Publikované: 26.01.2015

Čo robí Aliancia za rodinu pre slovenské rodiny?

Aliancia za rodinu je nabudená referendovými otázkami, ktoré vymyslela. Mohla sa radšej urobiť celospoločenská anketa, ktorá by nás nestála také nehorázne peniaze a všetci mohli byť spokojní. Načo nám je referendum, keď všetky otázky sú zakotvené v Ústave SR? Referendum nič nezmení a ani nie je čo meniť…ak by ľudia odpovedali 3X Áno…čo by sa zmenilo a ak aj 3X Nie…tiež sa nič nezmení, tak načo je celý ten chaos a šialenstvo?

Je to ale na druhej strane ukážkový krycí manéver, ktorý dokonale vyhovuje nielen vládnej strane Smer, ale aj tým ostatným. Predvolebná kampaň sa začala a politici si zadarmo môžu nahnať plusové body. Aj v politike je však veľa inak orientovaných ľudí, na vysokých postoch tiež a mnohí z nich sú ženatí a majú deti a to len preto, aby im neklesli spoločenské kredity. Hanbia sa verejne priznať k veciam, ktoré sú pre nich prirodzené. Klamú tak nielen seba, ale aj svoje okolie a šťastné manželky, ktoré ani len netušia (niektoré tušia a vedia), že ich drahý manžel sa stretáva vo voľnom čase s “kamarátmi.” O čom je táto spoločnosť? O klamstve a pretvárke za cenu udržania si spoločenského statusu…

Aliancia za rodinu by sa mohla premenovať na Alianciu pre rodinu…a reálne by pre slovenské rodiny mohla urobiť viac. Viete koľko rodín s malými deťmi žije na hranici chudoby? Koľko rodín nedokáže zabezpečiť svojim deťom základné podmienky a to už nehovorím o školských výletoch, pomôckach navyše, počítačoch…niektorí nemajú doma elektrický prúd, niektorí ani vodu a na záchod musia chodiť mimo svojho domu! To sú skutočné problémy. To sú skutočné témy, ktoré by mali rozhýbať túto neprebudenú krajinu a ľudí, ktorí v nej žijú!

Peniaze, ktoré sa vynaložia na referendum, by mohli pomôcť rodinám v núdzi…len vtedy by to celé malo zmysel. Áno, pápež František je bojovník za rodinu, za ochranu detí…ale on to reálne robil  a robí celý život. Zasvätil ho pomoci chudobným a chorým. Urobte to aj vy všetci! Pomôžte, ale tam kde to má zmysel! A zmysel to má v každej rodine, ktorá je v núdzi, každej rodine, ktorá má problémy…a to nielen finančné. Referendum nepomáha, referendum zbytočne rozdeľuje a odvracia pozornosť od dôležitých tém. Komu tým pomáha, ktorej politickej strane a politikom naháňa body?

 

  • SlabéVýborné (+9 skóre, 11 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?