Publikované: 13.12.2013

Chceš spraviť niečo dobre, pre národ a najmä pre Slovákov?

Spravia z Teba extrémistu! Pýtaš sa kto? Predsa všetci tí ponovembroví politici, ktorí sa pravidelne striedajú pri válovoch.

Ak neveríš, stačí si pozrieť napr. program ĽS Naše Slovensko.

Prioritou tejto strany je zabrániť ďalšiemu rozkrádaniu Slovenska politikmi a parazitmi a nastolenie sociálnej spravodlivosti.
Chcú iba donútiť politikov, aby niesli zodpovednosť za svoje rozhodnutia, aby už vysoká politika nebola najorganizovanejšou zločineckou profesiou.

Chcú zaviesť trestný postih politikov a vysokých štátnych úradníkov za zneužitie právomoci a prijať súhrn účinných zákonov na preukazovanie pôvodu majetku a prešetrenie privatizácie, a čo je aspoň podľa mňa najhlavnejšie – chcú zariadiť navrátenie rozkradnutého majetku do vlastníctva štátu.

Sľubujú, že sociálnu politiku postavia na princípe zásluhovosti a odstránia zvýhodňovanie nielen rómskych „príživníkov“ pred slušnými ľuďmi a tí, ktorí odmietnu pracovať, nedostanú zadarmo vôbec nič – žiadne domy, dávky, ani príspevky.
Znížia počet poslancov NR SR zo súčasných 150 na 100.
Zrušia funkcie splnomocnencov vlády a financovanie politických strán
zo štátneho rozpočtu.
Umožnia pracovať všetkým, čo pracovať chcú.
Nezamestnaných zapoja aj do prác, ktoré doteraz predražene vykonávali súkromné firmy (výstavba a oprava bytov, škôl, nemocníc, ciest a inej infraštruktúry).
Dôchodkový vek ústavným zákonom stanovia na 60 rokov.
Trestný a väzenský systém upravia tak, aby si každý, politik (aj parazit), dobre rozmyslel, či bude radšej poctivo pracovať, alebo kradnúť a lúpiť.
Výchovu a vzdelávanie mládeže postavia na tradičných národných a kresťanských princípoch a hodnotách.
Obnovia potravinovú, hospodársku a energetickú sebestačnosť Slovenskej republiky.
Zabránia cudzincom skupovať slovenskú pôdu a zvýšia dotácie pre poľnohospodárov.
Odstránia zvýhodňovanie zahraničných podnikateľov pred slovenskými a zavedú zníženú sadzbu DPH na úrovni 10% na produkty slovenských výrobcov.

Slovenské záujmy stavajú nad diktát Bruselu a preto odmietajú obmedzovanie suverenity členských štátov Európskej únie, ako aj projekt Spojených štátov Európskych.
Nikdy nepodporia euroval ani akúkoľvek inú formu štátnej pomoci súkromným bankám a nezodpovedným cudzím vládam.
Sprísnia kontrolu nelegálneho zamestnávania cudzincov a imigračnú a
vízovú politiku.

Za manželstvo budú vždy pokladať len zväzok muža a ženy a slušné rodiny podporia bezúročnými mladomanželskými pôžičkami a možnosťou získať nájomný byt.
Odmietajú registrované partnerstvá, adopciu detí homosexuálmi aj propagáciu sexuálnych úchyliek.

Hádam, že ani netreba zdôrazňovať to, že práve také reformy našim doterajším ponovembrovým politikom príliš nevoňajú a že sú im proti srsti. A dôvod už predsa každý slovenský občan vie, no ak sú ešte aj tak takí, čo ten dôvod nevedia, resp. ho nechcú vidieť, tak si dovolím tvrdiť, že toto nemôžu vidieť už len totálni tupci.

  • SlabéVýborné (+6 skóre, 8 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?