Publikované: 01.02.2022

Čas Pravdy sa blíži

Rezolúcia Rady Európy č. 2361 z 27. januára 2021 o dobrovoľnosti očkovania a nediskriminácii nezaočkovaných nemá validitu záväzného prikazujúceho právneho aktu, má odporúčací charakter pre dobrovoľnosť očkovania a nediskrimináciu nezaočkovaných.


https://ec.europa.eu/transparency/documents-register/detail

Ľudsko-právna vysvetlivka: osobnú integritu bez súhlasu dotknutej osoby možno porušiť len vo zvlášť odôvodnených prípadoch hodných osobitného zreteľa; Listina základných práv a slobôd, ústava a zákon:
1. Vakcíny proti kovidu sú stále v režime experimentálnych vakcín (EMA, WHO): nepatria do skupiny už známych overených a osvedčených očkovacích vakcín z aspektu ich účinnosti a bezpečnosti;
2. Vakcíny proti kovidu nevykazujú znaky už známych vakcín z aspektu ich účinku
a/ doba a miera účinnosti (sú názory, že vakcíny deklarované ich výrobcami ako vakcíny nie sú vakcíny),
b/ bezpečnosť (zistené reálne a nezistené potenciálne nežiaduce účinky),
c/ očkovanie maloletých proti kovidu nesie násobne vyššie potenciálne riziká nežiaducich následkov v budúcnosti, než vakcinácia dospelých…
d/ kovid je voči vakcínam rezistentný,
e/ takzvané vakcíny nechránia očkovaných proti nákaze,
f/  akože „vakcíny“ nechránia očkovaných proti ochoreniu, reinfekcii a opakovanému ochoreniu.
Omikron sa správa agresívnejšie ale miernejšie (nenapáda pľúca ale horné dýchacie cesty). Vakcinácia proti kovidu nemá zmysel.
Rezolúciu Rady Európy č.2361 v českom ani slovenskom jazykovom okruhu a osvetí nezmieňujú verejnoprávne médiá, mediálny mainstream, vláda, ani žiadna z persón aktívnych vo verejnej politike. Nezaoberal žiadny zákonodarný zbor v rámci EÚ a členských štátov Rady Európy.
31. januára na Rezolúciu znova upozornila JUDr. Marica Pirošíková vo večerných správach STV 31.1.2022 (povinné očkovanie v armáde SR):
https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13982/306892#1260 (od 20:56):
Dikciou Rezolúcie by sa mali riadiť všetky vlády a ústavné súdy členských štátov Rady Európy (EÚ). Rezolúciou Rady Európy sa ale môže a zrejme bude riadiť Európsky súd pre ľudské práva v Štrasburgu. Blíži sa Apokalypsa, rozumej: Zjavenie, rozumej, čas Pravdy
(parafráza a odkaz na https://sk.wikipedia.org/wiki/Zjavenie)
Marica Pirošíková povedala už skôr, že niektorí slovenskí právnici vraj zjavne nezaregistrovali rezolúciu parlamentného zhromaždenia Rady Európy z 27. januára 2021, podľa ktorej musia štáty zabezpečiť, aby ich občania boli informovaní o tom, že vakcíny nie sú povinné, a že nikto nebude pod politickým, sociálnym či iným tlakom, aby sa dal očkovať, ak si to neželá.
Doplnok editora: Rezolúciu RE “nezaregistrovala” slovenská vláda ani parlament SR; Heger a Lengvarský sa pohrávajú s myšlienkou povinného očkovania v čase vrcholu pandémie…
Všetky vlády majú tiež zabezpečiť, že nikto nebude kvôli nezaočkovanosti diskriminovaný, a poskytovať transparentné informácie o bezpečnosti či možných vedľajších účinkoch vakcín. Transparentná má byť aj komunikácia s výrobcami vakcín o obsahu zmlúv a tieto sa majú zverejniť pre účely parlamentnej a verejnej kontroly.
„Rezolúcie parlamentného zhromaždenia ESĽP nie sú pre štáty právne záväzné, ale sú veľmi významné. Tento súd ich totiž často pri svojom rozhodovaní vzťahujúcom sa na posudzovanú oblasť zohľadňuje a vo svojich rozsudkoch na ich obsah odkazuje,“ poznamenala Pirošíková. Vzápätí upozornila na nariadenie Európskeho parlamentu a Rady EÚ zo 14. júna 2021 o digitálnom Covid passe, v ktorom sa okrem iného uvádza: „Je potrebné zabrániť priamej alebo nepriamej diskriminácii osôb, ktoré nie sú zaočkované napríklad zo zdravotných dôvodov alebo preto, že nie sú súčasťou cieľovej skupiny, ktorej sa vakcína proti ochoreniu COVID-19 v súčasnosti podáva, alebo pre ktorú je povolená, ako sú napríklad deti, či z dôvodu, že nemali ešte možnosť dať sa zaočkovať alebo sa rozhodli nedať sa zaočkovať“.
Rezolúcia Rady Európ 2361 a povinné očkovanie hasičov vo Francúzsku:
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/614286-pirosikova-povinnym-ockovanim-by-doslo-k-poruseniu-ludskych-prav-a-slobod/

K pravde možno dospieť prozaickým a pragmatickým spôsobom, ako sa rozhodol vykonať rakúsky ústavný súd, ktorý požaduje od rakúskej vlády skutočné údaje o pandémii: Rakúsky ústavný súd zaslal 26. januára ministerstvu zdravotníctva dotazník s otázkami o pandémii, ktorú doteraz oficiálne médiá a ich prisluhovači považovali za tabu. Chce vedieť, či čísla o úmrtiach a hospitalizáciách počas pandémie pokrývajú všetkých nakazených. Je to typická manipulácia s mŕtvymi a hospitalizovanými „s covidom“ alebo „by covid“, ktorú použili aj v Rakúsku.
Okrem toho chce rozpis „covidových“ úmrtí a hospitalizácií, špecifikovaných podľa veku. Bol príčinou hospitalizácií „covid“? Hospitalizovali zbytočne zdravých ľudí len kvôli pozitívnemu testu?
Odpovedať na ne má ministerstvo zdravotníctva do 18. februára, čo je zároveň oficiálny dátum ukončenia pandémie v Rakúsku. Musíte poskytnúť dôkaz o dôležitosti povinnosti nosiť masky FFP2 na zníženie infekcií.
Ústavný súd vypočítava riziko úmrtnosti „v dôsledku covidu“ na 0,15 percenta a pýta sa, ako treba chápať zníženie absolútneho a relatívneho rizika vakcín. Dvor audítorov chce vedieť, aké je absolútne zníženie rizika po jednej, dvoch alebo troch injekciách. Sudcovia pochybujú o oficiálnej propagande, že vakcíny boli účinné na 95 percent.
Ministerstvo zdravotníctva musí odpovedať, do akej miery očkovanie znižuje riziko nákazy vírusom, keďže ho prenášajú aj zaočkovaní, akokoľvek oficiálna propaganda trvá na opaku.
V ďalšej časti otázok chce Súd poznať riziko hospitalizácie po chorobe a po očkovaní, rozdelené podľa vekových skupín a počtu dávok. Cieľom je informovať sa o vedľajších účinkoch očkovania, ktoré boli doteraz tiež v Rakúsku ignorované. Ústavný súd sa tiež pýta vlády, do akej miery by bola vyťaženosť nemocničných lôžok vyššia bez väzby.
Ďalšou otázkou, ktorú chce ústavný súd Rakúska poznať, je nadmerná úmrtnosť v rokoch 2020 a 2021, ak v roku 2021 bolo menej úmrtí ako v predchádzajúcom roku a či napriek očkovaniu stále existuje nadmerná úmrtnosť.
Rakúsky ústavný súd chce skrátka vedieť to isté, čo každý iný človek schopný samostatne myslieť. Nariaďovaním povinného očkovania (Rakúsko a ďalšie krajiny ako cez kopirák…) sú porušované základné ľudské práva, telesnej a psychickej integrity a prelamovanie slobodnej vôle ľudských osôb ako subjektov ľudských práv a slobôd.
https://www.sn.at/politik/innenpolitik/gesundheitsressort-erhielt-vfgh-fragen-zu-coronamassnahmen-116289505

V neposlednom rade zmieňujem zatiaľ mainstreamom a najmä zo zákona povinnými médiami, nemedializované eventuality prípravy Druhého norimberského tribunálu (Dr. Fuelmich a spol. a Norimberský kódex) a Medzinárodného trestného súdu v Haagu a Európskeho súdu pre ľudské práva (v oboch inštitúciách už boli prijaté žaloby aj zo Slovenska proti Slovensku).

Znova upozorňujem na reálnu fakticitu existencie pojmu politická kovidológia vo vzťahu: kovid a vládna moc selektívnym triedením vedeckých poznatkov podľa algoritmu: Čo sa nehodí, škrtnúť a inkvizičné konanie:
https://www.nitranoviny.sk/inkvizicia-a-medialny-lync-covidisti-21-storocia/

Vlády sa beztak nedržia rád a odporúčaní “svojich” (ich) odborníkov, konajú podľa svojich politických potrieb a záujmov svojvoľne. Slovenská vláda “rieši” len rúška na proteste Smeru a “naháňa” Fica. Boja sa ho ako čerta. A nerobia, čo treba, len to, ako si udržať moc po dobu ich volebného mandátu. Dokonca sa zdá, že majú problém s ohlásenými zvesťami, že kovid ide do finále…
https://www.hlavnespravy.sk/vieme-kto-drzi-v-rukach-kluc-k-normalnemu-zivotu-zdoraznuju-odbornici-podla-nich-nastal-najvyssi-cas-na-zrusenie-covid-passov-a-uvolnovanie-opatreni/
Keďže robia zle, v Česku (STAN/PRIRÁTI) aj na Slovensku, boja sa šibeníc… (núdzový, pandemický, odškodňovací zákon; ak vláda uzatvorí prevádzky, je povinná odškodňovať ušlý zisk, a chudobný štátny rozpočet nie je problém občanov ale je jej problém! Idú protesty.).

Odporúčam sledovať tagy: Weis and Partners, Hovorme spolu a „dezinformačno-konšpiračné“ weby. Ilustračne: https://demagog.cz/diskuze/sona-pekova-a-udajne-nezadouci-ucinky-vakcin

Informačný priestor na Slovensku: Denníky N, SME a podobné, mám za alternatívne (aj dezinformačné) weby so silou mediálneho mainstreamu. Zjavný je aj selektívny výber informácií z odborných randomizovaných štúdií. Soňa Peková:


https://www.youtube.com/watch?v=WTA0peWESOE&list=PL445LTLf8mNQLlsnn8F7rJ5Uf4gXjD896&t=12593s

Informačný priestor v Českej republike: Na rozdiel od ČT24 sa CNN Prima NEWS správa sa odvážnejšie a otvorenejšie; v debatách stavia proti sebe napr. predsedu Českej lekárskej komory Milana Kubeka, skalného zástancu vakcinácie popri realistovi Dr.Primulovi proti opozícii a nevládnym oponentom: práve riešia opodstatnenosť testovania, vakcinácie, pandemický zákon a šibenice: https://cnn.iprima.cz/koronavirus; https://cnn.iprima.cz/porady
MUDr. Jan Hnízdil napriamo vyhlásil: “Kovid vakcíny nie sú vakcíny.” Hlavne, že sú výborne obchodované. Role médií v krizových situacích: https://youtu.be/v9HiSzkLF-w

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

 

 

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?