Publikované: 05.10.2022

Čaputová novému ministrovi školstva Horeckému

Prezidentka Zuzana Čaputová menovala nového ministra školstva Jána Horeckého s podmienkou a výzvou na rešpekt voči liberálom v školstve a ateistickému svetonázoru.


https://dennikn.sk/minuta/3039467/

Žiadam nového ministra školstva Jána Horeckého aby rešpektoval aj iný, než len liberálny svetonázor. Školstvo potrebuje ministra, ktorý už z polorozpadnutého systému, programov a obsahov vzdelávania vyženie liberálov a zavedie doň poriadok a disciplínu! Do školstva treba vrátiť tradičné a osvedčené metodiky a didaktiky vzdelávania, nie inovácie pre inovácie! Prílišná digitalizácia spôsobuje debilizáciu žiakov a študentov a ich digitálnu demenciu! Školstvo nie je pre digitalizáciu ale pre školstvo! Dištančné vzdelávanie dezintegruje a desocializuje deti a mládež!  Spôsobuje dehumanizáciu detí a mládeže! Inkluzívne vzdelávanie viac škodí, než pomáha; brzdí napredovanie vzdelávania bežného populačného štandardu.
Deti a mládež národnostných menšín a etnických skupín treba vzdelávať v ich rodnom a štátnom jazyku (maďarčina, rómčina, rusínčina) so zreteľom na fakt, že slovenčina je štátny jazyk! Ako je možné vyučovať kodifikovaný rómsky jazyk bez “segregácie”?
Do programov a obsahov vzdelávania sú vnášané eugenizačné prvky pre účel PR4.0 a jej uvádzania do života!
Deti a mládež sú indoktrinované sexuálnou výchovou s cieľom rozbiť rodinu založenú mužom a ženou, pojmy rod, národ a národný štát! Jedinou rodinou je rodina, založená manželstvom muža a ženy, ostatné sú pseudo a umelé rodiny (divoké spolky koho s kým). Sexuálna výchova nesmie byť vykonávaná pod dúhovou vlajkou! Chýba viac etiky a estetiky! Estetika krásy a dobra je jedinou morálkou budúcnosti! Vyučovanie a vzdelávanie v odbore Občianska náuka nedáva žiadne pozitívne výsledky! Väčšinová “občianska spoločnosť” je ľudsko-právne, občiansky, politicky a ako voličstvo negramotná!

Jednou z kľúčových mimoriadne závažných úloh ministerstva školstva (a kultúry) je návrat spisovnej slovenčiny do verejného priestoru, ktorá je v dezolátnom stave jej pokračujúcej deštrukcie!  S hrôzou a zdesením sledujem deštrukciu spisovnej slovenčiny osobami činnými vo verejnom priestore, a čo je najhoršie, redaktormi a moderátormi televízií; nákaza sa šíri ako kovid!!! Rada pre vysielanie a retransmisiu je nečinná, mininisterstvo školstva, kultúry, dokonca Matica slovenská nekonajú!!!
Zo spoločenských vied treba odstrániť neomarxizmus, jeho ideológiu a sociálnu pseudovedu a do prírodných vied hmotne a finančne podporné a prívetivé prostredie.
Učiteľskej obci na všetkých stupňoch školstva treba dať primerané sociálno-ekonomické istoty!!!
To je, pani prezidentka, vy ako liberálka a progresivistka, a falošná pseudo kresťanka, môj svetonázor! Naopak, do vzdelávania a výchovy treba viac kresťanskej etiky! Svetská, sekulárna, nemá oporu nič, je cestou k odľudštenému nihilizmu živých bezduchých chodiacich konzumných zombie ako otrokov a gojim rúcajúceho sa do seba neoliberálneho systému kapitalizmu!
Ten kto rozdeľuje spoločnosť ste vy, liberáli!!! Spôsobujete progresívny neomarxistický rozklad a rozpad kedysi normálnej spoločnosti a pojmu normalita! Vediete priamy útok na preambulu Ústavy SR a  Čl. 1 odsek 1 v časti ideológia! A tým na charakter štátu, čo je možno vyhodnotiť ako trestný čin proti ústavnému zriadeniu Slovenskej republiky!
Slovensko malo do roku 1989 excelentné školstvo! Po tridsiatich rokoch po ňom aj zásluhou “liberalizácie” ostáva veľká čierna diera.

 

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

Ako “tieňový minister školstva” navrhujem zavedenie predmetu: Náuka o duševnom zdraví spoločnosti a príčiny mentálnych porúch a psychiatrických ochorení; Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) vykázalo medziročne 3 a pol percentný nárast psychických ochorení. To sú výsledky vašich prezidentských a parlamentných politík a správania politikov. Ukradli si moc! Po parlamentných voľbách 2020 sa odstrihli od občanov a voličstva! Svoju mentálnu energiu vyčerpávajú na osi antiFico a “fašisti”. Dopúšťate sa zločineckej trestnej činnosti proti vlastným občanom! Slovensko je jeden veľký blázinec! Toto sme v Novembri 1989 nechceli! 

 

 

 

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?