Publikované: 08.10.2019

Chcem veriť, že ide o hoax

majúci za cieľ zhodiť a očierniť mentálnu výbavu a kompetencie policajného zboru. Kotleba mal pre NAKA podať vysvetlenie k svojmu predvolebnému bilboardu „Rodina je muž a žena a Stop LGBTI“. Ak to hoax nie je, lebo to prezentovali „vážené noviny“ chcem veriť, že NAKA koná „len“ na podnet, lebo je povinná, a už vie, že ide o Weisenbacherov, len bullshit, toho z ďalších, jemu podobných udavačov “tiež protifašistických bojovníkov” dúhových fašistov, kryjúcich sa ich údajnými “ľudskými právami”…  

Trestné oznámenie podal Peter Weisenbacher, riaditeľ Inštitútu Ľudských práv, ktorý v roku 2014 vyhlásil vojnu kresťanom. NAKA „neriešila“: „Chceli ste vojnu, budete ju mať. Sľubujem, že to ešte dlho budete ľutovať.“
Jeden zo zdrojov (postupne „mizli“): https://www.lifenews.sk/content/homo-aktivista-peter-weisenbacher-z-i%C4%BEp-vyhl%C3%A1sil-vojnu-kres%C5%A5anom
Mimochodom, text bilboardu je ako výrok nesprávny a nepravdivý: Muž a žena nerovná sa rodina.
V prípade malo podľa trestného oznámenia ísť o podnecovane k násiliu pre sexuálnu orientáciu. Ibaže STOP LGBTI neznamená smrť ale zastavenie agendy vedúcej k manželstvám párov rovnakého pohlavia; symbolická skratka nesúhlasu, svojím informačným nábojom z oblasti sémiotiky (teória znakov) a teórie plagátu takzvaný „likvidačný text“ znamená málo textu, veľa významu, zmyslu, obsahov a konotácií. Konotácia môže byť domnienka, pridaná významová hodnota k významu znaku, značky “STOP”. Parketa súdnych znalcov v odbore.
Môže ísť ale aj o osobnú paranoidnú iniciatívu oznamovateľa s hodnotou poplašnej správy, čo možno vyhodnotiť aj ako protiprávny skutok; takto “pracujú” Weisenbacherovci a všetci “antifašisti”.
Na požiadanie hoc aj NAKA a záujemcom vysvetlím, aj kto je na nasledovnom  obrázku (skicaa, náčrt plagátu, dnes bilboardu). Aj, kto je vôl na obrázku (tajnička k teoretickému náčrtu plagátu a formy prezentácie plagátovanej informácie a jej významu, obsahu a zmyslu):
“Každá správná holka, po večerech čte si Volka.”Skúste v Kotlebovom bilboarde (plagát s minimom vysvetľujúcich info) nájsť výzvu na vraždenie LGBTI osôb, skupín a ich vodcov…
Najvyšší súd rozhodol, že ĽSNS svojou silou a možnosťami nepredstavuje žiadne bezprostredné nebezpečenstvo pre spoločnosť a bilbordom nie sú ohrozené označené skupiny, súhrnne sa samé označujúce skratkami strapca LGBTIQ alebo „dúha“. Nie sú definovanou menšinou, tobôž teda diskriminovanou menšinou, pretože nie sú porušované ich základné ľudské práva. Vo veci nemá argument ani ombudsmanka.
https://www.ta3.com/clanok/1147963/stop-lgbt-vyzyvaju-kotlebovci-celia-trestnemu-oznameniu.html
http://www.prehladsprav.sk/kotleba-vypoveda-na-naka-pre-bilbordy-rodina-je-muz-zena/4326
Trestný zákon:Naopak, zo strany LGBTI aktivistov a zahraničím platených „neziskoviek“ ohrozená je definícia rodiny. Ide o priamy útok na preambulu Ústavy SR a jej Článok 41 odsek 1. Jeho dikcia je jasná a zrozumiteľná:
Čl. 41 (1) Manželstvo je jedinečný zväzok medzi mužom a ženou. Slovenská republika manželstvo všestranne chráni a napomáha jeho dobru. Manželstvo, rodičovstvo a rodina sú pod ochranou zákona. Zaručuje sa osobitná ochrana detí a mladistvých.
Ak Inštitút ľudských práv v spolupáchateľstve (je ich viac a združujú sa) indoktrinuje deti jednoznačne rodovou ideológiou, a mimo iných „vzdelávacích“ aktivít prezlieka dievčatá za chlapcov a chlapcov za dievčatá, vraj „len-tak z recesie“ dopúšťa sa útoku na štvrtú vetu Čl. 41 Ústavy SR. A zároveň na Čl. 1 odsek 1 v časti ideológia: „Slovensko sa neviaže na žiadnu ideológiu.“
Ak Slovensko a jeho zákonodarná a výkonná moc vo veci vajatajú vo vzťahu k hetero či nehetero sexuálnym a feministickým, až mužov nenávidiacim  „neziskovkám“ plus „nevybavený“ Istanbulský dohovor) lebo tu zásadovosť, tam zhovievavosť, vyrába si vlastný problém s dobre informovanou a gramotnou časťou spoločnosti a konflikt s Ústavou Slovenska.
Ak NAKA začne trestné stíhanie podľa  § 424 ods. 1 Trestného zákona, bude to možné vyhodnotiť ako útok na ústavnú a definíciu manželstva a rodiny v zákone o rodine.
Poverenému policajnému vyšetrovateľovi NAKA, ak by v preverovaní veci pokračoval a smeroval k začatiu trestného stíhania vo veci a osobe, pre dikciu Kotlebovho bilboardu, by som odporučil minimálnu ľudskú a občiansku gramotnosť s poukazom na znalosť Ústavy SR a zákona o rodine.
Definícia rodiny je nepriestrelná
Nukleus (jadro) rodiny zakladá a ďalej tvorí a dotvára manželstvo muža a ženy, manžel, otec, manželka, matka a ich spoločné, prednostne biologické deti.
Súčasťou originálnej rodiny (molekula) sú rodičia rodičov, starí rodičia a ich pokrvné príbuzenstvo. Takáto “molekula” s ostatnými originálnymi rodinami zakladá základnú bunku každého dobre prosperujúceho a trvale udržateľného štátu. Ostatok sú alternatívne “rodiny” nemajúce nárok byť rovné s takto preddefinovanou originálnou rodinou. Takéto pseudo rodiny nie sú stabilizačný prvok žiadnej spoločnosti a štátu.
Toľko k ďalšej generácii ľudských práv. EÚ občanom podsúva falošné európske hodnoty.
Nechajte Kotlebu na pokoji. Porušujete jeho základné ľudské, občianske a politické práva. Svoju pozornosť obráťte na Inštitút ľudských práv a jeho agendu a anketu k anticene Homofób roka. Vykazuje znaky neo norimberských zákonov a neoliberálneho homofašizmu novej, extrémistickej neomarxistickej ľavice.
Kresťania v islamizmom dotknutých krajinách, chránia a bránia aj homosexuálov pred ich smrťou, lebo islam o sebe a homosexualita, a doplácajú na to vlastnými životmi. Naši, domáci kresťania, neusilujú o životy homosexuálov a nevyhlasujú im vojnu.

Steigaufovi sa pomôcť dalo. Chcel. Z 5 rokov nepo OS Revúca na 2 roky podmienečne od KS Banská Bystrica. Rostasovi sa pomáha (Hlbočan). Chce. Vec je stále v procese; už sa “prenáša”. Chcelo by to umelý “pôrod”…
Mazurekovi sa pomôcť nedalo. Nechcel. Pred i “po” táral a tára. Nemá vlastný pud sebazáchovy. Nám i jemu “hrozí” že oň najbližšie (odhadujem) “prídeme” najmenej na pol roka až rok.
O sumu po 1448 eur príde 7 sociálne a ekonomicky potrebných a na finančú pomoc odkázaných rodín…
Peňažná pomoc ako trest 10 tisíc eur pôjde štátu.

Aj v prípade Petra Weisenbachera a jeho IĽP, konštatujem trvalú ľudsko-právnu, právnu a ústavno-právnu negramotnosť. Nič len zloba a nenávisť zrejme beznádejme mentálne nezrelého a rigidného homosexuálneho aktivistu…
Chcem veriť, že OČTK podnet vybavia v súlade s Ústavou a zákonmi SR.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 5 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?