi..?

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?