Publikované: 12.11.2022

Chersonský šok

Nemám slovo. Chýba mi slovo. Som v šoku. Pričlenenie ukrajinských území k Rusku po Kryme mal som za umelé a predčasné. Čosi som tušil od momentu, keď sa Rusi stiahli už od Kyjeva a “takticky” s Charkova a ďalších miest. Po opustení Chersonu už rozumiem. Ruské vedenie a zrejme jeho pozadie (RŽK, RŽO). Putin kamsi „zmizol“. Asi „za medveďmi“ ako Mečiar „idem od vás…“ Rusko na Ukrajine bojuje s NATO. Asi toto „docvaklo“ vedeniu Ruska a veleniu „špeciálnej demilitarizačnej a denacifikačnej” operácie, ktorej výsledok je násobná militarizácia a nacifikácia Ukrajiny a Kolektívneho USA/EÚ Westernu.
Po stiahnutí sa z Chersonu a pravého na ľavý breh Dnipra, Rusi akoby “zabuchli” za sebou dvere zničením antonovského mosta…


Mlčiaca „bokusatsu“ väčšina: „My sme to vedeli, preto mlčali“. Informácie, čo sa deje v Kremli a niečo sa tam deje, má málokto. Minister obrany Šojgu a Generálny štáb ruskej armády (nižšie) ako „prejdení vlakom“ viac podrobností tu:

https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/panvk-256:7
https://aeronet.news/video-exkluzivni-preklad-televizniho-vystoupeni-generalniho-stabu-ruske-armady-a-situacniho-reportu-generala-sergeje-surovikina-s-zadosti-o-souhlas-stabu-s-odsunem-ruskych-vojsk-z-chersonu/
https://rumble.com/v1tpaci-zznam-z-hlen-sergeje-surovikina-na-generlnm-tbu-o-plnu-na-staen-rusk-armdy-.html

USA sú krajina neobmedzených možností. Američania si volia za senátorov aj mŕtve persóny. So systémom Dominion sa tam dva roky nechystá nik nič urobiť. Justícia bola „demokratmi“ vo veci odstavená. Znova pribúdajú „duše“ pre Bidena a spol.
Stav volieb bude známy 6. decembra po opakovaní volieb v štáte Georgia… potom sa znova začnú diať veci, ktoré snáď nepovedú k opakovaniu útoku na Kapitol 6. januára 2021.
Demokrati a liberáli (neomarxisti) okrem potratov, feminizmu, LGBTI+ a BLM menšín proti White and straight majority, nemajú čo voličstvu ponúknuť. Americkému ľudu nasúvajú tvrdú neoliberálno-fašistickú diktatúru ich jedinej pravdy, lebo o pravde sa nediskutuje. Migrácia nahráva neomarxistom v časti práva národnostných etnických menšín. Farebným a nehetero táto „liberálna demokracia“ vyhovuje. Migranti a ich elektorát volí liberálov. Voľby v USA ale aj v západnej EÚ prepisujú imigranti a hispánci. Lebo tak sa to chce, to sú vonkajšie procesy riadenia globalistami. Česi a Slováci budú voliť Ukrajincov do parlamentu a vlády.
„V parlamentnej evidencii som si uviedol ukrajinskú národnosť, lebo cítim silnú spolupatričnosť s ukrajinským národom, ktorý hrdinsky vzdoruje agresii zo strany Putinovho Ruska, a chcel som ju vyjadriť aj takýmto symbolickým spôsobom. Stojím za Ukrajinou a jej ľudom,“ vysvetlil volený zástupca slovenského ľudu:

 

V Európe dotknutej osloboditeľskou červenou armádou a po odstránení pražskej sochy maršála Koneva prebiehajú procesy obnovy proti ruskej nacifikácie. Presýpacie hodiny vo vzťahu k Rusku a Ukrajine boli obrátené do 30-tych rokov predošlého storočia vzniku nacizmu.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?