Publikované: 18.07.2020

Cesty a „necesty“ k multikulturalizmu

Západné štatistiky znásilnení spravidla nesmú uvádzať, že ich počty zvyšujú osoby z prisťahovaleckého prostredia (údaje o rase a etniku).
Na Slovensku to platí v rámci štatistík trestnej činnosti osôb z rómskeho etnika.
Neomarxistická multikulturalistická sociálna antropológia
Uni Wikan, nórska profesorka sociálnej antropológie na univerzite v Oslo už v roku 2001 uviedla, že nórske ženy musia prevziať svoj diel zodpovednosti, pretože moslimskí muži majú ich oblečenie za provokatívne a dodala:
„Nórske ženy si musia uvedomiť, že žijeme v multikultúrnej spoločnosti a prispôsobiť sa.“
https://en.wikipedia.org/wiki/Unni_Wikan
Explicitne tým odmietla integráciu prisťahovalcov do väčšinovej autochtónnej spoločnosti prijímajúceho štátu, čím sa mení definícia pojmu integrácia
a/ cudzincov a prisťahovalcov,
b/ rasových a etnických menšín,
c/ na Slovensku Rómov (obete slovenskej „rasistickej“ väčšinovej spoločnosti).Ľudsko-právny trendizmus: Ak je kdekoľvek v EÚ akokoľvek napadnutá biela osoba, obeťou je vždy rasová a etnická menšina. Tento trend je zjavný v USA a Trump to vidí…
Ak sa napadnutá obeť bráni, a zistí sa, že agresor patrí k prisťahovalcom alebo žiadateľom o azyl, alebo rasovej, etnickej a islamskej menšine, hrozí, že obeť bude obvinená z rasizmu, xenofóbie a islamofóbie.
Platí ale, že ženské vyzývavé oblečenie všeobecne potvrdzuje viktimologickú teóriu, že „obeť sa vrhá do náručia násilníka alebo vraha“ čím nesie osobnú spoluzodpovednosť.
Možno teda konštatovať, že prvá časť výroku vyhlásenia Uni Wikan je pravdivá a správna.
Toto všetko možno vztiahnuť na reflexiu silvestrovských sexuálnych útokov na ženy v Nemecku a násiliu na ženách v EÚ a neomarxistickej Škandinávii ale aj skrývané problémy farebnej Brexitánie.

Týka sa to aj práce „Pomáhať a chrániť“ polície a OČTK na Slovensku vo vzťahu k násiliu na ženách, na pozadí predbežných otázok: „Čo ak je vinná žena?

„Zjednotení v rozmanitosti“, toto motto EÚ sa začalo používať v roku 2000.
Starý kontinent národných štátov Európy „mladne“ ako „stará Sára, ktorá napokon v bolestiach porodí, ale poteší sa“ (neomarxistický pápež František).
Nepoteší, lebo: Exaktná vedecká sociálna antropológia pozná genetiku a fenotypiku rás a etník, ktorá zakladá mentálne špecifiká civilizačných, kultúrnych a náboženských okruhov a mentalitu osôb migrantov a utečencov, s ktorou prichádzajú do Európy a v nej ju presadzujú aj násilím…
Nemecké „elity“ dnes priznávajú, že integrácia cudzincov v Nemecku zlyhala a sú pripravení na prejavy solidarity inak…

Polícia vo švédskom meste Uppsala varovala ženy, aby chodili v skupinách a aby „premýšľali, ako sa správať“ po tom, čo boli postupne znásilnené štyri ženy.
Všetky štyri útoky sa uskutočnili v noci a všetky štyri obete kráčali samy.
Polícia nezverejnila žiadne opisy podozrivých. Vydala len varovanie:
“Ženy v meste by sa nemali báť, ale musia premýšľať, ako sa majú správať.“ A dodali: “Nebojte sa chodiť po osvetlených uliciach, nie samé v uličkách alebo parkoch,” pokračovali a dodali, že „polícia nemôže byť na všetkých miestach, muži aj ženy musia myslieť dopredu.”
https://www.rt.com/news/466161-sweden-rape-police-warning/
Iná znásilnená žena, blondýnka, po útoku štyroch moslimov, dostala policajné odporúčanie: „Prefarbite si vlasy na tmavý odtieň“. https://www.gatestoneinstitute.org/16179/rape-victims-racism

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?