Publikované: 13.08.2019

Československá pedofilná komunita a Prague Pride

Po ročnej pauze sa Československá pedofilné komunita rozhodla, že nastal čas vrátiť sa spoločne so snahou o osvetu na sprievod Prague Pride – tentoraz už po šiesty raz. Vo svojom skoršom blogu pred „pražským dúhovým týždňom“ som sa pýtal, čo nové prinesie pražský dúhový prajd:
http://www.blogovisko.sk/prague-pride.html
Toto:
https://www.hlavnespravy.sk/na-prague-pride-pochodovali-za-svoje-prava-pedofili-tentokrat-uz-s-policajnou-ochranou-sme-tiez-len-sexualnou-mensinou-nebudu-nas-zatykat-ale-chranit-pred-tymi-kto-nam-chcel-ublizit/1850328
Ide o už dlhoročný ľudsko-právny aktivizmus Československej pedofilnej komunity ČEPEK. Dvere nového Overtonovho okna otvoril denník SME. Denník Hlavné správy uvádza: „Už viackrát sme upozorňovali, že nezákonná pedofília sa aj takouto formou začlenením k ostatným sexuálnym menšinám bojujúcim za stále nové a nové legislatívne zmeny snaží o svoju akceptáciu a následnú dekriminalizáciu. Na Slovensku túto pandorinu skrinku otvára liberálny denník SME, ktorý začiatkom júla priniesol sériu troch článkov zameraných na pozitívne vykreslenie pedofilov, ktorí vraj zväčša deťom neubližujú a zaslúžia si údajne pochopenie spoločnosti.“
Aj to sú podoby salámovej metódy.
Pribudla nová „diskriminovaná a utláčaná menšina“.
LGBTI + „P“ (pedofilia).
Znaky a symbolika pedofílie:

https://spuntik.zoznam.sk/cl/1000706/1543573/Odhalenie–Tajne-symboly-pedofilov-na-socialnych-sietach
Denník SME na množstvo odmietavých reakcií zatiaľ nereagoval.
https://www.pedofilie-info.cz/jiz-po-seste-jsme-se-zucastnili-pruvodu-prague-pride/#more-4000
Hlavné správy uvádzajú aj, že: „Predstavitelia komunity uvádzajú na svojej stránke, tento rok bola ich účasť skomplikovaná kvôli vyhrážke, ktorú im zaslal istý nahnevaný muž, a varoval ich pred účasťou na pochode s tým, že sám sa im sám s nožom postaví zoči-voči. “To, čo robíte deťom, urobím ja vám”, píše sa v maile, ktorý tiež zverejnili na svojej stránke s tým, že reagovali trestným oznámením:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=81&t=7095
Budeme sledovať, ako s tým mužom bude naložené. Samozrejme, posolstvo vykazuje znaky prečinu nebezpečného vyhrážania. A je úplne jedno, kto je jeho adresát.
Pedofília má dve roviny
a/ sklon,
b/ skutok.
Sklon je porucha sexuálnej orientácie a preferencií, skutok je trestný čin. Už ako podozrenie alebo priznanie k pedofilným sklonom, právny poriadok ako trestný čin nepozná.
Pedofili by sa mali podrobiť psychologickej a sexuologickej intervencii z preventívnych dôvodov, aby nedošlo k premene sklonu na skutok.
Sklon patrí do rúk odborníkov, skutok predchádza trestnej sankcii podľa trestného zákona a trestného poriadku a tiež do rúk odborníkov…
Zisťuje sa biochemickými reakciami skúmanej osoby na sexuálne podnety, v laboratórnych podmienkach
(vizuálne podnety plus detektor lži) https://sk.wikipedia.org/wiki/Detektor_l%C5%BEi.
Možné sexuálne zneužitie maloletého dieťaťa sa zisťuje metodikami CAN syndrómu:
https://detstvobeznasilia.gov.sk/wp-content/uploads/2015/09/Pr%C3%ADru%C4%8Dka-o-syndr%C3%B3me-CAN.pdf
Zorientujte sa v tejto typológii a jej odtieňoch: https://eupareunia.jogin.cz/2011/04/typologie-lasky/
Extrémne prípady pedofílie sú spájané s orgiastickým obradným satanizmom. Známa je aféra Pizzagate, ktorú denník SME označil za konšpiráciu:
https://svet.sme.sk/c/20404416/clintonovu-prenasleduje-pizzagate-konspiracia-zacina-byt-nebezpecna.html
LGBTI + ďalšie deviácie, ku ktorým sa radí aj pedofília, nie je možné definovať ako lekársku diagnózu. APA (Americká psychiatrická asociácia) plus WHO ich vyradili zo zoznamu chorôb.
Otázkou je, o aké práva ide tejto novej „menšine“? O čo ide denníku SME? Niečo mne a nám “ušlo”?
Pražský prajd sa prihlásil k satanizmu, tento poznatok bol zaznamenaný aj na bansko bystrickom…
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan.

 

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?