Publikované: 04.04.2014

Čo má byť témou dňa? Kiskova manželka alebo ústavní sudcovia?

Andrej Kiska ešte ani nesedí v prezidentskom kresle a už niektorí konštatujú, že doposiaľ nič nespravil a ani nespraví…nestačím sa čudovať komentárom „vychytených“ politológov, ktorí analyzujú niečo, čo ešte vlastne ani nie je…aj tí, ktorí o ňom písali pozitívne, už začínajú meniť rétoriku…

Je to len môj dojem, alebo naozaj je slovenská mentalita trochu posunutá? Počkajme si na jeho prvé kroky, rozhodnutia, uvidíme aký bude…načo ho budeme posudzovať teraz, keď ešte sa nemal šancu ukázať pred národom?

Top témou je aj jeho súčasná manželka…to, že bola vydatá z nej ešte nerobí predsa zlého človeka. Koho zaujímajú názory susedov, ktorí ju poriadne ani nepoznali? Isté veci zo súkromia by mohli byť tabu, aspoň zo slušnosti…aj kvôli ich malým deťom, ktoré nemôžu niesť zodpovednosť za rozhodnutia svojich rodičov…potrebujú navštevovať školu a niektoré veci by im mohli zbytočne ublížiť…Viem, že argumenty mnohých budú také, že mal si to rozmyslieť predtým, nemal do toho ísť, keď nechce byť rozoberaný v bulvárnych médiách…no všetko má svoje hranice.

Vezmem to však z tej druhej strany…prečo nie je hlavnou témou „výber ústavných sudcov“? Niekto si robí zo Slovákov totálnych hlupákov a my sa budeme len prizerať? Už teraz si môžeme položiť otázku a hneď si ju aj zodpovedať…čo by bolo, keby sa Robert Fico stal prezidentom? Teraz si chce ešte narýchlo podmaniť aj zostávajúce rozhodujúce pozície a čo by bolo potom? Totalita…o akej zrejme nesnívali ani naši starí rodičia…minister jeho vlády si s pokojným svedomím povie, že nahrávku, kde bol jasne viditeľný zákrok na študentov pri ktorom sa strieľalo…vymazali. Je to normálne? Jedna študentka, ktorá v danom aute sedela povedala, že by stačilo, ak by minister povedal, že mu je to ľúto…no neurobil tak, nedokázal im ani podať ruku. Uvediem ďalší príklad, Martin Daňo z organizácie Ginn.sk je trestne stíhaný, lebo poukázal na chybný systém počas volieb…v druhom kole to zmenili a namiesto toho, aby sa mu ospravedlnili a poďakovali, že našiel dieru (ktorú mimochodom mohli zneužiť aj ďalší…), ho chcú poslať do basy! Kto sa ozve, môže na to zle doplatiť…chceme takú krajinu?

Všetci sa nám tu smejú do očí…a k tomu sa ešte pripojí politológ, ktorý hovorí, že Andrej Kiska sa na novú pozíciu nedostal vďaka citujem vzopätiu občianskej spoločnosti, ale tým že zhromažďoval finančné prostriedky a samozrejme opisuje to ako „hanebný“ akt…Tak toto ma nielen rozčúlilo, ale aj rozosmialo…Niekto zrejme veľmi túžil po tom, aby bol v novom tíme a nevyšlo to…pokiaľ ide o tie peniaze…mnohí mi písali, ako si vďaka jeho splátkovým spoločnostiam mohli kúpiť niečo do domácnosti a nepreplatili ani stotinu z toho, čo by v banke dali za spotrebný úver…Dobrý anjel výrazne pomohol mnohým rodinám…no bez kumulácie finančných prostriedkov by asi žiadnu charitu nezaložil…a radšej ho uvidím v Prezidentskom paláci ako niekoho, kto sa celé roky priživuje na našich daniach…, navyše nevytvoril pre spoločnosť žiadnu pridanú hodnotu…a takých kandidátov aj občianskych bolo v týchto voľbách neúrekom…

Trochu sa zamyslime na tým, čo sa v našej spoločnosti naozaj deje…prečo si necháme sprosto pľuť do tváre…a prečo hneď zavrhujeme niekoho, kto nemal ešte šancu sa prejaviť. Počkajme si na prvých sto dní Andreja Kisku a potom posudzujme!

  • SlabéVýborné (+36 skóre, 38 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

2 Komentárov

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. http://www.necenzurovane.sk/13/nihilizmus.html – Slovenská banánová justícia -odporucam pozriet videa aby ste pochopili co sa da uznat na slovenskom sude !!! aj takto uboho az primitivne hlupo na urovni 5 rocneho decka pripravene krive obvinenie Vam slovenska bananova justicia uzna za mozne !!!! sudil sud v NMnV a sudca ivan p. Stara Tura !!! pozrite si toto to nie je RUZOVUCKA JOJKACKA sudna sien kde sa ma vykreslit skorumpovana justicia ako slusna a cestna najme sudcovia ako spravodlivy !! toto je realita slovenskej bananovej justicie !!!! kedze o tom ako sa na slovensku predavaju rozsudky na sudoch uz nielen cvirikaju vrabce NA STRECHE ale dokonca sa o TOM HOVORI AJ V PARLAMENTE A TEN JE OZAJ BASTA TEJTO ZLOCINECKEJ MAFIANSKEJ DEMOKRACIE !!!

  2. aj takto vypada praca sudcu !!!! https://www.youtube.com/watch?v=Pk2aAIwqjwY

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?