Publikované: 17.07.2022

Čo potrebujete vedieť o WEF 2022

Vo švajčiarskom Davose sa stretlo viac ako 2 500 hláv štátov, manažérov firiem, predstaviteľov mimovládnych organizácií a osobností médií , aby naplánovali budúcnosť sveta. Keď sa Davos vracia do Švajčiarska na prvé osobné stretnutie Svetového ekonomického fóra po viac ako 2 rokoch, v popredí diskusie bolo niekoľko tém.

Od energetiky po infláciu, Ukrajinu a globalizáciu, kritériá Metaverse a ESG sa na výročnom stretnutí z rádov elitárov diskutovalo o širokej škále naliehavých tém. Napriek tomu, že uplynuli dva roky od oznámenia Svetovej zdravotníckej organizácie o „globálnej pandémii“, téma očkovania bola vysoko na zozname priorít!

Farmaceutický gigant Pfizer sa zaviazal poskytovať všetky svoje súčasné a budúce patentovo chránené lieky na neziskovom základe 45 krajinám s nízkymi príjmami. Tento krok oznámila generálna riaditeľka spoločnosti Pfizer Alberta Bourla. Nezmienila sa o nežiaducich reakciách spôsobených injekciami COVID-19 od spoločnosti Pfizer.

Podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Pfizer existujú miliardy injekcií COVID len nevyužitých, pretože je tu nedostatok „vzdelanej populácie“. Tieto národy, ktoré neprijímajú darované vakcíny, nazýva „nevzdelanými“. Realita je v skutočnosti taká, že oni vlastne vidia nebezpečenstvo na základe faktov!

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?