Publikované: 07.04.2021

Chorá spoločnosť nielen kovidom potrebuje Lásku

Spoločnosť je chorá nedostatkom Lásky. Nie v zmysle eros ani fílie, ale storgé a agapé. Podsúva sa jej láska eros. A “dúhová“ agenda. V stave totálneho rozvratu a bezprizornosti potrebuje láskavý ženský a materský prístup a element plný empatie a porozumenia. Duch feminizmu a neomarxizmu v ňom nemá čo hľadať. EÚ a Slovensko valcuje vlna liberálnej demokracie, neomarxizmu a falošnej lásky.

                 

Politológia a analytici zalamujú rukami-nohami nad tým, že máme málo liberálnej demokracie. Lož! Máme jej až nad hlavu. Zametá s nami až tak, že rozdelené, znepriatelené a atomizované Slovensko je v nastavení pred občianskou vojnou. Liberalizmus je falošná ilúzia o falošnej slobode.
Som viac než znepokojený prieskumnými agentúrami, ktoré tieto subjekty odsúvajú pod čiaru ich zvoliteľnosti.
Naopak: Maďarská spolupatričnosť ako fúzia konsenzu strán, ktoré konečne k sebe našli cestu, bude v parlamente.
Zdesený som z dôkazu, že je to ich viditeľnosťou, o ktorej rozhoduje liberálny „slobodný, nezávislý“ (lož!)  neomarxistický (pravda!)  mediálny mainstream. Učebnicový príklad: Harabin a jeho Vlasť; môže sa aj rozdrapiť, pričom
a/ nik okrem fejzbúku o ňom nevie,
b/ nesvojprávne, pasívne a povrchné voličstvo sa riadi prieskumami,
c/ liberáli, médiá a Kolíková, a prostredie, z ktorého vzišiel, sú z neho zdesené,
d/ ak tomu (výsledok): právne negramotná laická a nesamostatná a preto občiansky a politicky bezmocná časť spoločnosti.
Harabina vo všetkom nemusím ale chcem ho v parlamente: Znalec trestného, ústavného, medzinárodného práva a ľudských práv! Chcem ho tam ako brzdu svojvôle vládnej moci. Aktívneho legislatívca. Jeho predikcie sa napĺňajú a potvrdzujú. Ibaže výsledok: Slobodný vysielač. A jeho na mesiac vyjúce blogy.
Podobne stranícky a politicky sa správa „nezávislá, slobodná, objektívna“  (lož!!!) RTVS. V spravodajstve a publicistike STV ju kvantitatívne a kvalitatívne supluje neštátna TA3. A konkurujú súkromné politikárčiace JOJ a Markíza…
Vzápätí dávam toto: Mám problém s ich filozofiou. Je zmätočná a eklektická (zmiešaná). Eklekticizmus RTVS nie je definícia jej verejnoprávnosti.
Pridávam: Orientácia vpravo a vľavo sa už vyčerpala, je spiatočnícka, liberálna a konzervatívna, liberálno-konzervatívna a konzervatívno-liberálna ideológia sú scestné. Na prekážku priameho pohybu vpred. Príklady: SaS, Progresívne Slovensko, Progresívni veriaci na strane jednej a kresťanská demokracia na strane druhej.
Zo svojej politológie a axioĺógie (náuka o hodnotách) mažem pojmy „liberálne a konzervatívne hodnoty“.
Pravé hodnoty sú definované exaktnou antropológiou. Nie neomarxistickou neodarwinistickou evolučnou sociálnou filozofiou a pavedou!
Rovnako odmietam pojmy tradičná a netradičná rodina. Rodina je len jedna. Zakladá ju muž a žena ich spoločným biologickým potomstvom!
Manželstvo je tiež len jedno: Zväzok muža a ženy!
Neexistuje ani pojem rodič jedna, dva, tri… existuje len otec a matka!

Stále mi najprijateľnejším pre Slovensko v tomto momente vychádza umiernený stred mierne vľavo či vpravo (Smer a Hlas). V predčasných voľbách sa s pokorou vráťte k Smeru.
A prestaňte tárať; ak platí padni komu padni, a OČTK majú rozviazané ruky, nech sa stane, čo sa má stať.
Súhlasím s Ficom. Písal som tiež, že Lipšic na ŠP nemá čo hľadať (sústavne je „zaujatý“ prenecháva veci námestníkovi Kyselovi; a potom sedí s vyloženými nohami na stole).
Žilinka v reakcii odmietol ingerenciu politikov. Ale ja nie som politik.
Smer-sociálna demokracia je aj dnes jedinou z mála záruk vašich sociálnych, ekonomických a ostatných ľudsko-právnych a občianskych istôt. A zárukou stabilnej vládnej koalície.
Ibaže neviem, netuším, či protagonisti takej či onakej sociálnej demokracie sú spôsobilí aj takej sebareflexie, ktorá by ich viedla k obnove reálne láskyplného vzťahu k ľuďom, bez ega smerom k sebe (sebectva)…
Viem iba jedno a som si istý, že spoločnosť môže vyliečiť len parlament a vláda, ktorá ju prežiari pravou Láskou… (storgé a agapé).
Problém: Nenávisť sa stala zlozvykom. Je súčasť politiky.

V politike nechcem neomarxistky, rodové ideologičky a feministky Pietruchovú, Porubänovú, ani političky SaS či PS/SPOLU, ktoré by si okuliare mali nasadiť na nos, nie hlavu. Tento prvok je symbol „in“. U mňa sú out.
Porubänová je varená a pečená v televíziách… (šéfka Národného strediska pre ľudské práva). S Pietruchovou odišli od Krajniaka a jeho MPSVaR pre ideológiu. Chválim Krajniaka. Boli odídené.
Pietruchovú prichýlil Mikulec (ministerstvo vnútra, a prevencia kriminality).
Na MPSVaR bola Pietruchová hlavnou rodovou ideologičkou.
Presadzovali a propagovali toto (nová socha v Holandsku) s agendou „dúhy“ (to, niečo, vstrednom entropickom hermafrodine-rodovo dysforické, navyše s ľavým mužským úchopom a seba prežívaním):

Porubänová tiež plagiátorka (?):
https://dennikn.sk/2300920/vedec-po-rokoch-upozornil-ako-sociologicka-a-sefka-strediska-pre-ludske-prava-porubanova-vykradla-jeho-pracu/
Hrubá čiara a pod ňou:
V politike a parlamente chcem tieto autentické a originálne ženy. Nikoho nevykrádajú: Krajníková, Lexmann, Pirošíková, Soročinová… (bez poradia, abecedne).
Tretia šanca (vaša a s ňou ich): http://www.blogovisko.sk/niekolko-zien.html
Návod: Zdieľať, zdieľať, zviditeľňovať!
Ide vám, nám, o rovnosť pohlaví a príležitostí žien aj v politike? Či?

Aj tu a teraz robím všetko, čo je v mojich silách a možnostiach, aby sa Slovensko vrátilo do stavu schopnosti čeliť všetkým hrozbám a nástrahám EÚ (pseudo demokracia a pseudo hodnoty) a zločineckých USA (Bidenova militantná administratíva).
Nie som člen, prívrženec žiadnej politickej strany, pre mnohé dôvody ani priaznivcom.
Odmietam akúkoľvek ideológiu či falošné náboženstvo, iba si tu tak píšem…
Neskromne ale s pokorou či bez nej, vás žiadam: Zdieľajte a zviditeľňujte ma. Pracujem pre vás a stojím za vami už desať rokov; Slovensko milujem aj nenávidím v celej škále citov, emócií, v opore o rozum, intelekt, poznanie, osobnú a sprostredkovanú zážitkovú skúsenosť…
Svojou občianskou nečinnosťou a čakaním na druhých, aktívne pracujete proti sebe. Godot nepríde. Občianstvo nerovná sa len voličstvo. V medzičasoch ste zväčša len obyvateľstvo.
Pokračujte v petičnej akcii za predčasné voľby. Už je nás viac ako 400 tisíc…

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Zrejme som vás znova nešetril. Tak mi treba. Aj preto som nevoliteľný. Bez obáv. Nehrozí. Tie ambície nemám. Málo navštevujete „moje“ Blogovisko:
http://www.blogovisko.sk/

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 5 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?