Publikované: 18.03.2020

Cenzúra

Fejzbúk ako nadnárodná spoločnosť, pôsobiaca aj na Slovensku, porušuje Ústavu SR v časti sloboda slova a právo na informácie.
Ide vám, nám o životy. Nielen zo strany agens Covid-19 ale aj zvnútra novej slovenskej vlády. Na fejzbúku ma zrejme neuvidíte. Je v našom spoločnom životnom záujme, aby ste článok prevzali a zdieľali na fejzbúku alebo mailovou poštou pre „ne“ fejzbúkarov. Netušia, čo sa deje…
Ignoranti svojou ľahostajnosťou „mŕtvych chrobákov“ preberajú osobnú nedeliteľnú a individuálnu  spoluzodpovednosť za existenčnú a existenciálnu budúcnosť Slovenska.
Ak ste článok prečítali a nekonali, potvrdili ste platnosť dikcie prvej vety predošlého odseku.

Vágne pravidlá fejzbúkovej komunity nesmú byť nadradené Ústave a zákonom SR! Fejzbúk ale koná úplne v súlade s definíciou pojmu cenzúra.
Dezinformácie, konšpirácie, fejky a hoaxy fejzbúk nemá mazať ale len označovať.
Fejzbúk má odstraňovať nenávistné hate speech, kyber hate a sledovať trestnú činnosť kyber crime.
A takú nahlasovať OČTK.
OČTK ale majú konať ex offo, ak zaregistrujú príspevok alebo komentár, vykazujúci znaky trestného skutku. Nechce sa im.
Informačné toky si sledujú aj spravodajské služby naprieč ich spektrom. Western verzus Rusko.
Fejzbúk robí toto (matrix a jeho algoritmy):

http://www.blogovisko.sk/jaroslav-nad-je-bezpecnostna-hrozba.html
Článok zaznamenal 2,2 tisíc lajkov…
Prevzal Eurorešpekt:
https://www.eurorespekt.sk/jaroslav-nad-je-bezpecnostna-hrozba/
5,1 tisíc lajkov…
Ďalšie (súvisiace články):
http://www.blogovisko.sk/zavazny-problem-novej-vlady-a-slovenska.html
http://www.blogovisko.sk/kontexty-bezpecnostnej-strategie-slovenska-migracie-a-islamu-a-koho-ste-volili.html


http://www.blogovisko.sk/co-prinasa-brexit.html


Jeden z posledných parlamentných dní končiacej vlády Smeru:
http://www.blogovisko.sk/stvrtok.html
Osoby „závadové“ nepohodlné a nekompatibilné so systémom metasystému globálneho prediktora westernu rieši fb tak, že ich príspevky zaraďuje na miesta hlboko pod ostatný aktuálny príspevok, teda, už po vložení sú „staré“ a nedostávajú sa do hlavného prúdu emisie a príjmu informácií;
Fejzbúk robí aj to, že s odvolaním sa na „pravidlá fejzbúkovej komunity“ zneviditeľňuje tie príspevky a komentáre, ktoré podľa jeho rozhodnutia „porušujú pravidlá…“
Výsledok: Príspevky a komentáre vám neodstránia, ale od momentu výkonu opatrení fejzbúku ich vidíte len vy.
Zamestnáva na to množstvá „policajných“ persón… (sedia pri fejzbúku, sledujú a vyhodnocujú vlákna, eventy a komentáre). Fejzbúkové Gestapo. Predvoj New World Order.
Kto má predošlú vetu za hoax a konšpiráciu, je negramotný mediálny hlupák, práve s odkazom na mediálnu gramotnosť a znalosť systému metasystému matrixu vyššie. Alebo užitočný idiot pre systém matrixu.
Funguje to aj tak, že: Publikujem článok a rozbehne sa jeho návštevnosť. Potom sa zasekne. Nasleduje dobiehavá cielená čítanosť (mám svoj nenáhodný stabilný čitateľský okruh). Ostatok dobieha ad hoc. Ale to som už aj bez oznámenia na fb neviditeľný…
Pozvoľna nastupuje tretia totalita takzvaného „liberálneho“ neofašizmu, opierajúca sa o pseudo hodnoty EÚ. Tá je, aj v dôsledku nečakaného ataku Covid-19, v rozklade.
Persóny, podieľajúce na porušovaní základných ľudských, občianskych a politických práv, finančne zainteresované a motivované, možno explicite označiť za kolaborujúce so systémom metasystému matrixu New World Order Westernu. Mali by chodiť kanálmi. Raz budú. V mene tak deklarovanej slobody a demokracie.
Pozor! Fejzbúk koná anonymne. Anonymita v otvorenej slobodnej a demokratickej spoločnosti nemá miesto. Tobôž v „liberálno-demokratickej“ (ňou sa kryjú darebáci).
Ide o falošný orwellizmus; double speak: deliberately euphemistic, ambiguous, or obscure language. “the art of political doublespeak”
Demokracia je alebo nie je. Sloboda je alebo nie je. Bez okrasných prívlastkov.
Ak sa odvoláte, máte smolu. Možnosť tu je; ale vždy platí totalitné absolutórium Hlavy XXII:
1. Fejzbúk má vždy pravdu;
2. Ak ju nemá, platí bod 1.
Fejzbúk mi robí a aktuálne urobil toto (verejnosť nesmie čítať moje príspevky, komentáre a články):
Robil mi to aj pred voľbami s ich pochybným výsledkom, ktorému som v záujme slovenskej spoločnosti a národno-štátnom záujme Slovenska chcel zabrániť.
Ide o vnútornú bezpečnostnú hrozbu na poste rezortov obrany a zahraničia a hrozbu zavádzania liberálnej rodovej ideológie do rezortu školstva.
Fejzbúk a liberálni neofašisti si neuvedomujú, že ich opatrenia sú kontraproduktívne. Tok informácií pozdržia ale nezastavia. Fejzbúk mi robí neplatenú reklamu. Ďakujem. Dá sa očakávať aj ďalší útok na Blogovisko.
Vopred oznamujem, že mám hrôzu z ministerstva obrany (J. Naď) zahraničia (tandem Korčok-Klus) a školstva (rodový ideológ, politik a liberál Grohling).
No, spánombohom…

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Odpoveď z fejzbúku (tiež dotknutý používateľ):
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-putin-vladimir-ustava.A200313_092808_zahranicni_aha

 

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?