Publikované: 15.06.2015

Chlapi, máte problém s prostatou? Nenaleťte reklame!

Zhruba pred 13 rokmi mi urológ potvrdil, že mám mierne zväčšenú prostatu. Totiž pomerne často som chodieval na malú potrebu a preto som si to nechal vyšetriť. Predpísali mi nejaké tabletky /ich názov si už nepamätám/, užíval som ich presne podľa návodu, ale  po pár mesiacoch som si na sebe všimol, že účinok tých liekov je takmer nulový a preto som ich prestal užívať.

Pred 10 rokmi, keď ma v noci začalo poriadne vytáčať vstávanie na vymočenie sa /min. 3-4 krát/, tak som sa nechal presvedčiť odborníkom aby som si moju zväčšenú prostatu nechal vyoperovať. (S čím som súhlasil a zhruba o týždeň nato som už ležal v nemocnici. Lenže tamojší lekári po rôznych vyšetreniach usúdili, že bolo by predčasné moju prostatu vyoperovať a preto mi laparoskopiou cez močovod iba zväčšili vývod z močového mechúra. (Žiaľ tento zákrok mi príliš nepomohol a zhruba po 4 mesiacoch som mal tie isté problémy ako predtým).

Moja manželka sa už nedokázala v tichosti prizerať na moje časté nočné vstávanie a tak mi pod Vianočný stromček kúpila Prostenal – ktorý už vtedy nebol vôbec lacný. Začal som ho užívať a hoci som už predtým reklamám nikdy neveril a nikdy nič také som si nekúpil, tak na moje veľké prekvapenie tento liek začal fungovať a ja som od radosti, že to naozaj zaberá napísal správu dodávateľovi lieku a doslova som ten liek poriadne vynachválil, samozrejme dodávateľ, resp. výrobca Prostenalu moju správu hneď pozitívne vo svoj prospech využil na reklamu vo svojom časopise o urologických chorobách. (Priznávam, že sa mi zato „patrične odvďačili“, poslali mi 4 balenia Prostenalu bezplatne). Lenže zapracoval zákon schválnosti a tento liek po pár týždňoch u mňa prestal zaberať. Povedal som si, že asi ho budem musieť na niekoľko dni vysadiť, že organizmus sa reštartuje a bude naspäť OK, ale nič nepomáhalo, no bolo mi ľúto zbaviť sa liekov a stále som dúfal, že ak ich budem dlhodobo užívať, tak k zlepšeniu predsa len dôjde…, k ničomu takému však nedošlo.

Vlani v decembri mi manželka znovu kúpila /pod vianočný stromček/ 1 balenie Prostenalu – Perfect Complex a ten som presne podľa návodu začal užívať. Spočiatku zhruba dva týždne sa to javilo tak, že liek zaberá, ale postupne sa to vracalo do starých koľají. Teraz s mojou prostatou je to tak ako keby som žiadne tabletky vôbec neužíval – aj napriek tomu, že ich beriem pravidelne podľa návodu. Počas dňa močím minimálne 20 -25 krát a v noci min. 3-4 krát, a som z toho poriadne znechutený, že sa kvôli tomu nikdy nemôžem poriadne vyspať.

5.5.2015 som výrobcu, resp. predajcu Prostenalu znovu oslovil a v emaily som opísal, že ten ich liek v mojom prípade vôbec nezaberal a pomerne dosť dlho som už na prostatu prestal užívať akýkoľvek liek. Ďalej som im napísal to, čo spomínam hore: že, vlani v decembri mi kúpila manželka pod vianočný stromček 1 balenie Prostenalu – Perfect Complex a ten som presne podľa návodu začal užívať. Spočiatku zhruba dva týždne sa to javilo tak, že liek zaberá, ale postupne sa to vracalo do starých koľají. Teraz to so mnou – čiže s mojou prostatou je to tak ako keby som žiadne tabletky vôbec neužíval – aj napriek tomu, že ich beriem pravidelne podľa návodu. Počas dňa močím minimálne 20 -25 krát a v noci min. 3-4 krát a som z toho poriadne znechutený, že sa kvôli tomu nikdy nemôžem poriadne vyspať.

Aby som im zreteľne vysvetlil môj dôvod prečo im píšem, tak som im ďalej napísal aj toto:

V poslednom období sledujem, že v médiách často dávajú reklamu na Váš najnovší Prostenal – tuším + (reklamám som už definitívne prestal veriť, takže ako náhle dávajú reklamu na Prostenal, tak prepínam na iný kanál, preto presne neviem ako sa ten najnovší Prostenal vola, ale viem, že v reklame uvádzajú, že denne stačí užívať jednu tabletku a problémy s prostatou sú zažehnané. Ja si nemôžem dovoliť z môjho dôchodku vyhadzovať peniaze na niečo – o čom nie som 100 % presvedčený, že mi to naozaj pomôže a preto si myslím, že Vám – čiže firme by to nebolo zaťažko aby ste mi tento Váš liek poslali grátis. (Ak sa jeho účinok v mojom prípade prejaví tak, ako to propagujete, tak si buďte istý, že Vám spravím takú istú pozitívnu reklamu ako pred 3 rokmi).

P.S.

Jednoznačne sa v tomto prípade potvrdilo ako to na Slovensku chodí, ak niekoho chválite, tak na Váš email bleskovo zareaguje, ale ak o jeho výrobku vyslovíte svoje pochybnosti, tak ste pre neho okamžite nepodstatný človek. :-(

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?