Publikované: 23.01.2014

Chudoba chudobných-R.Fico, čo s tým NEurobíte?!

Chudoba, chudoba a ešte raz chudoba…zbedačený národ bude ešte zbedačenejší…hladní ľudia budú ešte viac hladní…a mocipáni sa budú len smiať a vyvaľovať si svoje tučné bruchá v luxusných kreslách, alebo exkluzívnych bytoch, ktoré nakúpili svojim hlúpym, vyumelkovaným a zlatokopeckým milenkám…

Viac ako 356 tisíc ľudí na Slovensku je podľa štatistík na hranici chudoby…živoria a koho to vlastne z našich vládnych predstaviteľov zaujíma? Ak je toľko chudobných, prečo by sa nemohli dostať ešte aj pod hranicu chudoby? Takto asi zmýšľajú tí, ktorí riadia našu krajinu a preto sa rozhodli takýmto ľuďom zobrať z úst aj posledný kúsok chleba…a nielen chleba, ale aj vody a tepla…Vláda im sťažila podmienky na získanie základnej dávky v hmotnej núdzi v sume AŽ 61,60 eura. Bravó, pán minister práce Richter…tlieskam Vám, ste naozaj odborník na slovo vzatý a máte nesmiernu dávku empatie a sociálneho cítenia…mohli by ste si vyskúšať žiť jeden mesiac z takejto dávky a následne porozprávať o svojich zážitkoch, lebo mne takáto suma stačí asi tak na tri dni…vám možno na pár minút…no niektorí z nej musia žiť celý mesiac.

“Sociálna” vláda, na čele s hlboko veriacim premiérom Ficom, ktorý bol veľmi aktívny komunista počas svojich vysokoškolských štúdií. Ambiciózny karierista…ktorý sa asi nezamyslel nad vplyvom tej stupídnej doby na mnoho rodín, ktoré jeho milovaný režim prenasledoval a týral, ničil a doslova devastoval. Viem si ho predstaviť s aktovkou, dôkladne pripraveného, s poznámkami v ruke a utekajúceho na schôdzu zväzákov…no, tá predstava je doslova ohavná, až smutná…škoda, že mu chýba sebareflexia a obetiam toho režimu, ktorý vyznával, sa neospravedlní…kresťan by tak urobil, no on nim nie je. Kresťan má aj odpúšťať a má milovať svojich blížnych….

Pýtam sa teda pán premiér Fico, aká hlboká je Vaša láska k blížnym spoluobčanom tejto krajiny? Ako im pomôžete, aby Vám pred očami nemuseli umierať od hladu? Koľko peňazí ste použili na svoju kampaň? Myslíte si, že ju potrebujete, keď Vás pozná celé Slovensko?

Mám pre Vás radu pán premiér. Ak ste taký dobrý veriaci kresťan ako tvrdíte, už nebudete viac míňať peniaze na tú stupídnu kampaň, ale pôjdete medzi ľudí…ale normálne, nie s tou Vašou podarenou „skupinkou“, ktorú všade ťaháte so sebou. Zoberiete si zvyšok peňazí, ktoré ste chceli použiť na kampaň a rozdáte ich chudobným…a ak neviete, ako to urobiť…(Vaši drahí Vám neporadia)…ale kňaz Marián Kuffa, Vám iste rád poradí. Je totiž príkladom toho, ako má kresťan vyzerať a ako sa má správať k blížnym…a zoberte aj ministra Richtera, spomínaný kňaz totiž pomohol stovkám ľudí, iste by si poradil aj so zvyškom chudobného Slovenska.

 

 

  • SlabéVýborné (+19 skóre, 19 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?