Publikované: 12.01.2022

Chápete to? Tlačové besedy TA3 (???)

Priebežne upozorňujem. TA3 selektívne pristupuje k právu na informácie. Systematicky nemedializované (TA3) Ficove tlačovky (obmedzovanie práva verejnosti na informácie v rozpore  s Ústavou, lebo Fico!).

Redaktorka TA3 je na tlačovke, má najviac otázok, ale tlačovku nezverejnia v archíve tlačoviek TA3: https://www.facebook.com/watch/live/ref=notif&v=968733660737452&notif_id=1641897373394934&notif_t=live_video_explicit

Predošlé tri TA3 odignorované  tlačovky nie sú v archíve TA3:
https://www.facebook.com/robertficosk/videos/1054497288743834
https://www.facebook.com/smersd/videos/635839630988815
https://www.facebook.com/robertficosk/videos/992363121628234
Osobitná tlačovka adresovaná Pellegrinimu:
https://www.facebook.com/robertficosk/videos/493681432093497

TA3, vlastne suplujúca STV v časti spravodajstvo a publicistika, porušuje Ústavu SR a Listinu základných práv a slobôd, ktorá zakladá materiálne jadro slovenskej Ústavy v časti slobodný prístup k informáciám. Platí aj pre „verejnoprávnu“ STV. Lebo Fico.
TA3 v archívetlaoviek forsíruje Pellegriniho Hlas. Pellegrini je vyvolený budúci premiér??!
Čitateľstvu: O koľko ďalších info prichádzajte tým, že nie ste na fejzbúku? V dobrej viere (váš seba klam!) že však naše objektívne médiá a televízie… až kedy pochopíte, čo sa deje?!
https://www.ta3.com/tlacove-besedy

Posúvam Rade pre vysielanie a retransmisiu. Mimochodom, redaktor TA3 Bielik TA3 prestáva byť objektívny a nezaujatý. Spravidla nie je pripravený ale správa sa ako “expert na fšetko”.
Na môj podnet RVR uložila sankciu – upozornenie na porušenie zákona vysielateľovi C.E.N. s.r.o. (program. služba TA3) za porušenie § 16 ods. 3 písm. b) ZVR, ku ktorému došlo odvysielaním programu Téma dňa 17. 5. 2021, v ktorom odzneli kritické vyjadrenia a informácie o stave justície a súdnictva na Slovensku bez náležitej názorovej oponentúry, čím došlo k porušeniu povinnosti zabezpečiť objektívnosť a nestrannosť politicko-publicistického programu; šlo o Bielikovu Tému dňa.
Redaktor a moderátor Peter Bielik sa proporčne stále viac posúva do role jediného oponenta a experta vo vzťahu k svojim respondentom. Treba ho vymeniť. Alebo aspoň tu i tam prestriedať…

Televízia TA3 (znova!) je prítomná na tlačových besedách opozičnej politickej strany Smer ale na rozdiel od strany Hlas, systematicky ich nezverejňuje vo svojom archíve, alebo tak robí veľmi, až extrémne selektívne…
Na ostatok tak naložila aj s touto tlačovkou: https://www.facebook.com/smersd/videos/705060730482102 Toto správanie navodzuje dojem, že vyvoleným budúcim premiérom má byť Peter Pellegrini a vedúcou politickou silou jeho strana Hlas..? Rozhoduje o tom TA3 alebo to dostala čímsi príkazom a berie “len na vedomie“? https://www.ta3.com/tlacove-besedy

K Sobotným dialógom 15.1. 2022; ako občan údajne slobodného demokratického a právneho štátu si neprajem „osamelé táranie“ hoc najrovnejšieho medzi rovnými, predsedu vlády extrémne slabého a „uleteného“ pána Hegera, ani v budúcnosti ktoréhokoľvek premiéra bez oponentov. Návrh Zmluvy SR/USA o okupácii letísk Sliač a Kuchyňa(Malacky) som čítal, nález ústavného súdu k referendu o skrátení volebného obdobia tejto vlády tiež, sledujem aj antikovidové „výstupy“ tejto najslabšej a najmenej kompetentnej a nesvojprávnej vlády, akú kedy malo Slovensko od momentu svojej samostatnosti.
Zamestnankyňa RTVS (rozhlas) pani Jančkárová je vo vzťahu k hosťom respondentom v postavení redaktorky a moderátorky, nie oponentky. Mimochodom, tak hlúpe nastavenia prístupu k reláciám Z prvej ruky a Sobotné dialógy na webe  má len RTVS. Hľadanú reláciu nájde len génius.
TA3 má svoje tlačovky v archíve prakticky ihneď, RTVS (rádio) má „lehoty“… úmysel, či?

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?